Click on an alumni listing from Mississauga, ON to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Name High School Grad Year
Samantha Smith Erindale Secondary School Class of 1986
Tricia Smith Meadowvale Secondary School Class of 1986
Ray Smythe Woodlands Sr Public School Class of 1980
Stuart Sneddon Gordon Graydon Mem Sec School Class of 2000
Joanna Sodolska Iona Catholic Secondary School Class of 1998
Bernard Solimine Loyola Catholic Sec School
Ken Solomon Applewood Heights Sec School Class of 1997
Magtis Somali Loyola Catholic Sec School Class of 2009
Robert Sopov Glenforest Secondary School
Suzy Sousa Philip Pocock Cath Sec School Class of 1997
Ross Sowden Port Credit Secondary School Class of 1955
Cathy Spadea T L Kennedy Secondary School Class of 1986
Alexandra Specyk John Cabot Catholic Sec School Class of 2013
Leah Speevak Port Credit Secondary School Class of 2004
Jody Spence Philip Pocock Cath Sec School Class of 1996
Jon Spence Streetsville Secondary School Class of 2004
Robert Spence Streetsville Secondary School Class of 1978
Bob Spragge Applewood Heights Sec School Class of 1969
Annette Sprague Clarkson Secondary School Class of 1982
Nanthusa Sritharan T L Kennedy Secondary School Class of 2013
Vesna Srnec Streetsville Secondary School
Agnes Srojs Father Michael Goetz Sec School Class of 1995
Agnes Sroka Father Michael Goetz Sec School Class of 1995
Jacqueline Stanley Meadowvale Secondary School
Michelle Stanley Meadowvale Secondary School
Adriana Stasiuk Philip Pocock Cath Sec School
Aiden Steele Cawthra Park Secondary School
Albert Steele Clarkson Secondary School
Valerie Steele Clarkson Secondary School Class of 1973
Gary Steeves Erindale Secondary School
Anna Stefaniak Philip Pocock Cath Sec School Class of 1987
Carol Steffler Streetsville Secondary School Class of 1985
David Stephan T L Kennedy Secondary School Class of 1992
David Stephen T L Kennedy Secondary School Class of 1992
Dana Stephenson Port Credit Secondary School Class of 1988
Tracy Stevanson St Aloysius Gonzaga School Class of 2007
April Stevens Streetsville Secondary School Class of 1976
Lydia Stimaitis Cawthra Park Secondary School Class of 1985
Ralph Stinziani Father Michael Goetz Sec School Class of 2000
Nanette Stlaurent Cawthra Park Secondary School Class of 1983
John Stojic Glenforest Secondary School
David Stone T L Kennedy Secondary School Class of 2004
Erik Stone St Francis Xavier Sec School Class of 2004
Jen Stone Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1978
Laura Stout Lorne Park Secondary School Class of 1990
Gillian Stovel Cawthra Park Secondary School Class of 1995
Marilyn Straust T L Kennedy Secondary School Class of 1983
Andrea Strehle Streetsville Secondary School Class of 1984
Michelle Strehle Streetsville Secondary School Class of 1984
Lydia Strimaitias Cawthra Park Secondary School
Lydia Strimaitis Cawthra Park Secondary School Class of 1985
Jayne Stubley Port Credit Secondary School Class of 1981
Jos Suarez Erindale Secondary School
Josh Suarez Erindale Secondary School
Joshua Suarez Erindale Secondary School Class of 1993
Josue Suarez Erindale Secondary School Class of 1993
Patricia Subic Philip Pocock Cath Sec School
Katherine Sukhoo Philip Pocock Cath Sec School Class of 1990
Nishant Sulay Father Michael Goetz Sec School Class of 2012
Mary Sulit Father Michael Goetz Sec School Class of 1994
Henry Sum Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1970
Scott Swetman Meadowvale Secondary School Class of 1997
Alecks Symabyck Applewood Heights Sec School
Miroslaw Sz Father Michael Goetz Sec School Class of 1994
Laura Szarga T L Kennedy Secondary School Class of 1989
Ewelina Szcepanowska Iona Catholic Secondary School Class of 2003
Angela Szep St Francis Xavier Sec School Class of 2005
Greg Szymandera St Paul Secondary School Class of 1991
Lee Taconelli Cawthra Park Secondary School Class of 1984
Sam Taddeo Philip Pocock Cath Sec School Class of 1990
Tonia Taddeo St Joseph Secondary School
Jolie Tadross Meadowvale Secondary School Class of 2012
Lori Tag Streetsville Secondary School
Julia Tahardi St Aloysius Gonzaga School
Janice Tait Clarkson Secondary School
Jean Tait Clarkson Secondary School
Marsalis Tait Clarkson Secondary School Class of 1990
Stuart Tait Clarkson Secondary School Class of 1992
Brad Talbot Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1982
Landon Tamas Cawthra Park Secondary School
Diana Tamayo Loyola Catholic Sec School Class of 2007
Betty Taslak Philip Pocock Cath Sec School
Joe Tassone Cawthra Park Secondary School Class of 1978
Renata Tatak Clarkson Secondary School
Paul Techlowicz Cawthra Park Secondary School Class of 1991
Jordan Tenn Iona Catholic Secondary School
Stephanie Terra John Fraser Secondary School Class of 2005
Bora Tezguler Cawthra Park Secondary School Class of 1982
Simon Tham Clarkson Secondary School Class of 2003
Joshua Thistle Erindale Secondary School
Kerry Thomas Port Credit Secondary School
Mark Thomas Woodlands Sr Public School Class of 1988
Nick Thomas Erindale Secondary School Class of 2008
Denise Thompson T L Kennedy Secondary School Class of 1990
Karen Thompson Clarkson Secondary School Class of 1982
Mark Thoms Woodlands Sr Public School Class of 1989
Andrew Thomson Lorne Park Secondary School
Alice Thornton Applewood Heights Sec School
Ryan Thurston Erindale Secondary School Class of 1992
Henry Tian Cawthra Park Secondary School Class of 2011
Kurt Tietz Erindale Secondary School Class of 1989
Greg Tillack Rick Hansen Secondary School Class of 2010
Gregore Tillack Rick Hansen Secondary School Class of 2010
Gregory Tillack Rick Hansen Secondary School Class of 2010
Hadeel Timimi Rick Hansen Secondary School Class of 2002
John Timmerman T L Kennedy Secondary School Class of 1970
Stephen Ting Rick Hansen Secondary School
Paul Tintanelli Philip Pocock Cath Sec School Class of 1990
Tina Tisi Meadowvale Secondary School Class of 1988
Andrew Tjan St Martin Secondary School Class of 1988
Henk Tjonaloi Streetsville Secondary School Class of 1967
Marta Tkaczyszyn Cawthra Park Secondary School Class of 2006
George To St Francis Xavier Sec School Class of 2010
Sor Tof Clarkson Secondary School Class of 1987
Lil Tognon Philip Pocock Cath Sec School Class of 2004
Patrick Tom Father Michael Goetz Sec School
Sylvia Tomczyk Father Michael Goetz Sec School Class of 1997
Allison Tomotsugu Meadowvale Secondary School Class of 2005
Michele Tomtishen Cawthra Park Secondary School Class of 1981
Elaine Tonge T L Kennedy Secondary School Class of 1979
Bernard Torchia St Martin Secondary School Class of 1970
Bernard Torchia T L Kennedy Secondary School Class of 1975
Patrick Torpey Ecole Sec Ste Famille
Richard Torres Our Lady Of Mt Carmel Sec School
Steve TOrres Iona Catholic Secondary School Class of 1997
Larry Tosswill Woodlands Sr Public School Class of 1990
Frank Toth St Martin Secondary School Class of 1981
Kevin Townley Applewood Heights Sec School
Paul Townsend Streetsville Secondary School Class of 1987
Toan Tran Father Michael Goetz Sec School Class of 1992
Joseph Trapani Clarkson Secondary School
Lisa Trauzzi Cawthra Park Secondary School
Curtis Travis Port Credit Secondary School Class of 2001
Cathie Trichilo Streetsville Secondary School
Shaun Trimmingham Iona Catholic Secondary School
Michelle Triolo Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1997
Peters Trisha Ascension Of Our Lord Sec School Class of 2001
Cindy Trodden Erindale Secondary School Class of 1980
Cindy Trodden Applewood Heights Sec School Class of 1981
Kim Trotter Cawthra Park Secondary School
Taiga Trowhill Streetsville Secondary School
Taija Trowhill Streetsville Secondary School
Mark Trozzo Father Michael Goetz Sec School Class of 1994
Clint Trueman Lorne Park Secondary School Class of 1967
Wendy Trujillo Loyola Catholic Sec School Class of 1998
Heather Tschirhart Father Michael Goetz Sec School Class of 1994
Nick Tsikrikas Streetsville Secondary School Class of 1996
Rose Tucci Father Michael Goetz Sec School Class of 1994
Marilyn Tulk Woodlands Sr Public School Class of 1984
Cherrise Tull Applewood Heights Sec School
Michael Turnbull Erindale Secondary School
Sky Turner John Fraser Secondary School Class of 2001
Dawn Turvey Streetsville Secondary School
Kristen Turvey Streetsville Secondary School Class of 1969
Cheryl Tyrell Woodlands Sr Public School Class of 1988
Kristina Udegbunam Cawthra Park Secondary School
Andrew Udit Philip Pocock Cath Sec School
Elu Um Philip Pocock Cath Sec School
Yolanda Umbrello Philip Pocock Cath Sec School Class of 1988
Carlos Uncao St Paul Secondary School Class of 1989
Christine Uriarte Erindale Secondary School Class of 1976
Daniela Uribe Philip Pocock Cath Sec School
Anne Uusrand Lorne Park Secondary School Class of 1980
Jacquie Va St Martin Secondary School Class of 2002
Alexander Vaccari Father Michael Goetz Sec School Class of 2001
Dennis Vadura T L Kennedy Secondary School Class of 1980
Hannie Vanduyvenbode Streetsville Secondary School Class of 1969
Kevin Vanhorne West Credit Secondary School Class of 1994
Nick Vasso T L Kennedy Secondary School
Claude Vaudry Clarkson Secondary School Class of 1975
Gary Vaughan T L Kennedy Secondary School Class of 1980
Linda Vega Streetsville Secondary School
Sheila Vega Streetsville Secondary School Class of 2009
Denny Velastegui St Martin Secondary School Class of 1998
Leslie Venditolli T L Kennedy Secondary School Class of 1987
Tod Venner Erindale Secondary School Class of 1978
Lisa Venuto Lorne Park Secondary School Class of 1990
Lindsey Victor John Cabot Catholic Sec School Class of 2002
Johana Vilchez Erindale Secondary School Class of 2005
Barbara Viltres Our Lady Of Mt Carmel Sec School Class of 1963
Amin Visram T L Kennedy Secondary School Class of 1977
Eric Vit Philip Pocock Cath Sec School Class of 1995
Nagarjan Vk Glenforest Secondary School Class of 2010
Barb Vogtlaender Clarkson Secondary School Class of 1985
Susan Vucetay Philip Pocock Cath Sec School Class of 1988
Rebecca Wade St Martin Secondary School Class of 2005
Maqbool Walji T L Kennedy Secondary School Class of 1981
Peter Walker Lorne Park Secondary School Class of 1981
Tina Walker Erindale Secondary School
David Wallace Erindale Secondary School
Sarah Wallace Erindale Secondary School Class of 2002
Sarah Wallace Port Credit Secondary School
Victor Wallace Philip Pocock Cath Sec School Class of 1990
Jennifer Ward Gordon Graydon Mem Sec School
John Warrack Port Credit Secondary School Class of 1970
Wendy Warren Erindale Secondary School Class of 1979
Sandra Watkins St Martin Secondary School Class of 1983
John Watrous Erindale Secondary School Class of 1975
Mariam Watson T L Kennedy Secondary School Class of 1978
Shelva Watson T L Kennedy Secondary School Class of 1980
Margareta Wawryka Father Michael Goetz Sec School Class of 2006
Michael Wehner Streetsville Secondary School Class of 1989
Anita Welburne T L Kennedy Secondary School Class of 1978
Lisa Welburne T L Kennedy Secondary School Class of 1982
Robert Westgate Applewood Heights Sec School Class of 1970
Cathy Wheeler Clarkson Secondary School Class of 1972
Betty White Erindale Secondary School Class of 1970
Devon White Streetsville Secondary School Class of 2007
Ryan White Loyola Catholic Sec School Class of 1994
Stephen Wieczorek Erindale Secondary School Class of 1983
Stephen Wiese Clarkson Secondary School
Ron Wilbrink Woodlands Sr Public School Class of 1983
Amanda Wilcox Cawthra Park Secondary School Class of 1997
Linda Wilcox Applewood Heights Sec School Class of 1973
Randy Willams Ascension Of Our Lord Sec School
Daniel William Gordon Graydon Mem Sec School
Christine Williams Lorne Park Secondary School Class of 1985
Christopher Williams T L Kennedy Secondary School Class of 1992
Roger Williams T L Kennedy Secondary School Class of 1966
Stephen Williams Streetsville Secondary School Class of 1995
Sue Williams Port Credit Secondary School Class of 1982
Susan Williams Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1967
Jennifer Willicombe St Paul Secondary School Class of 1994
Allan Wilson Streetsville Secondary School Class of 1978
John Wilson Gordon Graydon Mem Sec School
Michael Wilson Meadowvale Secondary School Class of 1986
Ravquel Wilson John Fraser Secondary School Class of 2001
Richard Wilson Lorne Park Secondary School
Susan Wilson Clarkson Secondary School Class of 1975
Mary Winiarz T L Kennedy Secondary School Class of 1974
Val Winn T L Kennedy Secondary School Class of 1981
Jessie Winokur Cawthra Park Secondary School Class of 2007
Lorraine Winsby T L Kennedy Secondary School Class of 1984
Kithe Winter T L Kennedy Secondary School Class of 2004
Patricia Wojciechowski Holy Name Of Mary Sec School Class of 1995
Lucas Wojnowski Erindale Secondary School Class of 2004
Gloria Wolstenholme Clarkson Secondary School Class of 1980
Henry Wong T L Kennedy Secondary School Class of 1978
Jason Wong Woodlands Sr Public School Class of 2001
Jim Wong T L Kennedy Secondary School Class of 1977
Viola Wong St Paul Secondary School
Lynn Wood Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1985
Judy Woodall T L Kennedy Secondary School Class of 1964
Lori Woodall T L Kennedy Secondary School Class of 1979
Diana Woollett Streetsville Secondary School Class of 1981
Jamie Wootten Erindale Secondary School Class of 1982
Mike Woschiz St Martin Secondary School
Rosalie Wozniak Erindale Secondary School Class of 1972
Jef Wrigglesworth Streetsville Secondary School Class of 1990
Anthony Wright Clarkson Secondary School Class of 1974

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

About Mississauga, ON Alumni

The listing of alumni from Mississauga, ON includes graduates from 34 schools. To filter results, select a Mississauga, ON high school using the links to the right. The Mississauga alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in Mississauga around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from Etobicoke, ON, Islington, ON, or Oakville, ON.