Click on an alumni listing from Mississauga, ON to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Name High School Grad Year
Christopher Ramkishun Lincoln M Alexander Sec School Class of 2003
Ashti Rampersad Applewood Heights Sec School Class of 1999
Saad Rana Streetsville Secondary School Class of 2003
Shaida Rashidi T L Kennedy Secondary School Class of 2007
Marcel Rasile Philip Pocock Cath Sec School Class of 1991
Naomi Rathbern St Joseph Secondary School Class of 1957
Alexander Rathke Meadowvale Secondary School Class of 2014
George Ravalico T L Kennedy Secondary School Class of 1985
Nilani Ravisuthan Rick Hansen Secondary School Class of 2003
Praveen Ravisuthan Rick Hansen Secondary School
Pablo Raya Father Michael Goetz Sec School Class of 1989
Mellisa Raymond Applewood Heights Sec School
Wendy Rce Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1965
Jessica Rebollo T L Kennedy Secondary School
Davi Rebolo T L Kennedy Secondary School
Lesley Reddon Erindale Secondary School Class of 1989
Roopa Reddy Streetsville Secondary School Class of 2001
Sean Reech Iona Catholic Secondary School Class of 1998
Ana Rego T L Kennedy Secondary School Class of 1996
Abdur Rehman T L Kennedy Secondary School Class of 2013
Do Reid Port Credit Secondary School Class of 1970
Doug Reid Port Credit Secondary School Class of 1969
Grayden Reid Clarkson Secondary School
Robin Reid Erindale Secondary School Class of 1969
Jamie Reinhart Applewood Heights Sec School Class of 1976
Ryan Reinheimer Woodlands Sr Public School Class of 1987
Sean Remedios St Francis Xavier Sec School
Sherri Repath Cawthra Park Secondary School Class of 1979
Chris Reusch Lorne Park Secondary School Class of 1990
Sean Reynolds Meadowvale Secondary School Class of 1997
Umair Riaz T L Kennedy Secondary School Class of 2006
Wendy Rice Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1963
Kelly Richard Gordon Graydon Mem Sec School Class of 2010
Jonathan Richards T L Kennedy Secondary School
Karen Richardson Erindale Secondary School Class of 1972
Ryan Richardson Erindale Secondary School Class of 2001
Heidi Richter Lorne Park Secondary School
Michael Richter Lorne Park Secondary School
Leisha Riddel Cawthra Park Secondary School Class of 2006
Hea Riddell Clarkson Secondary School
Shelly Riddell T L Kennedy Secondary School Class of 1980
Suzanne Riggins T L Kennedy Secondary School Class of 1962
Patrick Riley T L Kennedy Secondary School Class of 1981
Michael Rinnear Erindale Secondary School Class of 1974
Jackie Ritchie Erindale Secondary School Class of 1980
Bilal Rizvi T L Kennedy Secondary School
Joseph Rizzuto Philip Pocock Cath Sec School
Paul Rizzuto Philip Pocock Cath Sec School Class of 1998
Grima Rob St Martin Secondary School Class of 1987
Al Robbins Woodlands Sr Public School Class of 1976
Susan Robbins Clarkson Secondary School Class of 1971
Stepfanie Roberson Cawthra Park Secondary School
Rowles Robert Meadowvale Secondary School Class of 1983
Elizabeth Roberts John Cabot Catholic Sec School Class of 2010
Paul Roberts Father Michael Goetz Sec School Class of 2011
Ryan Roberts Clarkson Secondary School Class of 2002
Bruce Robertson Streetsville Secondary School Class of 1981
Joy Robertson T L Kennedy Secondary School Class of 1978
Kirk Robertson Lorne Park Secondary School Class of 1974
Tina Robeson Meadowvale Secondary School Class of 1987
Faith Robillard Streetsville Secondary School
Kathleen Robinson T L Kennedy Secondary School Class of 1982
Sita Robinson T L Kennedy Secondary School Class of 1976
Warren Robinson T L Kennedy Secondary School Class of 1980
Sav Roda Philip Pocock Cath Sec School
Maddie Rodgers T L Kennedy Secondary School Class of 1968
Rodney Rodgers T L Kennedy Secondary School
Brad Rodo St Aloysius Gonzaga School Class of 2007
Christine Rodolfo Streetsville Secondary School Class of 2002
Laura Rodrigues Port Credit Secondary School Class of 1991
Linda Rodrigues Clarkson Secondary School Class of 1995
Cassandra Rodriguez John Cabot Catholic Sec School Class of 2011
Grace Rodriguez Glenforest Secondary School Class of 1983
Sandra Rodriguez Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1984
Wilma Roeterink Streetsville Secondary School
Karen Rogers Streetsville Secondary School
Kevin Rogers Erindale Secondary School Class of 1986
Katherine Roldan Cawthra Park Secondary School Class of 1989
Jason Rolfe John Cabot Catholic Sec School Class of 2004
Claudio Roman St Paul Secondary School Class of 1978
Lalaine Ronquillo T L Kennedy Secondary School Class of 1996
Glenn Roscoe Clarkson Secondary School Class of 1975
David Rose Gordon Graydon Mem Sec School
Tina Roses Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1998
Conner Ross St Joseph Secondary School Class of 2011
Davies Ross Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1963
Sandro Rosso Clarkson Secondary School Class of 1981
Olivia Rotolo Cawthra Park Secondary School Class of 2010
Allison Rotsch Meadowvale Secondary School Class of 2002
Allison Rotsch Streetsville Secondary School Class of 2001
Allen Rourke John Fraser Secondary School Class of 1998
Cathy Rowe Streetsville Secondary School Class of 1980
Colleen Rowe Streetsville Secondary School
Tim Rudd Streetsville Secondary School
Shelly Ruddell T L Kennedy Secondary School Class of 1980
Vineela Rudrabhatla Glenforest Secondary School Class of 2010
Paul Ruffalo Cawthra Park Secondary School Class of 1986
Laura Ruggiero West Credit Secondary School
Allyson Rumbolt Iona Catholic Secondary School Class of 2002
Jason Rumley St Aloysius Gonzaga School Class of 2006
Carol Rundle Streetsville Secondary School Class of 1963
Jeff Rushton Erindale Secondary School
Kevin Rushton Erindale Secondary School
Bob Russell Cawthra Park Secondary School Class of 1975
Lina Russo Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1987
Darren Ruston Glenforest Secondary School
Dave Ruston Glenforest Secondary School Class of 1982
Lorrie Rynard Applewood Heights Sec School
Mark Rysicki Applewood Heights Sec School Class of 1988
Dina Sa Meadowvale Secondary School Class of 1999
Catherine Sabetti St Martin Secondary School
Aisha Sajjad T L Kennedy Secondary School Class of 2006
Lorianne Salerno Philip Pocock Cath Sec School Class of 1993
Bernard Salimine Loyola Catholic Sec School Class of 2000
Karam Salman Philip Pocock Cath Sec School Class of 1988
Muhammad Salman Erindale Secondary School Class of 2012
Charmaine Salmon Cawthra Park Secondary School Class of 1983
Enzo Salvatori Philip Pocock Cath Sec School
Ursula Sam St Joseph Secondary School
Jorge Sanchez Philip Pocock Cath Sec School Class of 2005
Marcos Sanchez Gordon Graydon Mem Sec School Class of 2003
Rosie Santelli Philip Pocock Cath Sec School
Kelly Santes St Francis Xavier Sec School
Mariane Santo Father Michael Goetz Sec School Class of 1994
Nick Santo St Paul Secondary School Class of 2008
Dawn Santone Cawthra Park Secondary School Class of 1995
Kathleen Santos St Francis Xavier Sec School Class of 2007
Nelson Santos Philip Pocock Cath Sec School
Jean Saprina St Martin Secondary School
Caroline Sarantos Erindale Secondary School Class of 1983
Christine Sarantos Erindale Secondary School
Leslie Sarantos Erindale Secondary School
Peter Sarantos Erindale Secondary School
Steve Saulnier Meadowvale Secondary School Class of 1989
Alexander Saunders Father Michael Goetz Sec School Class of 2012
Radmila SAvic T L Kennedy Secondary School Class of 1981
Tanja Savic T L Kennedy Secondary School Class of 1985
Tanya Savic T L Kennedy Secondary School
Haemant Sawh Erindale Secondary School
Sanjiv Sawh Erindale Secondary School Class of 1986
Donna Sawicki Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1975
Frank Scalise T L Kennedy Secondary School Class of 1981
Richard Scani Philip Pocock Cath Sec School Class of 1995
Richard Scanni Philip Pocock Cath Sec School Class of 1995
Joanne Schembri Streetsville Secondary School
Pauline Schembri Philip Pocock Cath Sec School
Rick Schicitano Philip Pocock Cath Sec School
James Schlegel Bronte College Of Canada Class of 2000
Kyle Schmid Mentor College Class of 1996
Marta Schneider T L Kennedy Secondary School
Naomi Schneider St Martin Secondary School
Stephanie Schreiber Meadowvale Secondary School Class of 2002
Steve Schroeder Applewood Heights Sec School Class of 1976
Steve Schroeter Applewood Heights Sec School Class of 1976
Michelle Schumacher Streetsville Secondary School Class of 1995
Claudia Scornavacca Philip Pocock Cath Sec School Class of 1988
Jonathan Scott Streetsville Secondary School Class of 1986
Kathy Scott Port Credit Secondary School Class of 1975
Lesley Scott Streetsville Secondary School Class of 1961
Nick Scountrianos Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1991
Nikos Scountrianos Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1991
Adriana Scourtoudis St Joseph Secondary School Class of 2000
Gab Scu Streetsville Secondary School Class of 1986
Rick Sealey John Fraser Secondary School Class of 1995
Sharone Sebastian Philip Pocock Cath Sec School Class of 2012
Streetsville Secondary Streetsville Secondary School
Glen Seegobin Lorne Park Secondary School Class of 1998
Gramos Sel St Francis Xavier Sec School Class of 2008
Sonia Sennik Mentor College Class of 2002
Anna Sera St Aloysius Gonzaga School Class of 2006
Anna Serafin St Aloysius Gonzaga School Class of 2006
Martin Serafin St Aloysius Gonzaga School
Lori Seth Woodlands Sr Public School
Rajat Sethi Streetsville Secondary School Class of 1995
Emily Seymore Meadowvale Secondary School Class of 2014
Nicole Seymour Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1995
Maurizio Sgambelluri Father Michael Goetz Sec School
Brandon Shah Erindale Secondary School Class of 2006
Zain Shah Meadowvale Secondary School Class of 1995
Osaid Shaiq Streetsville Secondary School
Imtiaz Shamji Cawthra Park Secondary School Class of 1977
Seamus Shanahan Iona Catholic Secondary School Class of 2009
Jane Shannon Loyola Catholic Sec School Class of 1987
Manisha Sharma Erindale Secondary School Class of 2008
Mona Sharma Erindale Secondary School
Alison Sharpe Streetsville Secondary School Class of 1980
Allison Sharpe Streetsville Secondary School Class of 1982
Jane Sharpe Streetsville Secondary School Class of 1975
Ryan Shaw Meadowvale Secondary School Class of 1996
Stuart Shaw Erindale Secondary School
Scott Sheeran Philip Pocock Cath Sec School Class of 1984
Zara Sheikh T L Kennedy Secondary School Class of 2007
Danielle Shelton Streetsville Secondary School Class of 1994
Brett Sheppard Streetsville Secondary School Class of 1980
Yasmin Sherkhan T L Kennedy Secondary School Class of 2005
Debbie Sherman St Martin Secondary School
Vincent Shewchuk Cawthra Park Secondary School Class of 2004
Wendy Shewman Cawthra Park Secondary School Class of 1976
Ann Shirley T L Kennedy Secondary School Class of 1982
Jennifer Shore Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1975
Fred Shortt Streetsville Secondary School
Edsel Shreeve T L Kennedy Secondary School
Jason Shrive Streetsville Secondary School
Rachel Shrive Streetsville Secondary School Class of 1990
Syema Siddiqi Woodlands Sr Public School
Deborah Siegel John Fraser Secondary School
Sheila Signoretti Cawthra Park Secondary School Class of 1979
Maureen Sillers Glenforest Secondary School Class of 1984
Rob Silva Father Michael Goetz Sec School Class of 1991
Kristie Siman Mentor College Class of 2009
Lorraine Simard St Paul Secondary School Class of 1987
Roger Simmons Woodlands Sr Public School Class of 1983
Hugo Simoes Streetsville Secondary School Class of 1985
Kate Simpson Erindale Secondary School Class of 1986
Rob Simpson Streetsville Secondary School Class of 1989
Debbie Sinclair Erindale Secondary School Class of 1973
Ashley Singh Applewood Heights Sec School Class of 2005
Ayesha Singh Rick Hansen Secondary School Class of 2009
Carol Singh Woodlands Sr Public School Class of 1999
Dave Singh Ascension Of Our Lord Sec School
Gurneet Singh Rick Hansen Secondary School Class of 2008
Jasvir Singh Lincoln M Alexander Sec School Class of 2003
Puneet Singh Rick Hansen Secondary School Class of 2002
Sian Singh Rick Hansen Secondary School Class of 2008
Nicole Sinopoli St Joseph Secondary School Class of 2000
Sabrina Sinopoli St Francis Xavier Sec School Class of 1999
Binh Siu T L Kennedy Secondary School Class of 1997
Marie Sjoberg T L Kennedy Secondary School Class of 1985
Marie Sjobert T L Kennedy Secondary School Class of 1984
Takashi Skeete St Francis Xavier Sec School
Denise Skerlic Iona Catholic Secondary School
Sigita Skersyte Iona Catholic Secondary School Class of 2011
Luba Slanina T L Kennedy Secondary School Class of 1984
Sue Slinger Erindale Secondary School Class of 1973
Pauline Sliwiok Erindale Secondary School
Mary Smerek Streetsville Secondary School
Dave Smigelsky T L Kennedy Secondary School Class of 1973
Alison Smith Clarkson Secondary School Class of 1982
Allison Smith Clarkson Secondary School
Allison Smith Lorne Park Secondary School Class of 1983
Brenda Smith Philip Pocock Cath Sec School Class of 1990
Cory Smith Philip Pocock Cath Sec School Class of 1997
Craig Smith Meadowvale Secondary School Class of 1984
Dean Smith Erindale Secondary School Class of 1992
Deborah Smith Glenforest Secondary School Class of 1981
Emily Smith John Fraser Secondary School Class of 1999
Emily Smith Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1996
Garson Smith T L Kennedy Secondary School Class of 1971

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

About Mississauga, ON Alumni

The listing of alumni from Mississauga, ON includes graduates from 34 schools. To filter results, select a Mississauga, ON high school using the links to the right. The Mississauga alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in Mississauga around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from Etobicoke, ON, Islington, ON, or Oakville, ON.