Click on an alumni listing from Mississauga, ON to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Name High School Grad Year
Linda Miller Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1969
Margaret Miller Holy Name Of Mary Sec School Class of 1969
Nathalie Miller Erindale Secondary School
Sophia Miller Applewood Heights Sec School Class of 1984
Mary Millward Lorne Park Secondary School Class of 1965
Lisa Miloszewski Clarkson Secondary School Class of 2003
Cheryl Minty T L Kennedy Secondary School Class of 1978
Roshan Mir Erindale Secondary School Class of 2004
Zlatka Misaljevic Clarkson Secondary School Class of 1986
Andy Mitchell Lorne Park Secondary School Class of 1984
Robert Mitchell T L Kennedy Secondary School Class of 1981
Tan Mitchell John Cabot Catholic Sec School Class of 2002
Tanya Mitchell John Cabot Catholic Sec School Class of 2002
Jim Miz Streetsville Secondary School
Ma Mo T L Kennedy Secondary School Class of 1998
Mehul Modha T L Kennedy Secondary School Class of 1996
Ameen Mohammed St Francis Xavier Sec School Class of 2010
Faye Mohammed Glenforest Secondary School Class of 2003
Varun Mohan Father Michael Goetz Sec School Class of 2004
Amit Mohindra Port Credit Secondary School Class of 1987
Khalid Mohiuddin T L Kennedy Secondary School Class of 1987
Daniella Molnar Erindale Secondary School Class of 1995
Michele Momchamp T L Kennedy Secondary School Class of 1985
Vonte Moncrieffe Father Michael Goetz Sec School Class of 2012
Stephan Monid Philip Pocock Cath Sec School Class of 1994
Sean Montgomery Meadowvale Secondary School Class of 1989
Tricia Mooney Meadowvale Secondary School
Tricia Moony Meadowvale Secondary School
Jermaine Moore St Francis Xavier Sec School Class of 1996
Silvy Moreira Philip Pocock Cath Sec School
Gillian Morgan Erindale Secondary School Class of 1986
Keith Morgan Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1975
Peter Morgan Streetsville Secondary School
Mark Morrison Clarkson Secondary School Class of 1991
Marianne Morsillo Father Michael Goetz Sec School Class of 2005
Kelly Morton Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1979
Jay Morwood Cawthra Park Secondary School Class of 1989
David Mountford Streetsville Secondary School Class of 1986
Erica Mozsolanski Streetsville Secondary School Class of 1994
Tania Mud John Cabot Catholic Sec School Class of 2010
Vaneeza Mujeeb T L Kennedy Secondary School Class of 2012
Lisa Mulligan Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1981
Tenisha Mullings Lincoln M Alexander Sec School Class of 2000
Tara Mun Lincoln M Alexander Sec School Class of 2000
Celia Munoz Holy Name Of Mary Sec School Class of 1988
Matthew Munroe St Francis Xavier Sec School Class of 2000
Gordon Murcar Clarkson Secondary School Class of 1984
Shaun Murphy Erindale Secondary School Class of 1991
Lisa Murray Loyola Catholic Sec School Class of 1986
April Musicco Erindale Secondary School
Ed Myers Port Credit Secondary School Class of 1977
Sean Myers Philip Pocock Cath Sec School Class of 1988
Fred Nagy Erindale Secondary School Class of 1972
Kubendra Naidoo T L Kennedy Secondary School Class of 1983
Christopher Nancoo Loyola Catholic Sec School Class of 1998
Marlene Nancoo Loyola Catholic Sec School Class of 1989
Christina Napolitano Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1992
Veronica Naricz Father Michael Goetz Sec School Class of 2012
Paulo Nasato Port Credit Secondary School Class of 1986
Ahmed Nasser T L Kennedy Secondary School Class of 2004
Dana Nayfeh John Fraser Secondary School
Charlie Neilson Erindale Secondary School
Dwight Nelson T L Kennedy Secondary School Class of 1980
Eva Nemeth T L Kennedy Secondary School
Susan Nemeth T L Kennedy Secondary School Class of 1980
Mike Nesich Philip Pocock Cath Sec School
Rico Netti Philip Pocock Cath Sec School Class of 1985
Bryan Newell Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1963
Chin Ng T L Kennedy Secondary School
Edgar Ng T L Kennedy Secondary School Class of 2013
Elsie Ng Lorne Park Secondary School Class of 2003
Bang Nguyen Bronte College Of Canada Class of 2000
Jenny Nguyen Glenforest Secondary School
Vinh Nguyen Port Credit Secondary School Class of 1995
Jane Nicholson T L Kennedy Secondary School
Adrianna Niedzielko Philip Pocock Cath Sec School Class of 2013
Steffen Nielsen Port Credit Secondary School Class of 1966
Stephen Nielsen Port Credit Secondary School Class of 1965
Patrick Nigro Loyola Catholic Sec School Class of 1993
Jiries Nimer Loyola Catholic Sec School Class of 1996
Paul Nimer Loyola Catholic Sec School Class of 1982
Gary Nisbet T L Kennedy Secondary School Class of 1977
Karen Nixon T L Kennedy Secondary School Class of 1977
Joanne Noble Cawthra Park Secondary School
Mike Noehammer Philip Pocock Cath Sec School Class of 2012
Matthew Noel St Martin Secondary School
David Nolan West Credit Secondary School Class of 2009
Suzanne Nork John Fraser Secondary School Class of 1980
Perry Norris St Martin Secondary School
Mark North Applewood Heights Sec School Class of 1999
Marilyn Norwood Woodlands Sr Public School
Robert Notley Woodlands Sr Public School Class of 1979
Paola Nudo Father Michael Goetz Sec School Class of 1992
Sandra Nunes T L Kennedy Secondary School Class of 1991
Sandra Nunes St Martin Secondary School Class of 1994
Stephanie Nuss St Martin Secondary School Class of 1985
Ryan Obeso Woodlands Sr Public School Class of 1991
Jodi Obillovich Clarkson Secondary School Class of 1990
Gail Ochoa Father Michael Goetz Sec School Class of 1991
Ronald OConnell T L Kennedy Secondary School Class of 1964
Neil Oconnor Streetsville Secondary School
Lisa Oddo Iona Catholic Secondary School Class of 1997
Donna Odonnell Streetsville Secondary School Class of 1961
Michael Ogrady St Aloysius Gonzaga School Class of 1984
Nicole Ohara St Paul Secondary School Class of 1987
Marzena Oles T L Kennedy Secondary School
Jason Oliver Port Credit Secondary School Class of 1992
Larry Olubowale West Credit Secondary School Class of 1999
Aida Omic Glenforest Secondary School
Wilma Oort Erindale Secondary School
Yumiko Osakabe Woodlands Sr Public School Class of 1992
Andrew Ostapchuk Philip Pocock Cath Sec School Class of 2005
Sheldon Ottley St Paul Secondary School Class of 1994
Paulette Ours T L Kennedy Secondary School Class of 1979
Kelly Ow Bronte College Of Canada Class of 1996
Brenda Oxenberry Cawthra Park Secondary School
Ravindra Ozarker Erindale Secondary School Class of 1997
Claude Pachan Woodlands Sr Public School
Jose Pacheco Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1996
Scot Padget Erindale Secondary School
Joan Padmos Lorne Park Secondary School Class of 1971
Rita Paju Woodlands Sr Public School Class of 1977
Antony Pallotta Philip Pocock Cath Sec School
Maria Pallotta Philip Pocock Cath Sec School
Jackie Palmer Cawthra Park Secondary School Class of 1979
Morris Palter Lorne Park Secondary School Class of 1988
Lynne Paltooram T L Kennedy Secondary School Class of 1982
Damian Panas Father Michael Goetz Sec School Class of 2002
Paul Pancorvo Clarkson Secondary School Class of 1996
Carol Panknin Clarkson Secondary School Class of 1978
Ester Paris St Martin Secondary School Class of 1986
Angela Parise Ascension Of Our Lord Sec School
Cindy Parker Erindale Secondary School Class of 1975
Nina Parker Meadowvale Secondary School
Ruth Parkinson Streetsville Secondary School Class of 1964
Neil Parle St Martin Secondary School
Amanda Parlee Port Credit Secondary School Class of 1983
Denel Parris Philip Pocock Cath Sec School Class of 2014
Gary Parson Erindale Secondary School
Jill Partridge Port Credit Secondary School
Deanna Pashie Port Credit Secondary School Class of 1981
Ron Passarelli Applewood Heights Sec School Class of 1981
Paul Passerino Cawthra Park Secondary School Class of 1984
Glenda Passmore Streetsville Secondary School Class of 1976
Jim Patch Cawthra Park Secondary School Class of 1980
Jay Patel Clarkson Secondary School Class of 2011
Rajiv Patel West Credit Secondary School Class of 1990
Simone Pattingale T L Kennedy Secondary School Class of 1968
Laura Patton Erindale Secondary School Class of 1995
Michele Pauchuk Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1979
Griffiths Paul Lorne Park Secondary School Class of 1989
Jennifer Paul Cawthra Park Secondary School Class of 1999
Michelle Paul Clarkson Secondary School
Phillip Paul St Paul Secondary School Class of 1996
Athen Paule Father Michael Goetz Sec School
Schembri Pauline Philip Pocock Cath Sec School Class of 1985
Daniella Pavicic St Joseph Secondary School Class of 1995
Maria Pavone St Martin Secondary School Class of 1986
Michael Pawluch John Cabot Catholic Sec School
Chris Payne St Joseph Secondary School Class of 2000
Doug Payne Streetsville Secondary School
Kristof Peacooh Cawthra Park Secondary School
Angie Pearson Clarkson Secondary School
Janis Pearson T L Kennedy Secondary School Class of 1989
Kati Pearson Cawthra Park Secondary School Class of 2006
Nich Pearson Lorne Park Secondary School
Dawn Pellerin Streetsville Secondary School Class of 1996
Dennis Pena Our Lady Of Mt Carmel Sec School Class of 1997
Derek Pereira John Cabot Catholic Sec School Class of 2002
Ross Pereira Father Michael Goetz Sec School Class of 2004
Dale Perera T L Kennedy Secondary School Class of 1992
Jeffrey Perez Philip Pocock Cath Sec School Class of 1991
Bill Perkins Streetsville Secondary School Class of 1974
Gail Perkins Streetsville Secondary School Class of 1976
Kellen Persad St Joseph Secondary School Class of 2001
Amanda Peters Meadowvale Secondary School Class of 2005
Julie Petersen Port Credit Secondary School Class of 1977
Vesna Petrich St Paul Secondary School Class of 1984
David Petrie Lorne Park Secondary School Class of 1976
Angelo Petrouneas Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1987
Filomena Petrucci Applewood Heights Sec School Class of 1972
John Petrucci Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1988
Barbara Petrykowska Father Michael Goetz Sec School
Ngarambe Philip Glenforest Secondary School
Remo Piccollo John Fraser Secondary School Class of 1992
Remo Piccolo John Fraser Secondary School Class of 1992
Richard Pike Erindale Secondary School Class of 1979
Marc Pilon Woodlands Sr Public School Class of 1976
Susan Pincoe Erindale Secondary School Class of 1973
Robert Pinneau Philip Pocock Cath Sec School Class of 1989
Marianne Pitfield Erindale Secondary School Class of 1982
Joe Pitimada T L Kennedy Secondary School Class of 1981
Wendy Pitts Cawthra Park Secondary School Class of 1982
Ivana Pivki Port Credit Secondary School Class of 1984
Ivana Pivko Port Credit Secondary School Class of 1984
Angela Pizzimenti Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1979
Michelle Plucas Father Michael Goetz Sec School Class of 1992
Keith Plummer Glenforest Secondary School
Sara Plumstead Glenforest Secondary School Class of 1985
Irene Plut Philip Pocock Cath Sec School Class of 1987
Andrew Pokonzie Streetsville Secondary School Class of 2011
Gordana Polancec Philip Pocock Cath Sec School
Ros Polin T L Kennedy Secondary School Class of 1967
Agnes Polka Loyola Catholic Sec School Class of 1999
Vivian Pollard Port Credit Secondary School Class of 1988
Rena Polley Gordon Graydon Mem Sec School
Alison Ponokis Father Michael Goetz Sec School Class of 1993
Allison Ponokis Father Michael Goetz Sec School Class of 1993
Robert Poole Cawthra Park Secondary School Class of 2005
Debra Popaduke Meadowvale Secondary School Class of 1979
Darryl Popp Erindale Secondary School
Michael Porteous Lorne Park Secondary School Class of 1993
John Portolese Glenforest Secondary School Class of 1977
Jackie Potter Erindale Secondary School Class of 1973
Daria Pourrajabian Father Michael Goetz Sec School Class of 1990
Maleas Pouti Glenforest Secondary School Class of 1978
Brian Powell Streetsville Secondary School Class of 1968
Michael Powell Erindale Secondary School Class of 1980
Scott Powell Erindale Secondary School Class of 1989
Greg Pratt Erindale Secondary School Class of 1986
Mel Prete St Martin Secondary School Class of 1985
Karen Prevett T L Kennedy Secondary School Class of 1980
Chris Price T L Kennedy Secondary School Class of 2013
Garry Price Erindale Secondary School
Gary Price Erindale Secondary School
Janet Price West Credit Secondary School Class of 1991
Linda Price T L Kennedy Secondary School
Andy Principe Philip Pocock Cath Sec School Class of 1990
Catherine Pringle Streetsville Secondary School Class of 1997
Scott Proctor Streetsville Secondary School Class of 1987
Andrew Pronkewich Woodlands Sr Public School Class of 1984
Sylvia Prout Clarkson Secondary School Class of 2005
Laura Pryse Erindale Secondary School Class of 1979
Rich Pulaski Gordon Graydon Mem Sec School
Melissa Purcel Father Michael Goetz Sec School Class of 1996
Jerry Putoni Philip Pocock Cath Sec School Class of 1987
Anam Qamar John Fraser Secondary School Class of 2005
Sarah Quinton T L Kennedy Secondary School
Yasir Qureshi T L Kennedy Secondary School Class of 1999
Andru Racks Erindale Secondary School Class of 2008
Miso Radman Streetsville Secondary School
Hebatalla Ragab Bronte College Of Canada Class of 2005
Amanda Raghubar St Joseph Secondary School
Lucas Rago Iona Catholic Secondary School
Tamara Rahal Philip Pocock Cath Sec School Class of 1984
Karl Raham Streetsville Secondary School
Nadia Rahman T L Kennedy Secondary School
Ali Raja Streetsville Secondary School
Priyanka Rajput John Fraser Secondary School Class of 2008
Carl Ram T L Kennedy Secondary School Class of 1995

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

About Mississauga, ON Alumni

The listing of alumni from Mississauga, ON includes graduates from 34 schools. To filter results, select a Mississauga, ON high school using the links to the right. The Mississauga alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in Mississauga around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from Etobicoke, ON, Islington, ON, or Oakville, ON.