Click on an alumni listing from Vancouver, BC to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Name High School Grad Year
Jane Farish Lord Byng Secondary School Class of 1971
Ross Farnam Lord Byng Secondary School Class of 1965
Heather Farquar Windermere Secondary School Class of 1972
Colin Farrell Windermere Secondary School Class of 1974
Andrew Farry Prince Of Wales Sec School Class of 1981
Greg Farstad St Georges School
Rob Favaro Windermere Secondary School Class of 1984
Jordana Federal John Oliver Secondary School Class of 2001
Mark Feeney Vancouver College Class of 1980
Kim Feltham Kitsilano Secondary School Class of 1979
Kim Felton Kitsilano Secondary School
Blake Fensom Point Grey Secondary School Class of 2004
Jim Fenyedi Gladstone Secondary School Class of 1961
Aaron Ferguson Windermere Secondary School Class of 1998
Charlene Ferguson Killarney Secondary School
Kenneth Ferguson Kitsilano Secondary School Class of 1958
Mike Ferguson King George School Class of 1970
Scott Ferguson Windermere Secondary School Class of 1974
David Fernandes Killarney Secondary School Class of 1990
Nick Ferraro Killarney Secondary School Class of 1982
Ed Ferrero Killarney Secondary School Class of 1964
Radim Fiala David Thompson Sec School Class of 1992
Maureen Fiamengo Gladstone Secondary School
Dino Fidanza Windermere Secondary School Class of 1985
Candy Field Kitsilano Secondary School
Candy Fields Kitsilano Secondary School Class of 1968
Tugomir Filipovic Templeton Secondary School
Penny Filler Little Flower Academy Class of 1962
Enzo Finamore Templeton Secondary School Class of 1981
Deb Finlay Kitsilano Secondary School
Sylvia Finlay Kitsilano Secondary School Class of 1973
Anna Finlayson King Edward School Class of 1957
Marilyn Finlayson Kitsilano Secondary School Class of 1964
Ron Finney John Oliver Secondary School Class of 1962
Roy Firus King George School Class of 1973
Rhoda Fischer John Oliver Secondary School Class of 1981
Iwana Fiser King George School Class of 1972
Malcolm Fish Magee Secondary School Class of 1941
Noel Fisher Gladstone Secondary School
Alan Fitterer John Oliver Secondary School Class of 1968
Rick Fitzpatrick Eric Hamber Secondary School Class of 1965
Marcelle Flamand Gladstone Secondary School Class of 1982
Marcie Flamand Gladstone Secondary School Class of 1982
Martin Flathen Killarney Secondary School Class of 1994
Chris Fleck Magee Secondary School Class of 1994
Robert Fleming John Oliver Secondary School Class of 1950
Amanda Flis King George School Class of 1998
Agnes Florendo John Oliver Secondary School
Ern Florendo John Oliver Secondary School Class of 1983
Ernesto Florendo John Oliver Secondary School Class of 1984
Tilesa Flores Killarney Secondary School Class of 2009
Joanne Florio Killarney Secondary School
Rick Florio Killarney Secondary School Class of 1967
Vince Florio Killarney Secondary School
Edwin Fok John Oliver Secondary School Class of 1987
Cristina Follador Little Flower Academy Class of 1988
Mike Fong Britannia Secondary School Class of 1974
Suzie Fong Britannia Secondary School Class of 1982
Mervyn Foo Windermere Secondary School Class of 1994
Don Forbes Killarney Secondary School Class of 1964
Danica Forcan Templeton Secondary School Class of 1975
Olga Forcan Templeton Secondary School Class of 1980
Heather Forman Killarney Secondary School Class of 1962
Mark Forrest Sir Winston Churchill Sec School Class of 1973
Terry Forrest Sir Winston Churchill Sec School Class of 1977
William Forrest Vancouver Technical Sec School Class of 1946
Karen Forsang Magee Secondary School Class of 1979
Mark Forstved St Georges School
Debbie Forsyth Gladstone Secondary School Class of 1972
Michelle Forsyth Kitsilano Secondary School Class of 1975
Madeleine Fosset Kitsilano Secondary School Class of 1949
Gina Foster Templeton Secondary School Class of 2001
Rick Foster Templeton Secondary School Class of 1979
Stan Foster Killarney Secondary School Class of 1966
Reginald Fountain Eric Hamber Secondary School Class of 1972
Mark Fowler Lord Byng Secondary School Class of 1975
Gerald Foxall John Oliver Secondary School Class of 1962
Les Fran John Oliver Secondary School Class of 1974
Laura Franceschi Vancouver Technical Sec School Class of 1978
Susan Francis Killarney Secondary School Class of 1977
Elizabeth Francisco John Oliver Secondary School Class of 1982
Mary Franco Notre Dame High School Class of 1975
Benton Frank King George School Class of 1963
Cindy Frankfurt Lord Byng Secondary School Class of 1968
Angus Fraser Point Grey Secondary School Class of 1982
Max Fraser Vancouver College Class of 1971
Anne Frazer Eric Hamber Secondary School Class of 1982
Kara Frederick York House School
David Freedman Eric Hamber Secondary School Class of 1978
Raymond Freeman Killarney Secondary School Class of 1971
Susan French Vancouver Technical Sec School Class of 1976
Reuben Freschi Kitsilano Secondary School Class of 1987
Lucy Frias Gladstone Secondary School Class of 1989
Margarida Frias Gladstone Secondary School Class of 1984
Debbie Frick Windermere Secondary School Class of 1974
Aaron Frimer Prince Of Wales Sec School Class of 1992
Sharron Frith Lord Byng Secondary School Class of 1955
Paul Frizell Lord Byng Secondary School Class of 1974
Mario Fru Gladstone Secondary School Class of 1972
Diane Frydenlund Eric Hamber Secondary School
Glenn Fudge Lord Byng Secondary School
Rachel Fujinami Windermere Secondary School Class of 1987
Annette Fulton St Patricks School Class of 1955
Brian Fung Eric Hamber Secondary School Class of 1987
Cynthia Fung Gladstone Secondary School Class of 1983
Henry Fung Vancouver Technical Sec School Class of 1979
Nancy Fung Eric Hamber Secondary School
Marie Funtek Sir Charles Tupper Sec School Class of 1974
Ken Fyvie Killarney Secondary School Class of 1971
Marion Gaans Eric Hamber Secondary School Class of 1975
Theresa Gaiters Templeton Secondary School Class of 1973
Theresa Gaithers Templeton Secondary School Class of 1973
Destry Galgoczy John Oliver Secondary School Class of 1980
Marie Gallagher Little Flower Academy Class of 1953
Peter Gallagher Magee Secondary School Class of 1978
John Gallichan Kitsilano Secondary School Class of 1963
Sandra Galloway Kitsilano Secondary School Class of 1964
Virginia Galloway John Oliver Secondary School Class of 1989
Angela Gann John Oliver Secondary School Class of 1962
Maralynne Gann John Oliver Secondary School Class of 1964
Marilynne Gann John Oliver Secondary School Class of 1964
Debbie Ganser John Oliver Secondary School Class of 1976
Eduardo Garcia David Thompson Sec School Class of 2004
Dave Gardner Lord Byng Secondary School Class of 1962
David Gardner Lord Byng Secondary School Class of 1963
Florence Gardner Lord Byng Secondary School Class of 1942
Susan Gardner John Oliver Secondary School Class of 1975
Barb Garfinkle Prince Of Wales Sec School Class of 1973
Robert Garnett Point Grey Secondary School Class of 1972
Rudy Gasparac Windermere Secondary School Class of 1985
Randy Gatos Killarney Secondary School Class of 1979
Noreen Gatti Britannia Secondary School Class of 1959
Noreen Gatti Templeton Secondary School Class of 1959
Wendy Gaunt Eric Hamber Secondary School Class of 1967
Dean Gazzola Notre Dame High School Class of 1986
Debra Gebhart Windermere Secondary School Class of 1982
Eric Geddert John Oliver Secondary School Class of 1977
Jerry Gee Britannia Secondary School Class of 1974
Daisen GeeWing John Oliver Secondary School Class of 1980
Terry Gelmon Sir Winston Churchill Sec School
Doris Gempel Eric Hamber Secondary School Class of 1969
Chan Genevieve Columbia College Class of 2003
Christine George John Oliver Secondary School Class of 1980
Sean George Magee Secondary School Class of 1989
Russell Georgeson John Oliver Secondary School Class of 1998
Mary Gerantino Templeton Secondary School Class of 1975
Yun Gerbrandt David Thompson Sec School Class of 1982
Jeff Germain John Oliver Secondary School Class of 1974
Rica Geronimo Little Flower Academy
Gabriella Ghiorzi Vancouver Technical Sec School Class of 1978
Joe Gian Gladstone Secondary School Class of 1996
Bert Gibbens Lord Byng Secondary School
Amanda Gibbons Magee Secondary School Class of 1979
Karen Gibbs Lord Byng Secondary School Class of 1977
Phyllis Gibbs Sir Winston Churchill Sec School
Terry Gibbs Lord Byng Secondary School
Gay Gibson Lord Byng Secondary School Class of 1960
John Gibson St Georges School Class of 1987
Kath Gibson Lord Byng Secondary School
Mark Gibson Point Grey Secondary School Class of 1969
Nancy Gibson Crofton House Class of 1978
Nick Gidney Gladstone Secondary School Class of 1967
Selma Giesbrecht Fairview High School Of Commerce
Kathy Gilbert Gladstone Secondary School Class of 1968
Joseph Giles Lord Byng Secondary School Class of 1963
Angela Gill Killarney Secondary School Class of 1986
Harbinder Gill John Oliver Secondary School Class of 1991
Harpreet Gill John Oliver Secondary School Class of 2008
Manjit Gill John Oliver Secondary School Class of 1987
Micheal Gill David Thompson Sec School Class of 2003
Munjinder Gill Sir Charles Tupper Sec School Class of 1995
Navi Gill Windermere Secondary School Class of 1993
Rajwinder Gill John Oliver Secondary School Class of 1989
Susan Gill Killarney Secondary School Class of 1994
Betty Gillespie Lord Byng Secondary School Class of 1972
Bruce Gillespie Lord Byng Secondary School Class of 1978
Elizebeth Gillespie Lord Byng Secondary School Class of 1972
Marilyn Gillespie Vancouver Technical Sec School
Laura Gillis Prince Of Wales Sec School Class of 1985
Aubrey Gin Gladstone Secondary School Class of 1984
Charlie Gin Lord Byng Secondary School Class of 1965
Jeffery Gin Killarney Secondary School Class of 1987
Fabro Gina Vancouver Technical Sec School Class of 1977
Maria Giovana Sir Charles Tupper Sec School Class of 2014
Elza Girard Sir Winston Churchill Sec School Class of 1967
Jeanette Giroday Little Flower Academy Class of 1925
Michelle Giroday Little Flower Academy
Michelle Givens Lord Byng Secondary School Class of 1987
Karen Glauser Gladstone Secondary School Class of 1970
Taylor Glen Point Grey Secondary School Class of 1969
Wong Glen David Thompson Sec School Class of 1981
Wendy Glennie Gladstone Secondary School Class of 1981
Diane Glowsky Vancouver Technical Sec School Class of 1960
Mellisa Gobbo Vancouver Technical Sec School Class of 1965
Evelyn Gock Windermere Secondary School Class of 1989
Shelley Goepel Magee Secondary School Class of 1969
Gail Goertzen Windermere Secondary School Class of 1971
Martin Goetsch Little Flower Academy Class of 1991
Tyler Golden Maimonides Secondary School Class of 2006
Reyna Goldman Eric Hamber Secondary School Class of 1972
Ginny Goldney Sir Winston Churchill Sec School Class of 1971
Carolyne Goldsack Windermere Secondary School Class of 1974
Charlotte Goldstein Eric Hamber Secondary School Class of 1968
Delores Goltz John Oliver Secondary School Class of 1981
Siam Gomes Britannia Secondary School Class of 2011
Karla Gomez St Patricks School Class of 1993
Shelley Gonzales Templeton Secondary School Class of 1974
Marguerite Gooch Windermere Secondary School
Bryan Good John Oliver Secondary School Class of 1959
Patricia Good Sir Charles Tupper Sec School Class of 1964
Sandy Goodma Lord Byng Secondary School Class of 1962
Nancy Goold Eric Hamber Secondary School Class of 1980
Andrew Gordon Magee Secondary School Class of 1997
Bob Gordon Sir Charles Tupper Sec School Class of 1965
Roberta Gordon Lord Byng Secondary School Class of 1963
Cheryl Gore Templeton Secondary School Class of 1980
Roanne Gorospe Little Flower Academy
Kathy Gorski Point Grey Secondary School Class of 1993
Sherry Gorski Killarney Secondary School Class of 1971
Ashlee Gotengco Gladstone Secondary School
Gail Gough Templeton Secondary School Class of 1965
Chris Gould Prince Of Wales Sec School Class of 2008
Kathryn Gourley Kitsilano Secondary School Class of 1950
James Grady Kitsilano Secondary School Class of 1978
Betty Graham Templeton Secondary School Class of 1978
Bill Graham Kitsilano Secondary School Class of 1974
Craig Graham Vancouver College Class of 1993
Dean Graham John Oliver Secondary School Class of 1990
John Graham Windermere Secondary School Class of 1969
Kaaren Graham Britannia Secondary School Class of 1963
Ron Graham Lord Byng Secondary School Class of 1982
Roy Graham Windermere Secondary School Class of 1971
Valerie Graham Gladstone Secondary School Class of 1974
David Grant Eric Hamber Secondary School Class of 1973
Don Grant John Oliver Secondary School Class of 1970
Donald Grant John Oliver Secondary School Class of 1969
Doug Grant Gladstone Secondary School Class of 1966
Karin Grant Little Flower Academy Class of 1993
Linda Grant Windermere Secondary School Class of 1975
John Grasky John Oliver Secondary School Class of 1981
Roxanne Gray University Hill Sec School Class of 1970
Susan Gray Point Grey Secondary School Class of 1983
Sharon Graystone Lord Byng Secondary School Class of 1981
Dave Green Britannia Secondary School Class of 1974
Debbie Green Killarney Secondary School Class of 1978
Sandi Greenfield Gladstone Secondary School Class of 1977
Jim Greenhalgh Gladstone Secondary School Class of 1962
George Greenwood Templeton Secondary School Class of 1966
Mike Gregg Lord Byng Secondary School Class of 1966

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

About Vancouver, BC Alumni

The listing of alumni from Vancouver, BC includes graduates from 34 schools. To filter results, select a Vancouver, BC high school using the links to the right. The Vancouver alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in Vancouver around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from North Vancouver, BC, West Vancouver, BC, or Burnaby, BC.