Click on an alumni listing from Vancouver, BC to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Name High School Grad Year
Edmond Cuylits Kitsilano Secondary School Class of 1962
Chris Czerwinski Lord Byng Secondary School Class of 1973
Peter Czink Eric Hamber Secondary School Class of 1982
Sylvia Dae Lord Byng Secondary School Class of 1990
Jim Dahl Kitsilano Secondary School
Bill Dahm King George School Class of 1957
Jessica Dai Killarney Secondary School
Kosta Dais Kitsilano Secondary School Class of 1979
Robert Dale Sir Charles Tupper Sec School Class of 1974
Faith Daley Vancouver Christian School
Fred Dalgleish Kitsilano Secondary School Class of 1960
Sabrina Dallavale Templeton Secondary School Class of 1988
Cathy Dalmaso Killarney Secondary School Class of 1996
Chris Dalrymple Kitsilano Secondary School Class of 1966
Christine Dalton Magee Secondary School Class of 1978
Liz Dalzell Windermere Secondary School Class of 1978
Barb Damer John Oliver Secondary School
Mike Damico Gladstone Secondary School Class of 2005
Sandra Dancs Killarney Secondary School Class of 1979
Jennifer Danday David Thompson Sec School Class of 2005
Dav Dang Templeton Secondary School Class of 1982
Diana Dang Gladstone Secondary School Class of 1973
Paul Dangass Windermere Secondary School Class of 1978
Ron Danielsen Windermere Secondary School Class of 1971
Collen Daniles Templeton Secondary School Class of 1974
Joyce Dank Kitsilano Secondary School Class of 1944
Christensen Darlene Killarney Secondary School Class of 1970
Dean Darling Magee Secondary School Class of 1968
Wayne Darlow Windermere Secondary School Class of 1971
Singh Darren Gladstone Secondary School
Karen Davey Windermere Secondary School Class of 1978
Julia Davidson Killarney Secondary School
Susan Davidson Prince Of Wales Sec School Class of 1982
Cheryl Davie Kitsilano Secondary School Class of 1967
Nick Davie Notre Dame High School
Doris Davies Point Grey Secondary School
Keith Davies Gladstone Secondary School Class of 1969
Paul Davies Gladstone Secondary School
Penny Davies Sir Charles Tupper Sec School Class of 1972
Roger Davies Lord Byng Secondary School
Bryan Davis Lord Byng Secondary School
John Davis Windermere Secondary School Class of 1974
Marilynn Davis Gladstone Secondary School Class of 1965
Rita Davis Templeton Secondary School Class of 1985
Karen Dawkings John Oliver Secondary School Class of 1973
Karen Dawkins John Oliver Secondary School Class of 1973
Dianne Dawson John Oliver Secondary School Class of 1958
Linda Dawson Vancouver Technical Sec School Class of 1974
Susan Day Lord Byng Secondary School Class of 1966
Melissa De Notre Dame High School Class of 1992
Darrell Dean John Oliver Secondary School Class of 1958
Muriel Dean Fairview High School Of Commerce Class of 1934
Alison Deane Eric Hamber Secondary School Class of 1972
Alex Dee Eric Hamber Secondary School Class of 2011
John Deer Point Grey Secondary School Class of 1976
Connie Defradus Killarney Secondary School Class of 1991
Connie Defredus Killarney Secondary School Class of 1991
George DeJesus David Thompson Sec School Class of 1985
Peter Delaney Lord Byng Secondary School Class of 1968
Greg Delima John Oliver Secondary School Class of 1992
Angelo Dellsanto Notre Dame High School
Barry Demarco Templeton Secondary School
Olga Demarinis Templeton Secondary School Class of 1979
Barbara Demetrioff David Thompson Sec School Class of 1966
Darlyn Dennis Templeton Secondary School
Danny Deo Gladstone Secondary School Class of 1993
Robert Deo Gladstone Secondary School Class of 1988
Romendra Deo Gladstone Secondary School Class of 1992
Gurcharn Deol David Thompson Sec School Class of 1968
Pavitar Deol Killarney Secondary School Class of 1991
Denise Deroche Little Flower Academy Class of 1980
Tricia Derry Kitsilano Secondary School Class of 1983
Trisha Derry Kitsilano Secondary School Class of 1983
Alex Des Lord Byng Secondary School Class of 1988
Yvonne Desman Point Grey Secondary School Class of 1969
Kevin Desousa Killarney Secondary School Class of 1983
George Desrochers King George School
Yvonne Deyman Point Grey Secondary School Class of 1969
Leah Deyong Prince Of Wales Sec School Class of 1988
Kam Dhak John Oliver Secondary School Class of 2001
Inderjit Dhaliwal John Oliver Secondary School Class of 1995
Kamaljit Dhaliwal John Oliver Secondary School Class of 1987
Kelly Dhaliwal John Oliver Secondary School Class of 1979
Gurpreet Dhillion Windermere Secondary School Class of 2012
Haaj Dhillon John Oliver Secondary School Class of 2011
Harpreet Dhillon John Oliver Secondary School Class of 1993
Manpreet Dhillon Killarney Secondary School Class of 2008
Manuela Dias Gladstone Secondary School Class of 1984
Alex Dick Windermere Secondary School
Loreta Dickey Vancouver Technical Sec School
Loretta Dickey Vancouver Technical Sec School Class of 1960
Lance Dickinson Sir Charles Tupper Sec School Class of 1987
Karen Dickson Killarney Secondary School Class of 1971
Rose Diehl John Oliver Secondary School
Ernie Difonzo Templeton Secondary School
Maria Dikeakos Templeton Secondary School
Allison Dillon Point Grey Secondary School Class of 1979
Tony Dilorenzo Gladstone Secondary School Class of 1976
Amy Dinh Windermere Secondary School Class of 2010
Tammy Diniz Windermere Secondary School Class of 1987
Steven Dir Killarney Secondary School Class of 2009
Karen Dixon Killarney Secondary School Class of 1983
Virginia Dixon Eric Hamber Secondary School Class of 1994
Alexandra Dmitrasinovic Crofton House
Colleen Dnaiels Templeton Secondary School Class of 1973
Diana DNg Gladstone Secondary School Class of 1973
Chen Do Britannia Secondary School Class of 1992
Margit Doberstein Sir Charles Tupper Sec School Class of 1963
Eva Dobri Templeton Secondary School Class of 1974
James Docherty Kitsilano Secondary School Class of 2005
Terry Dockery Kitsilano Secondary School Class of 1966
Caitlin Dodd Vancouver Technical Sec School
Rob Dodd St Georges School Class of 1968
Chris Dodge Kitsilano Secondary School Class of 1998
Pat Dodge Prince Of Wales Sec School Class of 1963
Gail Dodson Eric Hamber Secondary School Class of 1971
Tom Dodsworth Templeton Secondary School Class of 1967
Steven Doherty Vancouver College Class of 1993
David Doig Killarney Secondary School Class of 1983
Hilda Doka Kitsilano Secondary School Class of 1968
Jiseoh Domenico Killarney Secondary School
Erkie Domingo John Oliver Secondary School
Burton Don Britannia Secondary School Class of 1982
Grant Don John Oliver Secondary School Class of 1969
Linda Donald Gladstone Secondary School Class of 1967
Maureen Donaldson Point Grey Secondary School Class of 1976
Steven Dong Gladstone Secondary School
Pat Donnelly Lord Byng Secondary School Class of 1965
Stan Dorner David Thompson Sec School
Sally Dorward Lord Byng Secondary School Class of 1967
Lavinia Dos Templeton Secondary School Class of 1983
Marco Dostinar Templeton Secondary School Class of 1983
Debbie Dougall Vancouver Technical Sec School Class of 1975
Donald Douglas King Edward School Class of 1959
Ken Douglas Sir Charles Tupper Sec School Class of 1971
Fred Dowe Lord Byng Secondary School Class of 1957
Keith Dowty John Oliver Secondary School Class of 1974
Sheri Doyle John Oliver Secondary School Class of 1987
Helen Drabik Lord Byng Secondary School Class of 1949
Darcy Dragonetti Gladstone Secondary School Class of 1976
Alan Draper John Oliver Secondary School Class of 1984
Teresa Draper John Oliver Secondary School Class of 1983
Barbara Drezdoff Magee Secondary School Class of 1980
Don Drinkle John Oliver Secondary School Class of 1966
Al Drinkwater John Oliver Secondary School Class of 1945
Denis Drouin Kitsilano Secondary School Class of 1980
Maria Dsa Britannia Secondary School Class of 1982
Sally Dudley Kitsilano Secondary School Class of 1954
Shalu Duggal York House School
Joanna Dumas Little Flower Academy Class of 1995
Elizabeth Dumont Little Flower Academy Class of 1967
Gabrielle Dumont Templeton Secondary School Class of 1977
Jennifer Duncan Lord Byng Secondary School Class of 1983
John Duncan Lord Byng Secondary School Class of 1966
Taylor Duncan Britannia Secondary School Class of 2012
Penny Dunkley Kitsilano Secondary School Class of 1958
Vicki Dunsford Crofton House Class of 1978
Karen Dunster Eric Hamber Secondary School Class of 1972
Katherine Dunster Lord Byng Secondary School
Denis Dupas Vancouver College Class of 1972
Sarge Durango Sir Winston Churchill Sec School Class of 1972
Garvin Durant Gladstone Secondary School
Gilbert Durant Gladstone Secondary School
Kathleen Dwyer King Edward School
Gary Dyck John Oliver Secondary School Class of 1972
John Dyck John Oliver Secondary School Class of 1960
Dolores Dycks Kitsilano Secondary School Class of 1956
June Dycks Kitsilano Secondary School Class of 1960
Robert Dye Templeton Secondary School Class of 1969
Jon Dyer Magee Secondary School Class of 2011
Rory Dyson Gladstone Secondary School Class of 1977
Martha Dziubenko Killarney Secondary School Class of 1972
David Eadie Windermere Secondary School Class of 1974
Patrick Easton John Oliver Secondary School Class of 1946
Peter Eastwood Lord Byng Secondary School Class of 1989
Dan Ebenal Kitsilano Secondary School Class of 1981
Morty Eccleston Templeton Secondary School Class of 1983
Elaine Edamura Windermere Secondary School
Gloria Edd King Edward School Class of 2007
Gloria Eddington King Edward School Class of 2007
Rick Eden St Georges School Class of 1968
Angela Edgar Point Grey Secondary School Class of 1974
Bob Edmiston Windermere Secondary School Class of 1971
Jim Edmonds Eric Hamber Secondary School Class of 1981
Wong Edmund Templeton Secondary School Class of 1982
Brad Edwards Windermere Secondary School Class of 1974
Christie Edwards York House School Class of 1968
Darlene Edwards Windermere Secondary School Class of 1965
Robbin Edwards Lord Byng Secondary School
Sharon Edwards Lord Byng Secondary School Class of 1959
Shirley Edwards Eric Hamber Secondary School Class of 1964
Tim Edwards Killarney Secondary School Class of 1974
Virginia Edwards Lord Byng Secondary School Class of 1966
Gerald Eedy Kitsilano Secondary School Class of 1944
Joan Egilson David Thompson Sec School
Leung Eileen Prince Of Wales Sec School Class of 1973
Elizabeth Eisner John Oliver Secondary School
Martha Ekstrom Kitsilano Secondary School Class of 1948
Patrick Elbaz Kitsilano Secondary School Class of 1991
Pam Elert Little Flower Academy
Aurora Elias David Thompson Sec School Class of 1974
Dan Eliuk David Thompson Sec School Class of 1971
Dave Ellacott Lord Byng Secondary School
Young Ellen King Edward School Class of 1947
Sue Ellinor Magee Secondary School Class of 1974
Lori Elliott Lord Byng Secondary School Class of 1985
Mary Elliott John Oliver Secondary School Class of 1971
Sean Elliott Lord Byng Secondary School Class of 1994
Frank Ellis Templeton Secondary School Class of 1958
Joan Ellison Kitsilano Secondary School Class of 1954
Ray Elrick Killarney Secondary School Class of 1964
Barbara Emerson Little Flower Academy
Harvey Eng Britannia Secondary School Class of 1955
Howard Eng Templeton Secondary School Class of 1985
Raymond Eng Magee Secondary School Class of 1977
Steve Eng Templeton Secondary School Class of 1992
Debbie Enns John Oliver Secondary School Class of 1988
Eleanore Enns John Oliver Secondary School Class of 1976
Elfreda Enns David Thompson Sec School Class of 1974
Matthew Enns Killarney Secondary School
Ruth Enns Kitsilano Secondary School Class of 1946
Richard Epp Gladstone Secondary School Class of 1970
Lis Eppich Little Flower Academy Class of 1982
Mike Erickson Killarney Secondary School Class of 1983
Martha Erikson Kitsilano Secondary School Class of 1948
Dorothy Esau John Oliver Secondary School
Sophia Escalante Windermere Secondary School Class of 1996
Martha Eskestran Kitsilano Secondary School Class of 1948
Martha Eskestrand Kitsilano Secondary School Class of 1949
Dave Esterguard Eric Hamber Secondary School Class of 1970
Homer Etre Templeton Secondary School Class of 1977
Meseret Etsehiwot John Oliver Secondary School Class of 2000
Brenda Evans Sir Winston Churchill Sec School Class of 1971
Julie Evans Killarney Secondary School Class of 1965
Terry Evans Killarney Secondary School Class of 1967
Bruce Ewan Prince Of Wales Sec School
Elaine Ewart Kitsilano Secondary School Class of 1958
Christine Fabian John Oliver Secondary School Class of 1975
Karin Fabritius Point Grey Secondary School Class of 1967
Ronald Face David Thompson Sec School Class of 1971
Adam Fadar Magee Secondary School Class of 1981
David Fadden Magee Secondary School Class of 1965
Angela Fahlen Templeton Secondary School Class of 1976
Angie Fahlen Templeton Secondary School Class of 1976
David Falcade Templeton Secondary School Class of 1986
Gino Falcone Killarney Secondary School Class of 1986
Cobi Falconer Kitsilano Secondary School Class of 1991
Dini Falconer Britannia Secondary School Class of 1981
Jacqueline Fallon Gladstone Secondary School Class of 1974
Ildi Fargacs Killarney Secondary School Class of 1987

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

About Vancouver, BC Alumni

The listing of alumni from Vancouver, BC includes graduates from 34 schools. To filter results, select a Vancouver, BC high school using the links to the right. The Vancouver alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in Vancouver around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from North Vancouver, BC, West Vancouver, BC, or Burnaby, BC.