Click on an alumni listing from Vancouver, BC to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Name High School Grad Year
Rufina Chan John Oliver Secondary School Class of 1990
Russ Chan Windermere Secondary School Class of 1974
Ryan Chan Templeton Secondary School Class of 1985
Shirley Chan Britannia Secondary School Class of 1977
Susan Chan Gladstone Secondary School Class of 1979
Tim Chan Windermere Secondary School Class of 1979
Viginia Chan Killarney Secondary School
Wesley Chan Britannia Secondary School Class of 1973
Winnie Chan Eric Hamber Secondary School Class of 1985
Anita Chand Gladstone Secondary School Class of 1988
Ava Chang John Oliver Secondary School Class of 1975
Calvin Chang Windermere Secondary School Class of 1978
Carolyn Chang Templeton Secondary School Class of 1982
Debbie Chang Sir Charles Tupper Sec School Class of 1996
Helen Chang Killarney Secondary School Class of 1980
Julie Chang Britannia Secondary School Class of 1985
May Chang John Oliver Secondary School Class of 1970
Mi Chang Windermere Secondary School Class of 1981
Simon Chang Britannia Secondary School
Wallace Chang Sir Charles Tupper Sec School Class of 1967
Susan Chao Templeton Secondary School Class of 2004
Jeanine Chapin Gladstone Secondary School Class of 1960
Sharon Chapman Eric Hamber Secondary School
Nicholas Charalambides Kitsilano Secondary School Class of 1976
Tom Charles Windermere Secondary School Class of 1967
Gerard Charlton Lord Byng Secondary School Class of 1981
Sherry Chassie Templeton Secondary School Class of 1982
Peter Chau David Thompson Sec School Class of 1984
Seema Chaudhary Gladstone Secondary School Class of 2004
Richard Chayer John Oliver Secondary School Class of 1974
Jamie Chee Templeton Secondary School Class of 1983
Paramjeet Cheema Windermere Secondary School
Leslie Cheeseman Kitsilano Secondary School Class of 1971
Angel Chen Prince Of Wales Sec School Class of 1999
Cindy Chen Magee Secondary School Class of 1993
Jason Chen Kitsilano Secondary School Class of 1994
Jeff Chen Lord Byng Secondary School Class of 1989
Marie Chen Windermere Secondary School Class of 2003
Sandra Chen Sir Winston Churchill Sec School Class of 2004
Annie Cheng Killarney Secondary School Class of 1986
Bee Cheng John Oliver Secondary School Class of 1999
Edward Cheng Britannia Secondary School Class of 1979
Fred Cheng Eric Hamber Secondary School Class of 2001
Grace Cheng John Oliver Secondary School
Jazreel Cheng Templeton Secondary School
Joanna Cheng Britannia Secondary School Class of 1992
Sue Cheng Britannia Secondary School Class of 1989
Susan Cheng Britannia Secondary School Class of 1989
Thomas Cheng Point Grey Secondary School Class of 1992
Tiffany Cheng Eric Hamber Secondary School
Winnie Cheng Eric Hamber Secondary School Class of 1985
Cindy Chera Windermere Secondary School Class of 2002
Beverley Chester Gladstone Secondary School Class of 1969
Tsan Chester York House School Class of 1983
Lisa Cheung David Thompson Sec School Class of 2003
Purdy Cheung Windermere Secondary School Class of 1996
Terry Cheung Sir Winston Churchill Sec School Class of 1974
Tom Cheung Vancouver Technical Sec School Class of 2007
Nutan Chhabra Gladstone Secondary School Class of 1981
Fangyuan Chi Point Grey Secondary School Class of 2012
Joe Chi Windermere Secondary School Class of 1990
Joelin Chi Windermere Secondary School Class of 1990
Rosanna Chi Sir Charles Tupper Sec School Class of 1986
Ted Childs John Oliver Secondary School Class of 1969
Shorty Chile Britannia Secondary School Class of 1983
Amy Chin Britannia Secondary School Class of 2000
Daryl Chin Killarney Secondary School Class of 1978
Fred Chin Templeton Secondary School Class of 1972
Ruth Chin Eric Hamber Secondary School Class of 1975
Yvonne Chin Eric Hamber Secondary School Class of 1975
She Ching Killarney Secondary School Class of 1977
Sarah Chisholm Prince Of Wales Sec School Class of 1984
Jason Chiu Templeton Secondary School
Kenneth Chiu King George School Class of 1996
Mimi Chiu Gladstone Secondary School Class of 1999
Derek Cho Eric Hamber Secondary School Class of 2002
Kevin Cho Windermere Secondary School Class of 1988
Nancy Cho Eric Hamber Secondary School Class of 1977
Terry Cho Eric Hamber Secondary School Class of 1980
Dilraj Chohan John Oliver Secondary School Class of 2010
Rose Choi Killarney Secondary School Class of 1987
Bill Chomaschuk Sir Charles Tupper Sec School
Donella Chong Eric Hamber Secondary School Class of 1972
Gen Chong Eric Hamber Secondary School Class of 1963
Shelley Chong Killarney Secondary School Class of 1978
Winnie Chong Britannia Secondary School
Jesse Choo Sir Charles Tupper Sec School Class of 1980
Tabitha Choo Vancouver Technical Sec School Class of 1988
Alan Chou Eric Hamber Secondary School Class of 1976
Jimmy Chou Templeton Secondary School Class of 2003
William Chou Gladstone Secondary School Class of 2012
Alice Chow Killarney Secondary School Class of 1996
Annie Chow Templeton Secondary School Class of 1977
Clifton Chow Windermere Secondary School Class of 1999
David Chow Windermere Secondary School Class of 1982
Douglas Chow Britannia Secondary School Class of 1969
Elan Chow Point Grey Secondary School Class of 1984
Ivy Chow Killarney Secondary School Class of 1995
Jack Chow Fairview High School Of Commerce Class of 1962
James Chow Templeton Secondary School Class of 1986
Jason Chow Sir Charles Tupper Sec School Class of 1977
Jeannie Chow Templeton Secondary School Class of 1977
John Chow Gladstone Secondary School Class of 1974
Lily Chow Vancouver Technical Sec School Class of 1984
Martin Chow Killarney Secondary School Class of 1991
Mary Chow Vancouver Technical Sec School
Paul Chow Vancouver Technical Sec School Class of 1984
Pearl Chow Gladstone Secondary School Class of 1973
Peter Chow Windermere Secondary School Class of 1981
Raymond Chow Gladstone Secondary School Class of 1999
Bill Christie Britannia Secondary School Class of 1953
Gerald Christie Kitsilano Secondary School
Nancy Christie Magee Secondary School Class of 1998
Dennis Christler Vancouver Technical Sec School Class of 1993
Anne Chu Kitsilano Secondary School Class of 1979
Brian Chu Templeton Secondary School Class of 1967
Euland Chu David Thompson Sec School Class of 2007
Howard Chu Gladstone Secondary School Class of 1984
Lily Chu Windermere Secondary School Class of 1979
Patricia Chu Gladstone Secondary School Class of 2002
Wesley Chu Gladstone Secondary School Class of 1997
Brittany Chua Crofton House Class of 2010
Anna Chung Point Grey Secondary School Class of 2001
Carrie Chung Eric Hamber Secondary School Class of 1982
Carson Chung Eric Hamber Secondary School
Debra Chung Britannia Secondary School
Diane Chung Britannia Secondary School Class of 1987
Linda Chung Templeton Secondary School Class of 2001
Lindia Chung Templeton Secondary School
Ron Chunick Kitsilano Secondary School Class of 1966
Jeff Churchill Lord Byng Secondary School Class of 1988
Shaira Ciego Windermere Secondary School Class of 2013
Galia Ciprut Eric Hamber Secondary School Class of 1984
Steven Cirotto Notre Dame High School Class of 1992
Shawn Clare Point Grey Secondary School Class of 1980
Barry Claridge Magee Secondary School Class of 1948
Cary Clark Kitsilano Secondary School Class of 1969
Charlotte Clark Sir Charles Tupper Sec School Class of 1977
Margaret Clark Sir Winston Churchill Sec School Class of 1962
Marylee Clark Lord Byng Secondary School Class of 1973
Greg Clarkson John Oliver Secondary School Class of 1977
Gregory Clarkson John Oliver Secondary School Class of 1977
Christine Clearihue Lord Byng Secondary School
Kent Cleavely John Oliver Secondary School Class of 1984
Anne Clifford Kitsilano Secondary School Class of 1956
Michael Cloutier Kitsilano Secondary School Class of 1993
Shantelle Cnockaert Eric Hamber Secondary School Class of 1994
Philip Coan Lord Byng Secondary School Class of 1971
Brian Coates David Thompson Sec School Class of 1979
Jamie Coates David Thompson Sec School
Peter Coates King George School Class of 1948
Dave Coburn Eric Hamber Secondary School Class of 1963
Joe Cochlin Lord Byng Secondary School Class of 1971
Lawrence Cochran Kitsilano Secondary School Class of 1967
Diana Cochrane Notre Dame High School Class of 2003
Tracy Coe Windermere Secondary School
Mark Colak Glen Eden School
Dan Coleman Vancouver Technical Sec School Class of 1969
Laita Colemn Lord Byng Secondary School Class of 1964
Denise Coles Point Grey Secondary School Class of 1981
Miriam Collier Eric Hamber Secondary School Class of 1975
Louise Collin Kitsilano Secondary School Class of 1957
Dave Collins Templeton Secondary School
David Collins Templeton Secondary School Class of 1967
Gloria Collins Notre Dame High School Class of 1956
Michele Collison Little Flower Academy Class of 1965
Meredith Colman Eric Hamber Secondary School Class of 1968
Marsha Colquhoun Point Grey Secondary School Class of 1966
Sally Coltart John Oliver Secondary School Class of 1964
Greg Colter Gladstone Secondary School Class of 1968
Marnie Conklin Magee Secondary School Class of 1994
Diane Connon Eric Hamber Secondary School Class of 1967
Lucille Connor Kitsilano Secondary School Class of 1955
Pat Connors Sir Winston Churchill Sec School Class of 1966
Lynda Conroy Windermere Secondary School Class of 1965
Fran Constable Templeton Secondary School
Yancey Coo Windermere Secondary School Class of 1987
Debbie Cook Windermere Secondary School Class of 1970
Gary Cool Eric Hamber Secondary School Class of 1972
John Cooper King George School Class of 1972
Joy Cooper Kitsilano Secondary School Class of 1974
Margaret Cooper Templeton Secondary School Class of 1970
Chantel Copeland Windermere Secondary School Class of 1986
Sylvia Cora St Johns School Class of 1982
Margaret Corley Kitsilano Secondary School Class of 1945
Kathleen Corpo Fairview High School Of Commerce Class of 1962
Rosi Corra Windermere Secondary School Class of 1992
Tony Corrado Gladstone Secondary School Class of 1977
Darwin Cortez John Oliver Secondary School
Linda Costa Windermere Secondary School Class of 1968
Charlene Cottam Kitsilano Secondary School Class of 1958
Cliff Cotton David Thompson Sec School Class of 1944
Sheree Cotton Lord Byng Secondary School Class of 1959
Wendy Coulson Windermere Secondary School Class of 1982
Maureen Coulter Killarney Secondary School
Janet Couper John Oliver Secondary School
David Course Lord Byng Secondary School Class of 1965
Bruce Cousin Lord Byng Secondary School Class of 1972
Vivian Cousins Kitsilano Secondary School Class of 1976
Janice Coutts Kitsilano Secondary School Class of 1973
Anne Cowan Gladstone Secondary School Class of 1977
Fred Cowan Windermere Secondary School Class of 1974
Larry Cowan Gladstone Secondary School Class of 1967
Susan Cowan Gladstone Secondary School Class of 1972
Sue Cowie Point Grey Secondary School Class of 1969
Susan Cowie Point Grey Secondary School Class of 1971
Terry Cowper Templeton Secondary School Class of 1973
Claudia Cox Kitsilano Secondary School Class of 1965
David Cox Lord Byng Secondary School Class of 1965
Donavan Cox Lord Byng Secondary School Class of 2004
Loren Cox Magee Secondary School
Elaine Coyle Britannia Secondary School Class of 1972
Herb Crabtree Britannia Secondary School Class of 1947
Debbie Craig Lord Byng Secondary School
Dick Craig Vancouver Technical Sec School Class of 1958
Marion Craig Windermere Secondary School Class of 1966
Samantha Craig Windermere Secondary School Class of 1975
Thomasina Crane Windermere Secondary School Class of 1973
Cathy Crawford Killarney Secondary School Class of 1976
Carol Creamore Templeton Secondary School Class of 1976
Blake Cripwell Fairview High School Of Commerce Class of 1957
Juan Cristales Windermere Secondary School Class of 2002
Cheryl Crocker Windermere Secondary School Class of 1986
Carolyn Crockett Prince Of Wales Sec School Class of 1982
Pat Croin Lord Byng Secondary School
Betty Crosby St Patricks School Class of 1951
Howard Cross Magee Secondary School Class of 1976
Shannion Cross Templeton Secondary School
Dave Crowder Killarney Secondary School Class of 1976
Jeremy Crowhurst Eric Hamber Secondary School Class of 1984
Janice Crowley David Thompson Sec School Class of 1975
Edisvey Cruz Killarney Secondary School Class of 2010
Ynah Cruz John Oliver Secondary School Class of 2015
Ronald Csomany Sir Winston Churchill Sec School Class of 1967
Dana Cu Notre Dame High School Class of 1960
Judy Cubbon Killarney Secondary School Class of 1970
Giovanni Cucca Templeton Secondary School Class of 1984
Theodore Culley Kitsilano Secondary School Class of 1963
William Cumming Eric Hamber Secondary School Class of 1967
Peter Cummings Lord Byng Secondary School Class of 1960
Paul Cunningham Killarney Secondary School Class of 1973
Ronald Cunningham Killarney Secondary School Class of 1961
William Cupit Britannia Secondary School Class of 1963
David Curor Lord Byng Secondary School Class of 1986
Donald Currie Lord Byng Secondary School Class of 1955
Jennifer Curzon York House School Class of 1982
John Custodio Eric Hamber Secondary School Class of 1982

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

About Vancouver, BC Alumni

The listing of alumni from Vancouver, BC includes graduates from 34 schools. To filter results, select a Vancouver, BC high school using the links to the right. The Vancouver alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in Vancouver around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from North Vancouver, BC, West Vancouver, BC, or Burnaby, BC.