Click on an alumni listing from Vancouver, BC to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Name High School Grad Year
George Passmore John Oliver Secondary School Class of 1959
Mirco Pastro Vancouver Technical Sec School Class of 1980
Pete Pastulovic Kitsilano Secondary School Class of 1986
Sylvia Pateman Windermere Secondary School Class of 1971
Susan Paterson Sir Winston Churchill Sec School Class of 1965
Helen Paton Kitsilano Secondary School
Lance Patrick Lord Byng Secondary School Class of 1973
Rick Patrick Kitsilano Secondary School Class of 1963
Fred Paulchuck Windermere Secondary School Class of 1974
Wolfgang Pauli King George School Class of 1967
Verna Pavlukoff Britannia Secondary School Class of 1957
Pamela Payie David Thompson Sec School
Margaret Pearce Magee Secondary School Class of 1925
Michelle Pearce Killarney Secondary School Class of 1985
Pamela Pearce Magee Secondary School Class of 1996
Gale Pearse Kitsilano Secondary School Class of 1966
Campbell Pearson Killarney Secondary School Class of 1960
Mirco Pechelli Templeton Secondary School Class of 1977
Matt Peck John Oliver Secondary School Class of 1998
Barb Peckover Windermere Secondary School Class of 1971
Karen Pedersen John Oliver Secondary School Class of 1977
Richard Pedley Sir Winston Churchill Sec School Class of 1970
Trudy Pell Killarney Secondary School
Lorraine Pelletier Killarney Secondary School Class of 1976
Rita Pellizerro St Patricks School Class of 1983
Jason Pellizzari Templeton Secondary School Class of 1992
John Penacellie Notre Dame High School Class of 1970
Jerry Pender Eric Hamber Secondary School Class of 2003
Edward Peng Sir Winston Churchill Sec School Class of 2000
Jennifer Peng John Oliver Secondary School Class of 1988
Kenny Peng Templeton Secondary School Class of 2010
Stella Peng John Oliver Secondary School Class of 1988
Janet Penny Kitsilano Secondary School Class of 1983
Judy Penonzek Killarney Secondary School Class of 1961
Kim Penrose Templeton Secondary School Class of 1979
Roy Pepper Gladstone Secondary School Class of 1958
Scarlett Peragine Notre Dame High School Class of 1995
Keath Perchee John Oliver Secondary School Class of 1970
Maria Perez John Oliver Secondary School Class of 1989
Ron Perimal Windermere Secondary School Class of 1976
Aleksandra Perinovic King George School Class of 1998
Veris Perovich Sir Charles Tupper Sec School Class of 1977
Flo Perras Notre Dame High School Class of 1963
Florence Perras Notre Dame High School Class of 1963
Maurice Perret Vancouver Technical Sec School Class of 1965
Ian Perry Lord Byng Secondary School Class of 1973
Annie Pesht John Oliver Secondary School Class of 1983
Caroline Pesht John Oliver Secondary School Class of 1981
Joe Pesht John Oliver Secondary School
Ann Pesth John Oliver Secondary School Class of 1980
Rita Petaccia Vancouver Technical Sec School Class of 1979
Leventakis Peter Kitsilano Secondary School Class of 1984
Janet Peters David Thompson Sec School Class of 1975
Mark Peters Lord Byng Secondary School Class of 1963
Tommy Peters Britannia Secondary School Class of 1985
Shawna Peterson Lord Byng Secondary School Class of 2002
Carol Pethick Sir Charles Tupper Sec School Class of 1966
Lucio Petrin Templeton Secondary School Class of 1973
Steve Pettifer Prince Of Wales Sec School Class of 1972
Trinh Pham Eric Hamber Secondary School
Nhung Phan John Oliver Secondary School Class of 1993
Larry Phelan King George School
Owen Philip Britannia Secondary School Class of 1990
Owen Philips Britannia Secondary School
Brad Philley Vancouver College Class of 1974
Bob Phillips Britannia Secondary School Class of 1974
Dave Phillips Sir Winston Churchill Sec School Class of 1962
Don Phillips Kitsilano Secondary School Class of 1968
Janet Phillips Britannia Secondary School Class of 1937
Robert Pi John Oliver Secondary School Class of 1991
Laura Picard Gladstone Secondary School Class of 1972
Michelle Picard Windermere Secondary School Class of 1980
Sopheap Pich Sir Charles Tupper Sec School
Norm Pickerill John Oliver Secondary School Class of 1957
Joyce Pickering John Oliver Secondary School
Wenda Pickles Templeton Secondary School
Debbie Pierce Lord Byng Secondary School Class of 1975
Rosa Pierri Templeton Secondary School Class of 1976
Shelley Pierson Gladstone Secondary School Class of 1973
Nicoletta Pietrantonio Gladstone Secondary School Class of 1987
Sue Pike Windermere Secondary School Class of 1971
Pamela Pil Windermere Secondary School Class of 1988
Heather Pinch Lord Byng Secondary School
Maria Pinter Sir Charles Tupper Sec School
Francine Pinto Little Flower Academy
Leanne Piovesan Notre Dame High School Class of 1981
Louise Piper John Oliver Secondary School Class of 1967
Robert Pirooz Lord Byng Secondary School Class of 1982
Ernest Pizolon Notre Dame High School Class of 1981
Mark Plessis Lord Byng Secondary School Class of 1969
Doug Plumsteel Kitsilano Secondary School Class of 1961
Valetina Point Templeton Secondary School Class of 1979
John Polglase Point Grey Secondary School Class of 1983
Alison Poling Point Grey Secondary School Class of 1982
Allison Poling Point Grey Secondary School Class of 1982
Karen Poling Point Grey Secondary School Class of 1980
Dino Poloni Gladstone Secondary School Class of 1987
Jennifer Pomeroy Notre Dame High School Class of 1997
Keith Poon David Thompson Sec School Class of 1998
David Pope John Oliver Secondary School Class of 1982
Mirella Porco Sir Charles Tupper Sec School
Derek Porteko Windermere Secondary School Class of 1984
Elisse Porter Sir Winston Churchill Sec School Class of 1978
Theresa Porter Templeton Secondary School Class of 1979
Michael Posnikoff Prince Of Wales Sec School Class of 1991
Jacki Poulin John Oliver Secondary School Class of 1972
Jim Poulin Windermere Secondary School Class of 1972
JoAnn Poulin Killarney Secondary School Class of 1979
Allan Poutney Lord Byng Secondary School Class of 1958
Ruby Powar John Oliver Secondary School Class of 2003
Gloria Powell Lord Byng Secondary School Class of 1967
Morine Powers Gladstone Secondary School
Don Poy Sir Charles Tupper Sec School Class of 1967
Jacquelyn Pozniak Killarney Secondary School Class of 2002
Dave Prad Gladstone Secondary School Class of 1953
Aileen Prasad Gladstone Secondary School Class of 1994
Angie Prasad Windermere Secondary School
Laurence Prasad Windermere Secondary School Class of 1995
Rose Prasad Gladstone Secondary School
Aileen Pratap Gladstone Secondary School Class of 1994
Lavonne Prefontaine Lord Byng Secondary School Class of 1958
Ann Price Britannia Secondary School Class of 1952
Bonnie Price John Oliver Secondary School Class of 1962
Jane Prior Lord Byng Secondary School
Pat Prior Lord Byng Secondary School Class of 1971
Dan Prodanovic Windermere Secondary School Class of 1978
Neb Prodanovic Windermere Secondary School
Kim Prokopec Windermere Secondary School Class of 1985
Ernie Pryor Eric Hamber Secondary School Class of 1977
Pat Pugh Lord Byng Secondary School Class of 1987
Patrick Pugh Lord Byng Secondary School Class of 1987
William Pump Lord Byng Secondary School Class of 1962
Leslie PUrser Sir Charles Tupper Sec School Class of 1967
Eric Putko Kitsilano Secondary School Class of 1973
Robert Pybus Kitsilano Secondary School Class of 1977
Susan Pym Prince Of Wales Sec School Class of 1970
Jie Qiu Windermere Secondary School Class of 2011
Elaine Qually Eric Hamber Secondary School Class of 1975
Rick Quan John Oliver Secondary School Class of 1983
Ricky Quan Windermere Secondary School Class of 2006
Diane Quayle Notre Dame High School
Lynn Quayle David Thompson Sec School Class of 1960
Rita Quinn Britannia Secondary School Class of 1965
May Quo Sir Charles Tupper Sec School Class of 1986
Gavin Quon Gladstone Secondary School Class of 1977
Lisa Quon Windermere Secondary School Class of 1982
Martin Racusan King George School Class of 1991
Sheila Radcliffe Magee Secondary School Class of 1951
Maureen Rae King George School Class of 1970
Sandra Ragone Templeton Secondary School Class of 1988
Satwinder Rai Kitsilano Secondary School Class of 1984
Judy Rainey Windermere Secondary School Class of 1964
Nirmal Rakhra Sir Charles Tupper Sec School Class of 1977
Balbir Rallan John Oliver Secondary School Class of 1986
Hanna Ram Notre Dame High School Class of 2003
Neal Ram Gladstone Secondary School
Oscar Ramos Gladstone Secondary School Class of 1980
Susan Ramos Magee Secondary School Class of 1994
Iqbal Rampuri Windermere Secondary School Class of 1988
Josh Ramsay Magee Secondary School Class of 1998
Joshua Ramsay Magee Secondary School Class of 1998
Sara Ramsay Magee Secondary School Class of 1996
Sara Ramsay Crofton House Class of 1991
Roslyn Randal Gladstone Secondary School Class of 1966
Rosiland Randall Gladstone Secondary School Class of 1966
Paterson Randy Eric Hamber Secondary School
Roy Ranquist Sir Charles Tupper Sec School Class of 1965
Nicki Ravensbergen Windermere Secondary School Class of 2009
Cecile Raymer Notre Dame High School
Vivian Raymundo John Oliver Secondary School
Zuhair Raza Gladstone Secondary School Class of 1996
Jose Razon Gladstone Secondary School Class of 2000
Maralen Read Point Grey Secondary School Class of 1959
George Reagh John Oliver Secondary School Class of 1975
Iris Reagh John Oliver Secondary School
Sukvinder Reandy Templeton Secondary School Class of 1987
Katy Redrum Prince Of Wales Sec School Class of 1992
Bob Reed Kitsilano Secondary School Class of 1967
Jacquie Reed Magee Secondary School Class of 1962
Robert Reed Kitsilano Secondary School Class of 1967
Linda Refosco Templeton Secondary School Class of 1984
Leona Regehr John Oliver Secondary School Class of 1987
Peter Regehr John Oliver Secondary School
Mena Rego Gladstone Secondary School Class of 1987
Marion Reid Kitsilano Secondary School Class of 1968
Robert Reid Windermere Secondary School Class of 1978
Robert Reid Kitsilano Secondary School Class of 1967
John Reiger Gladstone Secondary School Class of 1975
Linda Reine Eric Hamber Secondary School Class of 1964
Brian Reinhardt Sir Winston Churchill Sec School Class of 1959
George Rener Killarney Secondary School Class of 1981
Gillian Renney Lord Byng Secondary School Class of 1960
John Rennie Killarney Secondary School Class of 1988
Catherine Repel Point Grey Secondary School Class of 2001
MacDonald Researching Killarney Secondary School
Liberato Reyes Vancouver College Class of 1987
Liza Reyes Little Flower Academy Class of 2002
Gail Reynolds Lord Byng Secondary School Class of 1967
Harry Reynolds Lord Byng Secondary School Class of 1966
Laurie Reynolds Lord Byng Secondary School Class of 1975
Marilynn Reynolds Lord Byng Secondary School Class of 1961
Ryan Reynolds Kitsilano Secondary School Class of 1994
Sheila Reynolds Lord Byng Secondary School Class of 1957
Terri Reynolds Windermere Secondary School Class of 1973
Marsho Rhenisch Gladstone Secondary School Class of 1983
Victoria Ric Kitsilano Secondary School Class of 1966
Laura Riccardi Windermere Secondary School Class of 1987
Debbie Ricci Templeton Secondary School Class of 1975
Dave Richards Prince Of Wales Sec School Class of 1969
Ester Richardson Templeton Secondary School Class of 1985
Sharon Riche King George School Class of 1977
Bob Richert Gladstone Secondary School Class of 1975
Fred Richley Kitsilano Secondary School Class of 1968
Corrine Richter Magee Secondary School Class of 1978
Bondi Rico Notre Dame High School Class of 1980
Susan Ridington Lord Byng Secondary School Class of 1982
Ron Rigers Windermere Secondary School
Byron Rilling Killarney Secondary School Class of 1978
DongKyu Rim Eric Hamber Secondary School
Karen Rita Prince Of Wales Sec School Class of 1978
Katherine Ritchie York House School
Tanya Riz Little Flower Academy Class of 2010
Barbara Rizak Templeton Secondary School Class of 1965
Nadia Rizzo Gladstone Secondary School Class of 1985
Patrick Roach Kitsilano Secondary School Class of 1952
Newman Robert Lord Byng Secondary School
Shatzko Robert Eric Hamber Secondary School Class of 1982
Alan Roberts Kitsilano Secondary School Class of 1956
Bonnie Roberts Templeton Secondary School Class of 1969
Lloyd Roberts Lord Byng Secondary School Class of 1975
Tom Roberts Templeton Secondary School Class of 1972
Arlene Robertson Little Flower Academy Class of 1953
Arlene Robertson Sir Charles Tupper Sec School Class of 1967
Carolyn Robertson Prince Of Wales Sec School Class of 1973
John Robertson Point Grey Secondary School Class of 1954
Kim Robertson Sir Charles Tupper Sec School
Allan Robins Lord Byng Secondary School Class of 1951
Annemarie Robinson John Oliver Secondary School Class of 1982
George Robinson Vancouver College Class of 1955
Gordon Robinson Lord Byng Secondary School Class of 1966
John Robinson Britannia Secondary School Class of 1986
Julie Robinson Windermere Secondary School Class of 1971
Marianne Robinson Vancouver Technical Sec School Class of 1978
MaryJane Robinson Eric Hamber Secondary School Class of 1976
Sylvia Robinson John Oliver Secondary School Class of 1978
Teri Robinson Gladstone Secondary School Class of 1970
Marlo Robles Templeton Secondary School Class of 1978
Mary Robson Eric Hamber Secondary School Class of 1972

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

About Vancouver, BC Alumni

The listing of alumni from Vancouver, BC includes graduates from 34 schools. To filter results, select a Vancouver, BC high school using the links to the right. The Vancouver alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in Vancouver around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from North Vancouver, BC, West Vancouver, BC, or Burnaby, BC.