Click on an alumni listing from Vancouver, BC to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Name High School Grad Year
Rutigliano Michael Britannia Secondary School Class of 1977
Vukosavic Michelle Eric Hamber Secondary School Class of 1989
Margaret Middleton King Edward School Class of 1940
Natalie Mihatov Windermere Secondary School Class of 1991
David Mikes Windermere Secondary School Class of 2004
Carol Miles Kitsilano Secondary School Class of 1976
Rosemary Miles Point Grey Secondary School Class of 1970
Lorraine Milinkovich Templeton Secondary School Class of 1965
Mara Milisic Killarney Secondary School
Gary Millar Sir Charles Tupper Sec School Class of 1965
Adam Miller Kitsilano Secondary School Class of 1998
Bruce Miller Lord Byng Secondary School Class of 1964
Charles Miller Lord Byng Secondary School
Charlie Miller Lord Byng Secondary School
David Miller David Thompson Sec School Class of 1964
Debbie Miller Killarney Secondary School Class of 1974
Debbie Miller David Thompson Sec School Class of 1974
Debra Miller Killarney Secondary School Class of 1974
Douglas Miller Templeton Secondary School Class of 1969
Eileen Miller Kitsilano Secondary School Class of 1967
Fiona Miller Killarney Secondary School Class of 1987
Jerry Miller Sir Charles Tupper Sec School Class of 1971
Michael Miller Notre Dame High School Class of 1963
Steve Miller Kitsilano Secondary School Class of 1965
Greg Mills John Oliver Secondary School Class of 1964
David Milne Point Grey Secondary School Class of 1972
Todd Milner Point Grey Secondary School Class of 1989
Jane Milroy University Hill Sec School Class of 1979
John Minty Magee Secondary School Class of 1981
Gina Mio Vancouver Technical Sec School Class of 1987
Paula Mion Templeton Secondary School Class of 1987
Connie Miron Templeton Secondary School Class of 1998
Sai Mishra Britannia Secondary School Class of 1989
Andrew Mitchell Lord Byng Secondary School
Jan Mitchell Gladstone Secondary School Class of 1970
Trevor Mitchell Templeton Secondary School
Kelly Mitchelle John Oliver Secondary School Class of 1984
Bobby Miyagaki Windermere Secondary School Class of 1979
Salvatore Mobilio Notre Dame High School Class of 2003
Colin Mochrie Killarney Secondary School Class of 1975
Graeme Mochrie Killarney Secondary School Class of 1977
Wilma Moffatt Lord Byng Secondary School Class of 1944
Michael Mohammed Windermere Secondary School
Dolores Mokree King Edward School Class of 1950
Charlotte Molnar Lord Byng Secondary School Class of 1981
Les Molnar Windermere Secondary School Class of 1968
Darcy Montgomery Windermere Secondary School Class of 1982
Twyla Montgomery Killarney Secondary School Class of 1969
Bob Moody Templeton Secondary School Class of 1966
Paola Moon Templeton Secondary School Class of 1987
Nancy Mooney Lord Byng Secondary School Class of 1971
Coleen Moore Windermere Secondary School Class of 1971
Colleen Moore King Edward School Class of 1972
Colleen Moore Windermere Secondary School Class of 1970
Katelyn Moore Little Flower Academy Class of 2004
Ritchie Moore Lord Byng Secondary School Class of 1966
Carla Mor Killarney Secondary School Class of 1988
Tony Morela Vancouver Technical Sec School Class of 1987
Vani Morellato Notre Dame High School Class of 1981
Audrey Morgan John Oliver Secondary School Class of 1965
Marylue Morgan Kitsilano Secondary School Class of 1968
Rick Morgan John Oliver Secondary School
David Morley Lord Byng Secondary School
William Morrell Kitsilano Secondary School
Ben Morris Eric Hamber Secondary School
Jean Morris Fairview High School Of Commerce Class of 1957
Corinne Morrison Point Grey Secondary School Class of 1975
Douglas Morrison Magee Secondary School Class of 1948
Hazel Morrison Point Grey Secondary School Class of 1936
Rick Morrison Templeton Secondary School Class of 1967
Earle Morriss Lord Byng Secondary School Class of 1958
Heather Morrow Lord Byng Secondary School Class of 2006
Roger Morrow Prince Of Wales Sec School Class of 1977
Larry Mortimore Templeton Secondary School Class of 1966
Sharon Morton Sir Charles Tupper Sec School Class of 1981
Gwen Mott John Oliver Secondary School Class of 1945
Karen Mott Britannia Secondary School Class of 1967
George Moustakas Killarney Secondary School Class of 1990
Theresa Moy Gladstone Secondary School Class of 1976
Trisha Moyls Lord Byng Secondary School Class of 1967
John Mozell Notre Dame High School Class of 1968
Saras Mudaliar John Oliver Secondary School Class of 1977
Randy Mueller John Oliver Secondary School Class of 1981
Valerie Mui Lord Byng Secondary School Class of 1995
Jack Muir Kitsilano Secondary School Class of 1947
Jim Muir Kitsilano Secondary School Class of 1948
Gail Mullen David Thompson Sec School Class of 1963
Richard Muller John Oliver Secondary School
Judy Mulligan David Thompson Sec School Class of 1972
Norman Mullins Vancouver Technical Sec School Class of 1946
Betty Munro Templeton Secondary School Class of 1953
Elizabeth Munro Lord Byng Secondary School Class of 1940
Kathie Munro Eric Hamber Secondary School Class of 1972
George Murdoch Eric Hamber Secondary School Class of 1976
Lynn Murdoch Kitsilano Secondary School Class of 1971
Susan Murison Kitsilano Secondary School Class of 1976
Geoffrey Murnane Kitsilano Secondary School Class of 1983
Tony Muro Vancouver Technical Sec School Class of 1972
Marnie Murphy Windermere Secondary School Class of 1964
Pat Murphy Templeton Secondary School Class of 1984
Susan Murphy Sir Winston Churchill Sec School Class of 1975
Barbara Murray Vancouver Technical Sec School Class of 1979
Sheila Mussenden Lord Byng Secondary School Class of 1972
Jc Mykytchuk David Thompson Sec School Class of 1993
Robin Myran Sir Charles Tupper Sec School Class of 1983
Casey Nagel Gladstone Secondary School Class of 1968
Marcella Nah Eric Hamber Secondary School Class of 1983
Gerry Nairn Kitsilano Secondary School Class of 1964
Joh Nairn St Georges School
Tyson Nairn Killarney Secondary School Class of 1995
Samar Najarian John Oliver Secondary School Class of 2004
Tyoshi Nakamura Killarney Secondary School Class of 1969
Hideaki Nakashima John Oliver Secondary School
David Nanson Magee Secondary School
Anu Naraian Gladstone Secondary School
Jamie Narduzzi Magee Secondary School Class of 1978
Aissani Nassim Kitsilano Secondary School
Eileen Nasu Killarney Secondary School Class of 1984
Cassie Naymie Sir Winston Churchill Sec School Class of 2005
Jeanette Needley Vancouver Technical Sec School Class of 1968
Barbie Negus King Edward School
Barbie Neilson Eric Hamber Secondary School Class of 1977
Patricia Neilson Point Grey Secondary School
Mary Nelson King George School Class of 1968
Rick Nelson Sir Winston Churchill Sec School Class of 1960
Twylah Nelson Fairview High School Of Commerce Class of 1958
Gabe Nemeth Templeton Secondary School Class of 1982
Carole Nesbitt John Oliver Secondary School Class of 1957
Diane Nett Windermere Secondary School
Harold Neufeld John Oliver Secondary School Class of 1974
Joyce Neufeld John Oliver Secondary School Class of 1977
Judy Newbergher Lord Byng Secondary School Class of 1964
Brenda Newsham Sir Charles Tupper Sec School Class of 1979
Catherine NG Vancouver Technical Sec School Class of 2001
Christina Ng Killarney Secondary School
Isabelle Ng Eric Hamber Secondary School Class of 1999
Jonathan Ng Templeton Secondary School Class of 1991
Mark Ng Templeton Secondary School Class of 2007
Patrick Ng Killarney Secondary School Class of 1987
Ricky Ng Windermere Secondary School Class of 2006
Oliver Ngan Point Grey Secondary School Class of 2001
Phuong Ngo Windermere Secondary School Class of 1986
Betty Nguyen Britannia Secondary School Class of 2001
Dalena Nguyen Gladstone Secondary School Class of 1994
Danial Nguyen Notre Dame High School Class of 2012
Quang Nguyen Gladstone Secondary School Class of 1990
Quy Nguyen Gladstone Secondary School Class of 1990
Tina Nguyen John Oliver Secondary School Class of 2006
Suelai Ngyuen Britannia Secondary School Class of 1992
Kelly Nicholls John Oliver Secondary School
Bonnie Nicholson Killarney Secondary School Class of 1982
Marianne Nicholson Windermere Secondary School
Sue Nicholson Lord Byng Secondary School Class of 1966
David Nicks Eric Hamber Secondary School
Judy Nightingale Lord Byng Secondary School Class of 1967
Betty Nitta Britannia Secondary School Class of 1973
Joanne Niven Notre Dame High School
Nadene Niven Notre Dame High School Class of 1975
Nadine Niven Notre Dame High School Class of 1974
Julie Nivens Windermere Secondary School Class of 1987
Cheryl Nixon Eric Hamber Secondary School Class of 1980
Tony Nizam Kitsilano Secondary School Class of 1960
Carol No Templeton Secondary School Class of 1984
Gor Noble Point Grey Secondary School
Marlene Noble John Oliver Secondary School Class of 1970
Sandy Noble Lord Byng Secondary School Class of 1964
Marisa Nolletti Templeton Secondary School Class of 1978
Linda Norman John Oliver Secondary School Class of 1982
Mah Norman Britannia Secondary School Class of 1983
Michael Novack John Oliver Secondary School Class of 1981
Tiffany Novis Kitsilano Secondary School Class of 1988
Norman Nowroki Templeton Secondary School Class of 1971
Nicola Nutchey John Oliver Secondary School
Jamie O'Callaghan Gladstone Secondary School Class of 1970
John Oades Lord Byng Secondary School
Caroline Oberlander Point Grey Secondary School Class of 1980
Arlene Ocampo John Oliver Secondary School Class of 1982
Christian Ocampo John Oliver Secondary School Class of 1999
Charanjit ock Gladstone Secondary School Class of 1991
Robin Oden Killarney Secondary School
Arleen Okahori Sir Charles Tupper Sec School Class of 1975
Doug Okahori Sir Charles Tupper Sec School Class of 1973
Tommie Olajide Killarney Secondary School
Bev Olajos Eric Hamber Secondary School Class of 1970
Keith Olenick Windermere Secondary School
Donna Oliphant Windermere Secondary School Class of 1971
James Oliver Kitsilano Secondary School Class of 1953
April Olorenshaw Gladstone Secondary School Class of 1968
Darcy Olsen Kitsilano Secondary School Class of 1965
Steve Olsen Kitsilano Secondary School Class of 1989
Beverley Olson Point Grey Secondary School Class of 1956
Steve Olson Kitsilano Secondary School Class of 1989
Keith Ong Point Grey Secondary School Class of 2010
Kelvin Ong Point Grey Secondary School Class of 2011
Melissa Onstead Eric Hamber Secondary School Class of 1968
Martin OReilly Lord Byng Secondary School Class of 1970
Steven Oreskovic John Oliver Secondary School Class of 1982
Christine Orielly Killarney Secondary School Class of 1971
David Orr Point Grey Secondary School Class of 1942
Stuart Ostlund Lord Byng Secondary School Class of 1974
Ann Oughton Kitsilano Secondary School Class of 1962
Keith Ovens Lord Byng Secondary School Class of 1968
Joseph Ovsenek Templeton Secondary School Class of 1976
Sharon Owens Point Grey Secondary School Class of 1968
Kenneth Oye Gladstone Secondary School Class of 1976
Yukie Ozawa Dorset College
Aman Pabla John Oliver Secondary School Class of 2006
Tina Pabla John Oliver Secondary School Class of 1999
Versha Pachchigar Sir Charles Tupper Sec School
Margarida Pacheco Windermere Secondary School Class of 1986
Margarita Pacheco Windermere Secondary School Class of 1986
Milanie Pacleb Eric Hamber Secondary School Class of 1992
Aa Padam John Oliver Secondary School
Biant Padam John Oliver Secondary School
Kam Padam John Oliver Secondary School Class of 1998
Ranjit Padam John Oliver Secondary School Class of 1994
Linda Paf Britannia Secondary School Class of 1972
Michael Paine Sir Winston Churchill Sec School Class of 1975
Jack Paisley Magee Secondary School
Cynthia Pal Windermere Secondary School Class of 2004
Joe Palma Templeton Secondary School Class of 1974
Chris Palmer Eric Hamber Secondary School Class of 1997
Nello Palmieri Vancouver Technical Sec School
Evangeline Palting Sir Charles Tupper Sec School Class of 2007
Diane Pan Point Grey Secondary School Class of 2003
Michelle Pan Lord Byng Secondary School Class of 2005
Philip Pan Lord Byng Secondary School Class of 2013
Marion Panagopolis Britannia Secondary School Class of 1977
John Pandolfo Sir Charles Tupper Sec School Class of 1974
Cindy Pang John Oliver Secondary School Class of 1984
Jaime Pang Windermere Secondary School Class of 1994
Judy Pang Templeton Secondary School Class of 1985
John Pankratz John Oliver Secondary School Class of 1975
Enzo Papa Britannia Secondary School Class of 1977
Mara Papais Notre Dame High School Class of 1986
Louise Papayus Vancouver Technical Sec School Class of 1985
Madeleine Paquin Notre Dame High School Class of 1972
Ceila Paris Little Flower Academy Class of 1969
Colin Park Kitsilano Secondary School Class of 1961
Mary Park John Oliver Secondary School Class of 1952
Mel Park Magee Secondary School Class of 1945
Deborah Parker Eric Hamber Secondary School Class of 1972
Maureen Parker Point Grey Secondary School
Lawrence Parkes King George School Class of 1941
Suzy Parkin David Thompson Sec School Class of 1964
Trish Parkin Notre Dame High School Class of 1972
Frank Parrotta Killarney Secondary School Class of 1974
Allison Parsons Lord Byng Secondary School Class of 1980
Linda Parsons Lord Byng Secondary School Class of 1965

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

About Vancouver, BC Alumni

The listing of alumni from Vancouver, BC includes graduates from 34 schools. To filter results, select a Vancouver, BC high school using the links to the right. The Vancouver alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in Vancouver around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from North Vancouver, BC, West Vancouver, BC, or Burnaby, BC.