Click on an alumni listing from North Vancouver, BC to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5

Name High School Grad Year
Elizabe Platt Handsworth Secondary School Class of 1979
Lorrie Plican Windsor Secondary School Class of 1989
Crista Pollhammer Sutherland Secondary School
Gottfried Pollhammer Sutherland Secondary School
Guy Pollock Carson Graham Secondary School Class of 1973
Debbie Polly Argyle Secondary School
Darrin Polos Seycove Secondary School Class of 2007
Brian Poncelet Handsworth Secondary School Class of 1982
Derek Poole Sutherland Secondary School Class of 1964
Farid Porsoltani Carson Graham Secondary School Class of 2002
Lee Potter Argyle Secondary School
Michael Povolotsky Sutherland Secondary School Class of 2001
Ann Powell Argyle Secondary School Class of 1975
Anne Powell Argyle Secondary School Class of 1974
Derek Power Argyle Secondary School Class of 1974
John Pratt Argyle Secondary School Class of 1974
Robert Pringle Handsworth Secondary School Class of 1967
Andrew Proctor Carson Graham Secondary School Class of 1971
Greg Proctor Carson Graham Secondary School Class of 2001
Eva Prokop Argyle Secondary School Class of 1978
Richard Prokop Carson Graham Secondary School Class of 1987
Richard Prokop Sutherland Secondary School Class of 1986
Tracy Proskow Windsor Secondary School Class of 1986
Laurie Prouten Carson Graham Secondary School Class of 1975
Michelle Pulsifer Balmoral Jr Secondary School Class of 1989
Ryan Purnell Carson Graham Secondary School Class of 1994
Frank Purser Argyle Secondary School Class of 1972
Bill Pye Windsor Secondary School Class of 1974
Linda Pye Argyle Secondary School Class of 1972
Mark Rabey Seycove Secondary School
Mora Rabiner Handsworth Secondary School Class of 1987
Brian Ralph Handsworth Secondary School Class of 1988
Bruce Ramsay Carson Graham Secondary School Class of 1970
Brennan Rand Handsworth Secondary School Class of 1997
Keith Randall Sutherland Secondary School Class of 1984
Hirna Raniga Argyle Secondary School Class of 2002
Sharmin Rashid Handsworth Secondary School Class of 1983
Tracy Rathbone Argyle Secondary School
David Rawlings Windsor Secondary School Class of 1969
Wendy Ray Handsworth Secondary School Class of 1972
Caitlyn Rayer St Thomas Aquinas High School Class of 2006
Gavin Raymond Sutherland Secondary School Class of 1982
Julien Raymond Sutherland Secondary School Class of 2000
Beatriz Raynard St Thomas Aquinas High School Class of 1986
Ivan Razak Argyle Secondary School Class of 1974
Caroline Read Argyle Secondary School Class of 1981
Richard Read Sutherland Secondary School Class of 1989
Karen Reade Argyle Secondary School Class of 1985
Michelle Reade Argyle Secondary School Class of 1988
Kerri Reden Carson Graham Secondary School Class of 1989
Gavin Reed Sutherland Secondary School Class of 1988
Virginia Reemeyer Seycove Secondary School Class of 2002
Jesse Reese Sutherland Secondary School
Sean Regan Balmoral Jr Secondary School Class of 2000
Kathy Reid Carson Graham Secondary School Class of 1979
Roger Renesse Argyle Secondary School
Victoria Reuben Handsworth Secondary School Class of 1979
Barbara Reynolds Sutherland Secondary School
Betina Rezaei Carson Graham Secondary School Class of 2006
Bruce Rhodes Handsworth Secondary School Class of 1974
Curtis Rhodes Argyle Secondary School Class of 1972
David Rhodes Carson Graham Secondary School Class of 1980
Cathy Richardson Argyle Secondary School
Linda Richardson Carson Graham Secondary School Class of 1973
Heather Riley Argyle Secondary School Class of 1978
Michael Rindt Argyle Secondary School Class of 1974
Patrick Rishew Seycove Secondary School Class of 1985
Peter Rive Carson Graham Secondary School Class of 1976
Shane Rive Windsor Secondary School Class of 1992
Laura Robar Argyle Secondary School Class of 1990
Andrew Roberts Carson Graham Secondary School Class of 1976
James Roberts Sutherland Secondary School Class of 2006
Jed Roberts Handsworth Secondary School Class of 2012
Wendy Roberts Handsworth Secondary School Class of 1977
Gregor Robertson Carson Graham Secondary School
Joan Robertson Balmoral Jr Secondary School Class of 1969
Julie Robertson Handsworth Secondary School Class of 1973
Paula Robertson Handsworth Secondary School Class of 1972
Linda Robie Balmoral Jr Secondary School Class of 1975
Cheryl Robinson Sutherland Secondary School Class of 1993
Christine Robinson Carson Graham Secondary School Class of 1988
Greg Robinson Carson Graham Secondary School
Mark Robinson Carson Graham Secondary School Class of 1984
Greg Rockwell Argyle Secondary School Class of 1988
Gail Rogers Carson Graham Secondary School Class of 1970
Heidi Roots Windsor Secondary School Class of 1991
Tyl Ros Argyle Secondary School
Rosemary Rosness Carson Graham Secondary School Class of 1976
Tyler Ross Argyle Secondary School Class of 1994
Mic Roy Carson Graham Secondary School Class of 1982
Christa Ruiz Seycove Secondary School Class of 2004
Tracy Rupp Handsworth Secondary School Class of 1980
Scott Russell Carson Graham Secondary School Class of 1982
Hasti Sabbaghan Handsworth Secondary School Class of 2005
Tifany Sabil Argyle Secondary School Class of 1992
Wong Sachiko Handsworth Secondary School Class of 1999
Rob Sacre Handsworth Secondary School
Michael Sagadore St Thomas Aquinas High School Class of 2012
Rick Sande Handsworth Secondary School
Sandra Sande Handsworth Secondary School
Mike Sandvoss Argyle Secondary School Class of 1981
Sylvia Sankey Keith Lynn Alt Sec School Class of 1988
Yvonne Sankey Argyle Secondary School Class of 1981
Leanne Saunders Argyle Secondary School Class of 1987
Joanne Savory Handsworth Secondary School Class of 1977
Evelyn Sch Carson Graham Secondary School Class of 1988
Julia Sch Handsworth Secondary School Class of 1987
Julia Schermbrucker Argyle Secondary School
Mark Schermbrucker Argyle Secondary School
Ernie Schmageggie Carson Graham Secondary School Class of 1973
Donna Schmidt Argyle Secondary School Class of 1983
Mark Schmidt Handsworth Secondary School Class of 1981
Nikki Schmidt Seycove Secondary School Class of 1987
Lou Schoolkate Windsor Secondary School
Colleen Schopp Carson Graham Secondary School Class of 1973
Sandra Schopp Carson Graham Secondary School Class of 1980
Steve Schwable Handsworth Secondary School
Chris Schwendt Carson Graham Secondary School Class of 1981
Karen Scott Argyle Secondary School Class of 1972
Katey Scott Handsworth Secondary School Class of 1999
Brad Sedola Argyle Secondary School Class of 1989
Abigail Seepaul Sutherland Secondary School Class of 1985
Barbara Seibeck Argyle Secondary School Class of 1977
Shannon Senft St Thomas Aquinas High School Class of 1980
Ronnie Setaghian Carson Graham Secondary School Class of 2002
Alana Sewell Argyle Secondary School Class of 1977
Irma Seymour Carson Graham Secondary School Class of 1983
Nader Sha Carson Graham Secondary School Class of 2001
Jason Shaffer Windsor Secondary School Class of 1984
Jonas Shandel Argyle Secondary School Class of 2000
Rekhi Sharma Windsor Secondary School Class of 1991
Heather Sharp Argyle Secondary School Class of 1969
Linda Sharpe Windsor Secondary School Class of 1984
Vaghayenegar Shayan Carson Graham Secondary School Class of 2002
Kelly Shee Sutherland Secondary School
Shauna Sheehan Sutherland Secondary School Class of 1982
Derek Shepherd Argyle Secondary School Class of 1997
Michele Shepherd Carson Graham Secondary School Class of 1974
Sandra Sherman Windsor Secondary School Class of 1981
Richard Shier Windsor Secondary School Class of 1977
Rick Shockley Handsworth Secondary School Class of 1965
Kristen Shoichet Seycove Secondary School Class of 1990
Joan Short Carson Graham Secondary School Class of 1972
Terry Short Carson Graham Secondary School Class of 1976
Stefania Shortt Handsworth Secondary School Class of 1987
David Sib Handsworth Secondary School Class of 1983
Mandla Sibiya Sutherland Secondary School Class of 1991
Dan Sigurdson Argyle Secondary School Class of 1987
Lara Silbernagel Handsworth Secondary School Class of 1993
Joe Silva Windsor Secondary School Class of 1974
Darcy Simpson Sutherland Secondary School Class of 1981
David Simpson Carson Graham Secondary School Class of 1967
Leslie Simunic Carson Graham Secondary School Class of 1993
Brad Sinclair Handsworth Secondary School Class of 1987
Jini Singh Carson Graham Secondary School Class of 1980
Kristi Skaling Sutherland Secondary School Class of 1987
Robert Skippon Windsor Secondary School
Greg Skulski Carson Graham Secondary School Class of 1978
Chris Slattery Argyle Secondary School Class of 1973
Karen Slattery Windsor Secondary School Class of 1978
Susan Slattery Argyle Secondary School Class of 1965
Leila Sloss Windsor Secondary School Class of 1972
Nancy Small Handsworth Secondary School Class of 1967
Ali Smallz Carson Graham Secondary School Class of 2003
Gary Smee Windsor Secondary School Class of 1976
Becky Smith Windsor Secondary School Class of 1992
Brad Smith Seycove Secondary School Class of 1984
Brian Smith Sutherland Secondary School Class of 2011
Carissa Smith Handsworth Secondary School Class of 2005
Celeste Smith Argyle Secondary School Class of 1988
Chris Smith Sutherland Secondary School Class of 1994
Christine Smith Windsor Secondary School Class of 1985
Ian Smith Balmoral Jr Secondary School Class of 1969
Ilo Smith Handsworth Secondary School Class of 1975
Jocelyn Smith Handsworth Secondary School
John Smith Argyle Secondary School Class of 1970
Ken Smith Handsworth Secondary School Class of 1981
Kevin Smith Carson Graham Secondary School Class of 1994
Mary Smith Seycove Secondary School Class of 2014
Michael Smith Sutherland Secondary School
Warren Smith Argyle Secondary School Class of 1994
Cheya Soltanian Carson Graham Secondary School Class of 1992
Leanne Song Carson Graham Secondary School Class of 1987
Art Sorensen Carson Graham Secondary School Class of 1973
Ashleigh Sorenson Argyle Secondary School
Eric Sorenson Carson Graham Secondary School
Ange Sowbota Windsor Secondary School Class of 1972
De Sp Balmoral Jr Secondary School Class of 1972
Lynn Spence Handsworth Secondary School Class of 1976
Karen Spong Argyle Secondary School Class of 1984
William Spurrell Carson Graham Secondary School Class of 1973
George Stamatopoulos Carson Graham Secondary School
Yvonne Stanley Argyle Secondary School Class of 1981
Doug Starling Windsor Secondary School Class of 1976
Natasha Stegemann St Thomas Aquinas High School Class of 1990
Natasha Stenmann St Thomas Aquinas High School Class of 1990
Diana Stetter Argyle Secondary School Class of 1979
Cathy Stevens Argyle Secondary School Class of 1982
Sherri Stevens Argyle Secondary School Class of 1988
Jerry Steves Sutherland Secondary School Class of 1975
Sherry Stewart Sutherland Secondary School Class of 1984
Meaghan Stirling Argyle Secondary School
Kathy Stockwell Windsor Secondary School Class of 1983
Esther Stoddart Windsor Secondary School Class of 1970
Megan Stoker Seycove Secondary School Class of 1993
Garner Stone Handsworth Secondary School Class of 1981
Sarah Stone Carson Graham Secondary School Class of 1985
Will Strange Seycove Secondary School Class of 1984
Tracy Strasman Argyle Secondary School Class of 1983
Nancy Stratford Handsworth Secondary School
Larissa Streu Handsworth Secondary School
Gary Strunevic Windsor Secondary School Class of 1975
Allan Sutherland Keith Lynn Alt Sec School Class of 1989
Michelle Sutherland Seycove Secondary School Class of 1986
Steve Sutherland Carson Graham Secondary School Class of 1973
Tor Svanoe Windsor Secondary School Class of 1974
Micah Tarazi Carson Graham Secondary School Class of 1994
Nicholas Tattersfield Carson Graham Secondary School Class of 1973
Larry Taverner Carson Graham Secondary School Class of 1970
Erin Taylor Carson Graham Secondary School Class of 1999
Terry Teeft Argyle Secondary School Class of 1965
Necqui Teja Carson Graham Secondary School Class of 1981
Leslie Telford Windsor Secondary School Class of 1970
Julia Tem Handsworth Secondary School Class of 1987
Colette Tessman St Thomas Aquinas High School Class of 1982
Collette Tessman St Thomas Aquinas High School Class of 1983
Marylou Thiese Argyle Secondary School Class of 1972
Sharon Third Windsor Secondary School Class of 1967
Adrienne Thirsk Argyle Secondary School Class of 1986
Christina Thom Seycove Secondary School
Graham Thomas Handsworth Secondary School Class of 1972
Jennifer Thomas Seycove Secondary School
John Thomas Windsor Secondary School Class of 1984
Kayla Thomas Carson Graham Secondary School Class of 1990
Patricia Thomas Carson Graham Secondary School Class of 1960
Carol Thompson Windsor Secondary School Class of 1965
Eden Thompson Carson Graham Secondary School Class of 1992
Karen Thompson Argyle Secondary School Class of 1998
Krystal Thompson Handsworth Secondary School Class of 2006
Shirley Thompson Carson Graham Secondary School Class of 1974
Kerri Thorburn Carson Graham Secondary School Class of 1987
Kim Thorburn Carson Graham Secondary School Class of 1979
Jenny Tindale Argyle Secondary School Class of 1995
Robin Tomlin Argyle Secondary School Class of 1970
Ronald Tomlin Argyle Secondary School Class of 1976
CHris Tompkins Windsor Secondary School Class of 2011
Chrity Topolewski Sutherland Secondary School Class of 1998
Robert Tribe Sutherland Secondary School Class of 1965

Pages: 1 2 3 4 5

About North Vancouver, BC Alumni

The listing of alumni from North Vancouver, BC includes graduates from 10 schools. To filter results, select a North Vancouver, BC high school using the links to the right. The North Vancouver alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in North Vancouver around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from West Vancouver, BC, Vancouver, BC, or Burnaby, BC.