Click on an alumni listing from North Vancouver, BC to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5

Name High School Grad Year
Barry De Carson Graham Secondary School
Andrea Dearnley Carson Graham Secondary School
Smith Debbie Argyle Secondary School Class of 1977
Maxine Delatorre Sutherland Secondary School Class of 1967
Karl Dennis Handsworth Secondary School
Maureen Dennis Argyle Secondary School Class of 1965
Janine Deprey Carson Graham Secondary School Class of 1988
Mike Devertiel Handsworth Secondary School Class of 1975
Bindia Dhaliwal Sutherland Secondary School Class of 1997
Jen Dic Argyle Secondary School Class of 1988
Andrew Dierks Sutherland Secondary School Class of 2001
Ana Dimapilis St Thomas Aquinas High School Class of 1986
Nancy Dingman Windsor Secondary School Class of 1981
Robert Dinning Carson Graham Secondary School Class of 1990
Nadine Dinshaw Carson Graham Secondary School Class of 1985
Scott Dixon Carson Graham Secondary School Class of 1970
Mike Doherty Carson Graham Secondary School Class of 1973
Marty Dolan Handsworth Secondary School Class of 1969
Shelby Dolter Argyle Secondary School
Andre Domigez Handsworth Secondary School Class of 1979
Dave Dooaodo Sutherland Secondary School Class of 1984
Barry Douglas Handsworth Secondary School Class of 1965
Ann Drewa Carson Graham Secondary School
Anna Drewa Carson Graham Secondary School
Anne Drewa Carson Graham Secondary School
Roberta Dubrovich St Thomas Aquinas High School Class of 1981
Roberta Dubrovixh St Thomas Aquinas High School Class of 1983
Carol Duffin Handsworth Secondary School Class of 1963
David Duffus Handsworth Secondary School Class of 1982
Scott Duffus Handsworth Secondary School
Glen Dungate Argyle Secondary School Class of 2012
Cathy Durkin Argyle Secondary School Class of 1982
Paul Durrant Windsor Secondary School Class of 1984
Susan Dusen Carson Graham Secondary School Class of 1981
Ben Duu Sutherland Secondary School Class of 2002
Nadien Duukhz Keith Lynn Alt Sec School Class of 1992
Erin Dyer Carson Graham Secondary School Class of 1988
John Earnshaw Carson Graham Secondary School Class of 1978
Doug Easdown Carson Graham Secondary School Class of 1970
Ste Easton Sutherland Secondary School Class of 1986
Lenane Eaton Carson Graham Secondary School Class of 1987
Robert Edel Windsor Secondary School Class of 1982
Valerie Edmonson Argyle Secondary School Class of 1965
Anna Edsas Balmoral Jr Secondary School Class of 1980
Pat Edwards Handsworth Secondary School Class of 1971
Mark Eickhoff Carson Graham Secondary School Class of 1975
Lorne Elgar Seycove Secondary School Class of 2005
Carol Ellioet Windsor Secondary School Class of 1982
Carol Elliot Windsor Secondary School Class of 1981
Joy Elliot Windsor Secondary School Class of 1981
Chris Elliott Sutherland Secondary School
Gail Elliott Carson Graham Secondary School Class of 1973
Ramona Elliott Windsor Secondary School Class of 1977
Robert Elliott Sutherland Secondary School Class of 1958
Julie Emp Carson Graham Secondary School Class of 1977
Nathan Engler Argyle Secondary School Class of 2002
Tammy Enright Argyle Secondary School Class of 1990
Natasha Esmail Windsor Secondary School Class of 1999
Beau Eugenio Sutherland Secondary School Class of 2002
Diane EUly Seycove Secondary School Class of 1987
Barb Eves Seycove Secondary School
Victoria Farrell Seycove Secondary School
John Faulkner Carson Graham Secondary School Class of 1978
Shelby Filter Argyle Secondary School
Nigel Finlay Argyle Secondary School Class of 1975
Eric Fischer Argyle Secondary School Class of 1985
Don Fitzsimmons Handsworth Secondary School Class of 1969
Meagan Floyd Seycove Secondary School Class of 1994
James Flynn Sutherland Secondary School Class of 1997
Barbara Foote Handsworth Secondary School Class of 2004
Cliff Forf Handsworth Secondary School Class of 1977
Jodie Foster Argyle Secondary School
Mark Francis Argyle Secondary School Class of 1974
Duncan Fraser Sutherland Secondary School Class of 1962
Michael Fraser Argyle Secondary School
Mike Fraser Argyle Secondary School
Paul Fraser Seycove Secondary School
Diane Freeman Carson Graham Secondary School Class of 1974
Don Freeman Carson Graham Secondary School Class of 1973
Colleen Freidl Handsworth Secondary School
John Frey Windsor Secondary School Class of 1975
Colleen Friedel Handsworth Secondary School Class of 1980
Collen Friedl Handsworth Secondary School Class of 1980
John Fsrgusob Keith Lynn Alt Sec School Class of 1984
Gord Gage Handsworth Secondary School
Chris Gaitens Carson Graham Secondary School Class of 1970
Marco Galanakis Sutherland Secondary School
Cheriene Galley Windsor Secondary School Class of 2000
Barbara Gallo Windsor Secondary School Class of 1977
Carole Galpin Carson Graham Secondary School Class of 1978
Lilh Gao Vancouver Waldorf School
Lily Gao Vancouver Waldorf School
Oswaldo Garcia Seycove Secondary School
Alex Gardner Argyle Secondary School Class of 1977
Jim Garrett Windsor Secondary School Class of 1974
David Gatzke Balmoral Jr Secondary School Class of 1972
Alison Gau Sutherland Secondary School Class of 1992
Lois Gauick Argyle Secondary School Class of 1983
Paul George Argyle Secondary School Class of 1981
Ell Germyn Argyle Secondary School Class of 1967
Paul Giacomelli Handsworth Secondary School
Jennifer Gibbs Windsor Secondary School
Chris Gibson Windsor Secondary School Class of 1996
Jill Gibson Argyle Secondary School Class of 1966
Willa Gibson Handsworth Secondary School Class of 1972
Shirley Giljevic Argyle Secondary School Class of 1984
Michelle Gill Sutherland Secondary School
Nav Gill Sutherland Secondary School Class of 1989
Howard Gillies Balmoral Jr Secondary School Class of 1973
Laura Gilmore Sutherland Secondary School
Megan Gilmore Handsworth Secondary School
Lorna Gilmour Handsworth Secondary School Class of 1963
Kim Glavin Windsor Secondary School Class of 1984
Karen Goble Handsworth Secondary School Class of 1982
Luk Gock Argyle Secondary School
Luke Gock Argyle Secondary School Class of 2009
Nad Gol Vancouver Waldorf School Class of 1980
Lee Golden Argyle Secondary School Class of 1998
Alberto Gonzalez Sutherland Secondary School Class of 1975
Gord Gooch Windsor Secondary School Class of 1973
Lindsey Goodwin Carson Graham Secondary School Class of 1995
Gabriella Gor Carson Graham Secondary School Class of 2011
Kim Gordon Seycove Secondary School
Kathy Gordonsmith Argyle Secondary School Class of 1977
Kathy Gott Windsor Secondary School Class of 1964
Lindsay Gow Windsor Secondary School Class of 2002
Lindsay Gowin Windsor Secondary School
Allison Graber Argyle Secondary School Class of 1988
Dane Graburn St Thomas Aquinas High School Class of 1980
Marco Graf Sutherland Secondary School Class of 1987
Alan Graham Carson Graham Secondary School
Laurie Graham Argyle Secondary School
Scott Graham Argyle Secondary School Class of 1975
Timothy Graham Windsor Secondary School Class of 1992
Alf Grammer Carson Graham Secondary School Class of 1988
Tashina Grant St Thomas Aquinas High School Class of 2007
Barbara Gray Handsworth Secondary School Class of 1972
Glenn Gray Argyle Secondary School Class of 1982
Jacqueline Gray Seycove Secondary School Class of 1987
Brian Green Carson Graham Secondary School Class of 1971
Derek Green Carson Graham Secondary School Class of 1978
Janet Green Carson Graham Secondary School Class of 1982
Jill Green Handsworth Secondary School Class of 1967
Linda Green Handsworth Secondary School Class of 1970
Tim Gregg Handsworth Secondary School Class of 1973
Raymond Grr Sutherland Secondary School Class of 1990
Lee Gtre Argyle Secondary School Class of 1984
Donna Guess Windsor Secondary School Class of 1980
Robert Guest Carson Graham Secondary School Class of 1986
Dax Gugli Seycove Secondary School Class of 2004
Sasha Guindon Carson Graham Secondary School Class of 2006
Iain Gunn Argyle Secondary School Class of 1988
Darren Gus Handsworth Secondary School Class of 1989
Jane Gustafson Handsworth Secondary School Class of 1978
Paul Gyorgy Argyle Secondary School Class of 1981
Mack Hair Handsworth Secondary School Class of 1969
Cynthia Hamilton Carson Graham Secondary School Class of 1978
Jennifer Hancock Argyle Secondary School
Susan Hanna Carson Graham Secondary School Class of 1970
Amanda Hansen Handsworth Secondary School Class of 1996
Jaimie Hardy Sutherland Secondary School Class of 1986
Jamie Hardy Sutherland Secondary School Class of 1986
Jennifer Hardy Windsor Secondary School
Lee Hardy Windsor Secondary School Class of 1967
Bruce Harper Argyle Secondary School Class of 1972
Alison Harris Carson Graham Secondary School Class of 1998
Katherine Harris Carson Graham Secondary School Class of 1976
Pat Harris Argyle Secondary School Class of 1970
Jason Harrison Argyle Secondary School Class of 1992
Scott Harrison Argyle Secondary School Class of 1979
Laura Hart Argyle Secondary School Class of 2005
Lauren Hart Argyle Secondary School Class of 2005
Al Hawes Handsworth Secondary School
Sarah Hawkins Argyle Secondary School Class of 1998
Mike Hay Argyle Secondary School
Trudy Heard Argyle Secondary School Class of 1967
Clayton Heffernan Windsor Secondary School
Ross Hegan Handsworth Secondary School Class of 1991
John Helmer Argyle Secondary School
Ann Henderson Carson Graham Secondary School Class of 1973
Joanne Henderson Carson Graham Secondary School Class of 1970
Nita Henderson Handsworth Secondary School Class of 1967
Roxanne Henderson Argyle Secondary School Class of 2013
Tanya Henry Carson Graham Secondary School Class of 1990
Rick Herd Handsworth Secondary School Class of 1978
Laureen Herman Argyle Secondary School Class of 1977
Sergio Herrera Sutherland Secondary School Class of 1995
Jaimie Hildebrand Seycove Secondary School Class of 2002
Connie Hill Handsworth Secondary School Class of 1980
Patrick Hill Sutherland Secondary School
Vikki Hillman Carson Graham Secondary School Class of 1971
Dennis Hirsch Handsworth Secondary School Class of 1973
Richard Hoffman Argyle Secondary School Class of 1978
Nicky Hoffmann Windsor Secondary School Class of 1994
Nicole Hoford Windsor Secondary School Class of 1983
Bradon Hogan Seycove Secondary School Class of 2008
Brandon Hogan Seycove Secondary School Class of 2008
Braydon Hogan Seycove Secondary School Class of 2008
Carla Holdyk Argyle Secondary School Class of 1980
Carla Holdyke Argyle Secondary School
Annika Holmes Handsworth Secondary School Class of 1986
Chris Holmes Windsor Secondary School Class of 1988
David Hopps Carson Graham Secondary School Class of 1995
Valerie Houck Windsor Secondary School Class of 1977
Kim Housch Handsworth Secondary School Class of 1997
Brian Howard Carson Graham Secondary School Class of 1971
Ken Howard Carson Graham Secondary School Class of 1970
Richard Howard Argyle Secondary School
Andrea Howe Carson Graham Secondary School Class of 1972
Susan Hoy Carson Graham Secondary School Class of 1971
Karelyn Hrushowy Argyle Secondary School Class of 1991
Kelly Hubbard Handsworth Secondary School Class of 1982
Susan Hudec Argyle Secondary School
Crystal Hughes Carson Graham Secondary School Class of 2002
Darcy Hughes Handsworth Secondary School Class of 1983
Michelle Hughes Handsworth Secondary School Class of 1974
Jessie Huntington Seycove Secondary School Class of 1990
Max Hurren Carson Graham Secondary School
Michele Hurry Carson Graham Secondary School Class of 1977
Brad Husdon Balmoral Jr Secondary School Class of 1976
Denice Hussey Argyle Secondary School Class of 1977
Karren Hussey Argyle Secondary School Class of 1974
Derek Hutchins Argyle Secondary School Class of 1980
Callum Hutton Handsworth Secondary School Class of 1975
Sian Inglis Handsworth Secondary School Class of 1983
Natasha Ingram Argyle Secondary School Class of 1993
Mario Intile Carson Graham Secondary School Class of 1974
Nunzio Intile Carson Graham Secondary School
Saira Iqbal Carson Graham Secondary School Class of 1990
Brent Ireland Windsor Secondary School Class of 1977
Kate Ireland Carson Graham Secondary School Class of 1985
Ken Irwin Handsworth Secondary School Class of 1965
Kerri Isaac Carson Graham Secondary School Class of 1987
Carol Iwanson Argyle Secondary School Class of 1979
Clare Jacklin Sutherland Secondary School Class of 1984
Mark Jacklin Argyle Secondary School Class of 1978
Scott Jaffery Argyle Secondary School Class of 1985
Adrian Jankowski Sutherland Secondary School
Debbie Janson Handsworth Secondary School Class of 1974
Laurie Janzen Argyle Secondary School Class of 1978
Laurie Janzen Handsworth Secondary School Class of 1978
Alicja Jasinski Carson Graham Secondary School Class of 2001
Sarah Jenkins Seycove Secondary School Class of 1987
Tim Jenkins Seycove Secondary School Class of 2003
Femina Jivraj Sutherland Secondary School
Richard Joa Handsworth Secondary School Class of 1994
Counsell John Argyle Secondary School Class of 1967
Berit Johnson Argyle Secondary School Class of 1987
Betsy Johnson Handsworth Secondary School Class of 1979

Pages: 1 2 3 4 5

About North Vancouver, BC Alumni

The listing of alumni from North Vancouver, BC includes graduates from 10 schools. To filter results, select a North Vancouver, BC high school using the links to the right. The North Vancouver alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in North Vancouver around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from West Vancouver, BC, Vancouver, BC, or Burnaby, BC.