Click on an alumni listing from Mississauga, ON to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8

Name High School Grad Year
Linda Rodrigues Clarkson Secondary School Class of 1995
Cassandra Rodriguez John Cabot Catholic Sec School Class of 2011
Grace Rodriguez Glenforest Secondary School Class of 1983
Sandra Rodriguez Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1984
Wilma Roeterink Streetsville Secondary School
Karen Rogers Streetsville Secondary School
Kevin Rogers Erindale Secondary School Class of 1986
Katherine Roldan Cawthra Park Secondary School Class of 1989
Jason Rolfe John Cabot Catholic Sec School Class of 2004
Claudio Roman St Paul Secondary School Class of 1978
Lalaine Ronquillo T L Kennedy Secondary School Class of 1996
Glenn Roscoe Clarkson Secondary School Class of 1975
David Rose Gordon Graydon Mem Sec School
Tina Roses Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1998
Conner Ross St Joseph Secondary School Class of 2011
Davies Ross Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1963
Sandro Rosso Clarkson Secondary School Class of 1981
Olivia Rotolo Cawthra Park Secondary School Class of 2010
Allison Rotsch Meadowvale Secondary School Class of 2002
Allison Rotsch Streetsville Secondary School Class of 2001
Allen Rourke John Fraser Secondary School Class of 1998
Cathy Rowe Streetsville Secondary School Class of 1980
Colleen Rowe Streetsville Secondary School
Tim Rudd Streetsville Secondary School
Shelly Ruddell T L Kennedy Secondary School Class of 1980
Vineela Rudrabhatla Glenforest Secondary School Class of 2010
Paul Ruffalo Cawthra Park Secondary School Class of 1986
Laura Ruggiero West Credit Secondary School
Allyson Rumbolt Iona Catholic Secondary School Class of 2002
Jason Rumley St Aloysius Gonzaga School Class of 2006
Carol Rundle Streetsville Secondary School Class of 1963
Jeff Rushton Erindale Secondary School
Kevin Rushton Erindale Secondary School
Bob Russell Cawthra Park Secondary School Class of 1975
Lina Russo Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1987
Darren Ruston Glenforest Secondary School
Dave Ruston Glenforest Secondary School Class of 1982
Lorrie Rynard Applewood Heights Sec School
Mark Rysicki Applewood Heights Sec School Class of 1988
Dina Sa Meadowvale Secondary School Class of 1999
Catherine Sabetti St Martin Secondary School
Aisha Sajjad T L Kennedy Secondary School Class of 2006
Lorianne Salerno Philip Pocock Cath Sec School Class of 1993
Bernard Salimine Loyola Catholic Sec School Class of 2000
Karam Salman Philip Pocock Cath Sec School Class of 1988
Muhammad Salman Erindale Secondary School Class of 2012
Charmaine Salmon Cawthra Park Secondary School Class of 1983
Enzo Salvatori Philip Pocock Cath Sec School
Ursula Sam St Joseph Secondary School
Jorge Sanchez Philip Pocock Cath Sec School Class of 2005
Marcos Sanchez Gordon Graydon Mem Sec School Class of 2003
Rosie Santelli Philip Pocock Cath Sec School
Kelly Santes St Francis Xavier Sec School
Mariane Santo Father Michael Goetz Sec School Class of 1994
Nick Santo St Paul Secondary School Class of 2008
Dawn Santone Cawthra Park Secondary School Class of 1995
Kathleen Santos St Francis Xavier Sec School Class of 2007
Nelson Santos Philip Pocock Cath Sec School
Jean Saprina St Martin Secondary School
Caroline Sarantos Erindale Secondary School Class of 1983
Christine Sarantos Erindale Secondary School
Leslie Sarantos Erindale Secondary School
Peter Sarantos Erindale Secondary School
Steve Saulnier Meadowvale Secondary School Class of 1989
Alexander Saunders Father Michael Goetz Sec School Class of 2012
Radmila SAvic T L Kennedy Secondary School Class of 1981
Tanja Savic T L Kennedy Secondary School Class of 1985
Tanya Savic T L Kennedy Secondary School
Haemant Sawh Erindale Secondary School
Sanjiv Sawh Erindale Secondary School Class of 1986
Donna Sawicki Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1975
Frank Scalise T L Kennedy Secondary School Class of 1981
Richard Scani Philip Pocock Cath Sec School Class of 1995
Richard Scanni Philip Pocock Cath Sec School Class of 1995
Joanne Schembri Streetsville Secondary School
Pauline Schembri Philip Pocock Cath Sec School
Rick Schicitano Philip Pocock Cath Sec School
James Schlegel Bronte College Of Canada Class of 2000
Kyle Schmid Mentor College Class of 1996
Marta Schneider T L Kennedy Secondary School
Naomi Schneider St Martin Secondary School
Stephanie Schreiber Meadowvale Secondary School Class of 2002
Steve Schroeder Applewood Heights Sec School Class of 1976
Steve Schroeter Applewood Heights Sec School Class of 1976
Michelle Schumacher Streetsville Secondary School Class of 1995
Claudia Scornavacca Philip Pocock Cath Sec School Class of 1988
Kathy Scott Port Credit Secondary School Class of 1975
Lesley Scott Streetsville Secondary School Class of 1961
Nick Scountrianos Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1991
Nikos Scountrianos Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1991
Adriana Scourtoudis St Joseph Secondary School Class of 2000
Gab Scu Streetsville Secondary School Class of 1986
Rick Sealey John Fraser Secondary School Class of 1995
Sharone Sebastian Philip Pocock Cath Sec School Class of 2012
Streetsville Secondary Streetsville Secondary School
Glen Seegobin Lorne Park Secondary School Class of 1998
Gramos Sel St Francis Xavier Sec School Class of 2008
Sonia Sennik Mentor College Class of 2002
Anna Sera St Aloysius Gonzaga School Class of 2006
Anna Serafin St Aloysius Gonzaga School Class of 2006
Martin Serafin St Aloysius Gonzaga School
Lori Seth Woodlands Sr Public School
Rajat Sethi Streetsville Secondary School Class of 1995
Emily Seymore Meadowvale Secondary School Class of 2014
Nicole Seymour Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1995
Maurizio Sgambelluri Father Michael Goetz Sec School
Brandon Shah Erindale Secondary School Class of 2006
Zain Shah Meadowvale Secondary School Class of 1995
Osaid Shaiq Streetsville Secondary School
Imtiaz Shamji Cawthra Park Secondary School Class of 1977
Seamus Shanahan Iona Catholic Secondary School Class of 2009
Jane Shannon Loyola Catholic Sec School Class of 1987
Manisha Sharma Erindale Secondary School Class of 2008
Mona Sharma Erindale Secondary School
Alison Sharpe Streetsville Secondary School Class of 1980
Allison Sharpe Streetsville Secondary School Class of 1982
Jane Sharpe Streetsville Secondary School Class of 1975
Ryan Shaw Meadowvale Secondary School Class of 1996
Zara Sheikh T L Kennedy Secondary School Class of 2007
Danielle Shelton Streetsville Secondary School Class of 1994
Brett Sheppard Streetsville Secondary School Class of 1980
Yasmin Sherkhan T L Kennedy Secondary School Class of 2005
Debbie Sherman St Martin Secondary School
Wendy Shewman Cawthra Park Secondary School Class of 1976
Ann Shirley T L Kennedy Secondary School Class of 1982
Jennifer Shore Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1975
Fred Shortt Streetsville Secondary School
Edsel Shreeve T L Kennedy Secondary School
Jason Shrive Streetsville Secondary School
Rachel Shrive Streetsville Secondary School Class of 1990
Syema Siddiqi Woodlands Sr Public School
Deborah Siegel John Fraser Secondary School
Sheila Signoretti Cawthra Park Secondary School Class of 1979
Maureen Sillers Glenforest Secondary School Class of 1984
Rob Silva Father Michael Goetz Sec School Class of 1991
Kristie Siman Mentor College Class of 2009
Lorraine Simard St Paul Secondary School Class of 1987
Roger Simmons Woodlands Sr Public School Class of 1983
Hugo Simoes Streetsville Secondary School Class of 1985
Kate Simpson Erindale Secondary School Class of 1986
Rob Simpson Streetsville Secondary School Class of 1989
Debbie Sinclair Erindale Secondary School Class of 1973
Ashley Singh Applewood Heights Sec School Class of 2005
Ayesha Singh Rick Hansen Secondary School Class of 2009
Carol Singh Woodlands Sr Public School Class of 1999
Dave Singh Ascension Of Our Lord Sec School
Gurneet Singh Rick Hansen Secondary School Class of 2008
Jasvir Singh Lincoln M Alexander Sec School Class of 2003
Puneet Singh Rick Hansen Secondary School Class of 2002
Sian Singh Rick Hansen Secondary School Class of 2008
Nicole Sinopoli St Joseph Secondary School Class of 2000
Sabrina Sinopoli St Francis Xavier Sec School Class of 1999
Binh Siu T L Kennedy Secondary School Class of 1997
Marie Sjoberg T L Kennedy Secondary School Class of 1985
Marie Sjobert T L Kennedy Secondary School Class of 1984
Takashi Skeete St Francis Xavier Sec School
Denise Skerlic Iona Catholic Secondary School
Sigita Skersyte Iona Catholic Secondary School Class of 2011
Sue Slinger Erindale Secondary School Class of 1973
Pauline Sliwiok Erindale Secondary School
Mary Smerek Streetsville Secondary School
Dave Smigelsky T L Kennedy Secondary School Class of 1973
Alison Smith Clarkson Secondary School Class of 1982
Allison Smith Clarkson Secondary School
Allison Smith Lorne Park Secondary School Class of 1983
Brenda Smith Philip Pocock Cath Sec School Class of 1990
Cory Smith Philip Pocock Cath Sec School Class of 1997
Craig Smith Meadowvale Secondary School Class of 1984
Deborah Smith Glenforest Secondary School Class of 1981
Emily Smith John Fraser Secondary School Class of 1999
Emily Smith Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1996
Garson Smith T L Kennedy Secondary School Class of 1971
Glenn Smith T L Kennedy Secondary School Class of 1980
Kim Smith John Fraser Secondary School Class of 2008
Laurie Smith Erindale Secondary School Class of 1993
Pete Smith Erindale Secondary School Class of 1978
Samantha Smith Erindale Secondary School Class of 1986
Tricia Smith Meadowvale Secondary School Class of 1986
Ray Smythe Woodlands Sr Public School Class of 1980
Stuart Sneddon Gordon Graydon Mem Sec School Class of 2000
Joanna Sodolska Iona Catholic Secondary School Class of 1998
Bernard Solimine Loyola Catholic Sec School
Ken Solomon Applewood Heights Sec School Class of 1997
Magtis Somali Loyola Catholic Sec School Class of 2009
Robert Sopov Glenforest Secondary School
Suzy Sousa Philip Pocock Cath Sec School Class of 1997
Ross Sowden Port Credit Secondary School Class of 1955
Cathy Spadea T L Kennedy Secondary School Class of 1986
Alexandra Specyk John Cabot Catholic Sec School Class of 2013
Leah Speevak Port Credit Secondary School Class of 2004
Jody Spence Philip Pocock Cath Sec School Class of 1996
Jon Spence Streetsville Secondary School Class of 2004
Robert Spence Streetsville Secondary School Class of 1978
Bob Spragge Applewood Heights Sec School Class of 1969
Annette Sprague Clarkson Secondary School Class of 1982
Nanthusa Sritharan T L Kennedy Secondary School Class of 2013
Vesna Srnec Streetsville Secondary School
Agnes Srojs Father Michael Goetz Sec School Class of 1995
Agnes Sroka Father Michael Goetz Sec School Class of 1995
Jacqueline Stanley Meadowvale Secondary School
Michelle Stanley Meadowvale Secondary School
Aiden Steele Cawthra Park Secondary School
Albert Steele Clarkson Secondary School
Valerie Steele Clarkson Secondary School Class of 1973
Gary Steeves Erindale Secondary School
Anna Stefaniak Philip Pocock Cath Sec School Class of 1987
Carol Steffler Streetsville Secondary School Class of 1985
David Stephan T L Kennedy Secondary School Class of 1992
David Stephen T L Kennedy Secondary School Class of 1992
Dana Stephenson Port Credit Secondary School Class of 1988
Tracy Stevanson St Aloysius Gonzaga School Class of 2007
April Stevens Streetsville Secondary School Class of 1976
Lydia Stimaitis Cawthra Park Secondary School Class of 1985
Ralph Stinziani Father Michael Goetz Sec School Class of 2000
Nanette Stlaurent Cawthra Park Secondary School Class of 1983
John Stojic Glenforest Secondary School
David Stone T L Kennedy Secondary School Class of 2004
Erik Stone St Francis Xavier Sec School Class of 2004
Jen Stone Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1978
Laura Stout Lorne Park Secondary School Class of 1990
Gillian Stovel Cawthra Park Secondary School Class of 1995
Marilyn Straust T L Kennedy Secondary School Class of 1983
Andrea Strehle Streetsville Secondary School Class of 1984
Michelle Strehle Streetsville Secondary School Class of 1984
Lydia Strimaitias Cawthra Park Secondary School
Lydia Strimaitis Cawthra Park Secondary School Class of 1985
Jayne Stubley Port Credit Secondary School Class of 1981
Jos Suarez Erindale Secondary School
Josh Suarez Erindale Secondary School
Joshua Suarez Erindale Secondary School Class of 1993
Josue Suarez Erindale Secondary School Class of 1993
Patricia Subic Philip Pocock Cath Sec School
Katherine Sukhoo Philip Pocock Cath Sec School Class of 1990
Nishant Sulay Father Michael Goetz Sec School Class of 2012
Mary Sulit Father Michael Goetz Sec School Class of 1994
Scott Swetman Meadowvale Secondary School Class of 1997
Alecks Symabyck Applewood Heights Sec School
Miroslaw Sz Father Michael Goetz Sec School Class of 1994
Laura Szarga T L Kennedy Secondary School Class of 1989
Ewelina Szcepanowska Iona Catholic Secondary School Class of 2003
Angela Szep St Francis Xavier Sec School Class of 2005
Greg Szymandera St Paul Secondary School Class of 1991
Lee Taconelli Cawthra Park Secondary School Class of 1984
Tonia Taddeo St Joseph Secondary School
Jolie Tadross Meadowvale Secondary School Class of 2012
Lori Tag Streetsville Secondary School
Julia Tahardi St Aloysius Gonzaga School
Janice Tait Clarkson Secondary School
Jean Tait Clarkson Secondary School
Marsalis Tait Clarkson Secondary School Class of 1990

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8

About Mississauga, ON Alumni

The listing of alumni from Mississauga, ON includes graduates from 34 schools. To filter results, select a Mississauga, ON high school using the links to the right. The Mississauga alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in Mississauga around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from Etobicoke, ON, Islington, ON, or Oakville, ON.