Click on an alumni listing from Mississauga, ON to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8

Name High School Grad Year
Nicole Etheridge Erindale Secondary School Class of 1986
Nancy Evans Erindale Secondary School
Dave Ewing Clarkson Secondary School Class of 1981
Laura Ewing Lincoln M Alexander Sec School
Yahya Faghiri Clarkson Secondary School Class of 2001
Ann Fairs Lorne Park Secondary School
Emily Fairs Gordon Graydon Mem Sec School
Peggy Fairs Port Credit Secondary School Class of 1977
John Falco T L Kennedy Secondary School
Daniel Falkiewicz Iona Catholic Secondary School
Teri Fallowfield Bronte College Of Canada Class of 2009
Carrie Fantauzzi Clarkson Secondary School Class of 1984
Michelle Faria Father Michael Goetz Sec School Class of 1991
Sue Faroni Philip Pocock Cath Sec School
Allan Farrell Port Credit Secondary School Class of 1963
Nicole Farrugia Holy Name Of Mary Sec School Class of 1992
Paul Faruga Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1992
Tara Faulkner Clarkson Secondary School
Mary Faust T L Kennedy Secondary School Class of 1960
William Fazelori T L Kennedy Secondary School
Helder Felgas Philip Pocock Cath Sec School Class of 1994
Louise Fenech St Martin Secondary School Class of 1989
Jennifer Ferguson T L Kennedy Secondary School Class of 1989
Patrick Ferguson Philip Pocock Cath Sec School Class of 1993
Brenda Fernandes John Cabot Catholic Sec School
Semira Fernandes Loyola Catholic Sec School Class of 2004
Fernando Fernandez Philip Pocock Cath Sec School Class of 1992
Nino Ferrante Philip Pocock Cath Sec School Class of 1987
Tony Ferrara St Paul Secondary School
Anthony Ferreira Our Lady Of Mt Carmel Sec School Class of 2008
Marco Ferrin St Paul Secondary School Class of 1989
Gordon Fichtner Applewood Heights Sec School Class of 1975
Suzanne Fields Erindale Secondary School Class of 1981
Jelena Filipovic Applewood Heights Sec School Class of 2003
Patricia Fillippo Ascension Of Our Lord Sec School
Bonnie Findlay Port Credit Secondary School Class of 1964
Andrew Finhert Streetsville Secondary School
Joe Fiorino Cawthra Park Secondary School
Troy Fitzgerald Glenforest Secondary School
Laura Fitzroy Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1974
Erin Fitzsimmons St Martin Secondary School
Tabitha Fleet Philip Pocock Cath Sec School Class of 2007
Jim Fleming Streetsville Secondary School Class of 1981
Mark Fletcher Streetsville Secondary School Class of 1971
Joanne Folino Father Michael Goetz Sec School
Maria Folino Father Michael Goetz Sec School Class of 1991
Jamie Fong Father Michael Goetz Sec School Class of 2002
Mike Fontaine Iona Catholic Secondary School Class of 1995
Steve Ford Our Lady Of Mt Carmel Sec School Class of 1991
Margaret Forma Applewood Heights Sec School
Dave Forndron Streetsville Secondary School Class of 1982
Gerard Forster St Martin Secondary School Class of 1986
Alexander Forsyth Meadowvale Secondary School
Candace Foster Streetsville Secondary School
Neil Foster Our Lady Of Mt Carmel Sec School Class of 2004
Steven Foster Applewood Heights Sec School Class of 1973
Maryann Fouad Rick Hansen Secondary School
Randy Fowlow West Credit Secondary School Class of 1992
Taylor Fox Gordon Graydon Mem Sec School Class of 2008
Teresa Frade St Paul Secondary School Class of 1993
Sabrina Franceschini Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1987
Darryl Francispillai Philip Pocock Cath Sec School Class of 2000
Altdus Frank St Francis Xavier Sec School Class of 2004
Diana Frankovic Our Lady Of Mt Carmel Sec School Class of 1996
Kim Fraser Meadowvale Secondary School Class of 1980
Mona Fraser T L Kennedy Secondary School Class of 1979
Paul Fraser T L Kennedy Secondary School
Mace Freeman Lorne Park Secondary School
Sonia Fregonese Philip Pocock Cath Sec School Class of 1987
Joe Fridel T L Kennedy Secondary School Class of 1983
Norman Fry Cawthra Park Secondary School
Natasha Ftr Ascension Of Our Lord Sec School Class of 2005
Glenn Fuller T L Kennedy Secondary School Class of 1980
Joe Fundytus Erindale Secondary School Class of 1991
Jamie Fung Father Michael Goetz Sec School Class of 2002
Teresa Furlano Lincoln M Alexander Sec School
Bronagh Fynes Lorne Park Secondary School Class of 1990
Owen Gaj St Aloysius Gonzaga School Class of 2010
Charisse Galang Father Michael Goetz Sec School
Grace Galang Father Michael Goetz Sec School
Tracy Gallant Cawthra Park Secondary School
Kelly Galletti Woodlands Sr Public School Class of 1976
Dianne Gangerdeen T L Kennedy Secondary School Class of 1985
Hourig Garabedian Streetsville Secondary School
Rick Garbutt Applewood Heights Sec School Class of 1972
Stella Garcia Father Michael Goetz Sec School Class of 1991
Dave Gardner Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1972
Miroslaw Gargala T L Kennedy Secondary School Class of 1999
Tracy Garland Cawthra Park Secondary School Class of 1973
Bettina Gaspar Holy Name Of Mary Sec School Class of 1993
Teresa Gaspar Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1987
Yv Gaspar Philip Pocock Cath Sec School Class of 1990
Andrew Gassman St Paul Secondary School Class of 1990
Anthony Gaudino Philip Pocock Cath Sec School
Antonio Gaudino Philip Pocock Cath Sec School
Adam Gauthier Philip Pocock Cath Sec School Class of 1993
Akhil George Loyola Catholic Sec School Class of 2010
Sue Gerbone St Martin Secondary School
Thomas Gerossa St Paul Secondary School Class of 1993
Gaetano Gesualdi St Aloysius Gonzaga School Class of 2010
Sean Geurge Father Michael Goetz Sec School
Mohamed Ghaleb Philip Pocock Cath Sec School Class of 2007
Arash Gharhamani Meadowvale Secondary School Class of 1999
Robyn Gibert Port Credit Secondary School Class of 1976
Kathleen Gibson T L Kennedy Secondary School Class of 1989
Trevor Gibson Erindale Secondary School
Wendy Gibson T L Kennedy Secondary School Class of 1983
Jennifer Gilbert T L Kennedy Secondary School
Robyn Gilbert T L Kennedy Secondary School Class of 1977
Alan Giles Erindale Secondary School
Richard Gillespie Erindale Secondary School Class of 1986
Paul Gillis Woodlands Sr Public School Class of 1987
Peter Gillivary St Martin Secondary School
Michelle Gilmore T L Kennedy Secondary School
Rita Girard Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1975
Dorothy Gitter Applewood Heights Sec School Class of 1987
Debbie Glasz Erindale Secondary School Class of 1972
Sherry Glenn Father Michael Goetz Sec School Class of 1990
Cindy Godwin T L Kennedy Secondary School Class of 1973
Bindy Goedon Bronte College Of Canada Class of 1992
Kathy Goegan Erindale Secondary School Class of 1976
Ivan Golac Streetsville Secondary School Class of 1999
Eryn Gombos Lorne Park Secondary School
Kevin Gomes Father Michael Goetz Sec School Class of 1996
Nuno Gomez T L Kennedy Secondary School
Nathalie Gondek Philip Pocock Cath Sec School Class of 2011
Scott Goodman Streetsville Secondary School
Bindy Gordon St Martin Secondary School
Bindy Gordon Bronte College Of Canada Class of 1992
Peppa Gordon St Martin Secondary School Class of 1990
Magdalena Gorecka Philip Pocock Cath Sec School Class of 1995
Matt Goren Streetsville Secondary School Class of 2003
Matthew Goren Streetsville Secondary School Class of 2003
Al Gorrill Woodlands Sr Public School Class of 1976
Mark Gortnar Philip Pocock Cath Sec School Class of 2000
Danielle Goshay Streetsville Secondary School Class of 1998
Kris Goulart St Martin Secondary School
Lori Gove Erindale Secondary School Class of 1973
Bruce Gow Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1973
Irene Gr St Joseph Secondary School
Peter Gradi Iona Catholic Secondary School
Crystal Graham St Francis Xavier Sec School Class of 1999
Erin Graham Erindale Secondary School Class of 1982
James Graham Erindale Secondary School Class of 1990
Mary Graham St Paul Secondary School
Mary Graham Erindale Secondary School Class of 1985
Sandy Graham Streetsville Secondary School Class of 1982
Gale Grant Clarkson Secondary School Class of 1978
Kayon Grant Our Lady Of Mt Carmel Sec School Class of 2004
Linda Grant Lorne Park Secondary School
John Grasanti Meadowvale Secondary School Class of 1994
Kathy Gray Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1975
Al Green St Paul Secondary School
Rebecca Green Father Michael Goetz Sec School Class of 2000
Emily Greene Streetsville Secondary School Class of 2005
Jayne Greenhoff Clarkson Secondary School Class of 1981
Bev Greening Clarkson Secondary School Class of 1978
Anne Greig Clarkson Secondary School Class of 1974
Lauren Grenier Iona Catholic Secondary School Class of 2002
Frank Grima Port Credit Secondary School Class of 1986
Eric Grimmett Applewood Heights Sec School Class of 1975
Frank Groppo T L Kennedy Secondary School Class of 1985
Anna Grossi Lincoln M Alexander Sec School
Ivano Grossi Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1987
Rene Gruden Erindale Secondary School Class of 1978
Michael Grzesiek Port Credit Secondary School Class of 2005
Joe Guerreiro Streetsville Secondary School Class of 1980
Johann Guest Cawthra Park Secondary School Class of 1986
Daniel Guimaraes Philip Pocock Cath Sec School Class of 2000
Janet Guthrie Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1976
Greg Gwynne Glenforest Secondary School Class of 1981
John Gwynne Glenforest Secondary School Class of 1984
Pamela Gzehoviak Erindale Secondary School Class of 1980
Brian Hachey St Martin Secondary School Class of 1986
Sonia Haeison Lorne Park Secondary School Class of 1999
Raeed Hafiz T L Kennedy Secondary School
Gord Hai Streetsville Secondary School Class of 1980
Noordin Haji Bronte College Of Canada Class of 1992
Moudy Hakim Loyola Catholic Sec School Class of 2005
Rami Hakim Father Michael Goetz Sec School
Ali Hakimpour Clarkson Secondary School Class of 1998
Anthony Hale Cawthra Park Secondary School Class of 1978
Sandra Hall Cawthra Park Secondary School Class of 1978
Paul Halleron St Paul Secondary School Class of 1978
Leena Hamad Father Michael Goetz Sec School Class of 2011
Robert Hamilton Port Credit Secondary School
Conrad Hang Meadowvale Secondary School Class of 1995
George Hanna St Joseph Secondary School Class of 2004
Greg Hannaford Streetsville Secondary School
Heather Hannan T L Kennedy Secondary School
Kristen Hansford Philip Pocock Cath Sec School
Darryl Hanson T L Kennedy Secondary School Class of 1996
Karen Harbour Philip Pocock Cath Sec School
Scott Hardie Streetsville Secondary School Class of 1974
Sonia Harison Lorne Park Secondary School Class of 1999
Sonja Harison Lorne Park Secondary School Class of 1999
Debbie Harnandan Glenforest Secondary School Class of 1991
Trisha Harricharan Loyola Catholic Sec School Class of 1999
Joanne Harrington Erindale Secondary School Class of 1982
Katherine Harris Port Credit Secondary School Class of 1986
Ann Harrison Erindale Secondary School Class of 1978
Bridget Harrison West Credit Secondary School
Ciara Harrison Philip Pocock Cath Sec School Class of 1994
Derrick Harrison Erindale Secondary School Class of 1986
Lisa Harrison Meadowvale Secondary School Class of 1983
Robert Harrison T L Kennedy Secondary School Class of 1972
Roert Harrison T L Kennedy Secondary School Class of 1972
Sonia Harrison Lorne Park Secondary School Class of 1998
Janine Hartley T L Kennedy Secondary School
Bill Hartnoll T L Kennedy Secondary School Class of 1969
Allison Harvey T L Kennedy Secondary School
Derrick Harvey Streetsville Secondary School Class of 1967
Linda Hassall T L Kennedy Secondary School Class of 1969
Ayesha Hassan Meadowvale Secondary School Class of 2010
Soraya Hassim Meadowvale Secondary School Class of 1984
Gary Hathaway Erindale Secondary School
Amanda Hawkyard Clarkson Secondary School Class of 2003
Tom Hayter Port Credit Secondary School
Vencent Haywood Philip Pocock Cath Sec School
Vincent Haywood Philip Pocock Cath Sec School Class of 1990
Lynne Heaps T L Kennedy Secondary School
Mackenzie Heath Lorne Park Secondary School
Giannandrea Heather Mentor College Class of 1997
John Heaven Erindale Secondary School Class of 1977
Geoffrey Hedley West Credit Secondary School Class of 1996
Valerie Heenan Lorne Park Secondary School Class of 1974
Mike Heffernan Erindale Secondary School Class of 1973
Pat Heffernan Erindale Secondary School Class of 1972
John Hellyer Streetsville Secondary School Class of 1977
Marnie Henderson Philip Pocock Cath Sec School
Zelda Henriques Applewood Heights Sec School Class of 1984
Alah Hepburn St Martin Secondary School Class of 1978
Sonia Herdman Streetsville Secondary School Class of 1982
Ng Hermie St Paul Secondary School Class of 2000
Ellen Herridge Clarkson Secondary School Class of 1986
Muhammad Hessam Rick Hansen Secondary School Class of 2012
Julius Hewitt Our Lady Of Mt Carmel Sec School Class of 1994
Kelly Hewson Cawthra Park Secondary School
Vincent Heywood Philip Pocock Cath Sec School Class of 1996
Vanessa Hi Iona Catholic Secondary School Class of 2002
Holly Hicks Woodlands Sr Public School Class of 1977
Kathy Hicks T L Kennedy Secondary School Class of 1969
Fahim Hidayat Erindale Secondary School Class of 2002
Debbie Higgins Glenforest Secondary School Class of 1985
Badr Hijazi T L Kennedy Secondary School Class of 2004
Aleisha Hill T L Kennedy Secondary School Class of 1991
Andrew Hill Streetsville Secondary School Class of 1977

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8

About Mississauga, ON Alumni

The listing of alumni from Mississauga, ON includes graduates from 34 schools. To filter results, select a Mississauga, ON high school using the links to the right. The Mississauga alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in Mississauga around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from Etobicoke, ON, Islington, ON, or Oakville, ON.