Click on an alumni listing from Mississauga, ON to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8

Name High School Grad Year
Mike Byrne Port Credit Secondary School Class of 1990
Renato Ca Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1977
Emmanuel Caamic Philip Pocock Cath Sec School
Joanna Caba Erindale Secondary School Class of 1997
Jason Cabral Father Michael Goetz Sec School Class of 1996
Judy Cabral Erindale Secondary School Class of 1991
Lucy Cabral John Cabot Catholic Sec School Class of 2004
John Cadeau T L Kennedy Secondary School Class of 1963
Sheldon Calendar St Francis Xavier Sec School Class of 2001
Maria Calis Port Credit Secondary School Class of 1968
Cherry Campbell Woodlands Sr Public School Class of 1988
Dwayne Campbell Streetsville Secondary School Class of 1996
Sarah Campbell Clarkson Secondary School
Sarah Campbell St Aloysius Gonzaga School Class of 2007
Sue Campbell Clarkson Secondary School Class of 1971
Eva Cane Glenforest Secondary School Class of 2003
Frank Canonaco T L Kennedy Secondary School Class of 1986
Dave Carbone Applewood Heights Sec School
Paul Cardin Streetsville Secondary School Class of 1981
Cathy Cardona Father Michael Goetz Sec School Class of 1996
Gina Carletti St Aloysius Gonzaga School
April Carmichael Clarkson Secondary School Class of 1986
Kim Carpone Glenforest Secondary School
Sandra Carr Cawthra Park Secondary School Class of 1986
Bert Carreiro St Francis Xavier Sec School
Susan Carrera Holy Name Of Mary Sec School Class of 1989
Sandra Carson Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1974
Andrea Carter Erindale Secondary School Class of 1996
Stephen Carter Erindale Secondary School
Erin Carty Cawthra Park Secondary School Class of 1997
Christina Carvalho Philip Pocock Cath Sec School Class of 2002
Derek Carvalho Philip Pocock Cath Sec School
Glanville Cassar Bronte College Of Canada Class of 2012
Brian Cassidy Erindale Secondary School Class of 1974
Ven Casto Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1989
Angela Castro Loyola Catholic Sec School Class of 2000
Luciano Catalano T L Kennedy Secondary School Class of 1975
Maria Catalano Cawthra Park Secondary School Class of 1985
Rita Catania Glenforest Secondary School Class of 1970
Anthony Cavalari Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1993
Mike Cavalluzzi T L Kennedy Secondary School Class of 1980
Susan Cerovcec Philip Pocock Cath Sec School Class of 1987
Brandon Cerqueira St Francis Xavier Sec School
Grace Cerveny Streetsville Secondary School Class of 1996
Kristina Cervini St Francis Xavier Sec School Class of 1997
Jonathan Chan Lorne Park Secondary School
Raymond Chan Meadowvale Secondary School Class of 2003
Kerry Chapman West Credit Secondary School Class of 1992
Warren Chapman Port Credit Secondary School
Dana Charlebois Cawthra Park Secondary School
Aphrodite Chatzimalis John Fraser Secondary School Class of 1991
Fahmy Chaudhry T L Kennedy Secondary School
Sundas Cheema T L Kennedy Secondary School
Vivian Chen Streetsville Secondary School Class of 1998
Dennis Cheung Clarkson Secondary School Class of 2003
Vicky Cheung John Fraser Secondary School Class of 2001
Diane Chiaramonte Applewood Heights Sec School Class of 1984
Rocky Chiella Loyola Catholic Sec School Class of 1993
Kenny Chin Clarkson Secondary School Class of 1987
David Chiovetti St Martin Secondary School
Lindsay Chivers Streetsville Secondary School
Jade Chmara Port Credit Secondary School Class of 2006
Bohdan Chmylewsky John Cabot Catholic Sec School Class of 2003
Sunny Choe Clarkson Secondary School Class of 1984
Chloe Choi John Fraser Secondary School Class of 2013
Daria Choimack Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1998
Judy Chu Rick Hansen Secondary School
Linda Chu Clarkson Secondary School
Tyrone Chung St Francis Xavier Sec School Class of 1996
Lisa Chynoweth Our Lady Of Mt Carmel Sec School Class of 1993
Jenn Cialini Ascension Of Our Lord Sec School Class of 2001
Fabrizio Cicchelli Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1992
Laura Cina Streetsville Secondary School Class of 1989
Laura Cinc Streetsville Secondary School Class of 1997
Viola Cipriani Erindale Secondary School Class of 1996
Tony Ciraco Philip Pocock Cath Sec School Class of 1987
John Clarke Erindale Secondary School Class of 1976
Peter Clarke Erindale Secondary School Class of 1972
Terry Clarke Applewood Heights Sec School Class of 1972
Bryan Clayton Streetsville Secondary School
Lydia Co St Martin Secondary School Class of 1983
Tabatha Co Philip Pocock Cath Sec School Class of 2003
Linda Coates Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1960
Mario Cocciardi Ascension Of Our Lord Sec School Class of 1996
Angelo Cofini Philip Pocock Cath Sec School Class of 1992
Sabrina COgo Philip Pocock Cath Sec School Class of 1990
Michael Colero Father Michael Goetz Sec School Class of 1990
Mike Colero Father Michael Goetz Sec School Class of 1990
Shannon Coles Clarkson Secondary School Class of 1977
Cathy Collington Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1968
Tanice Collinson Erindale Secondary School Class of 1980
Robert Columovic Lorne Park Secondary School Class of 1975
Denina Comissio Philip Pocock Cath Sec School
Trader Commodities Loyola Catholic Sec School Class of 1996
Jeffrey Compagnoni Glenforest Secondary School Class of 1972
Mirella Compagnoni Glenforest Secondary School Class of 1972
Christopher Coniglio Meadowvale Secondary School
Jennifer Cooke Erindale Secondary School
Nancy Cope T L Kennedy Secondary School Class of 1981
Larry Copeland Streetsville Secondary School Class of 1966
Elloni Cornwall Lincoln M Alexander Sec School
Darrell Corona Iona Catholic Secondary School
Debbie Cosic Cawthra Park Secondary School Class of 1985
Carlos Costa Cawthra Park Secondary School Class of 1987
Joanne Cotoia Cawthra Park Secondary School Class of 1985
Stephen Cotrell Loyola Catholic Sec School
Heather Cottam Clarkson Secondary School
Blake Coules Erindale Secondary School Class of 1978
Dave Coulter T L Kennedy Secondary School Class of 1967
John Cowieson Woodlands Sr Public School Class of 1977
Allison Cowley Woodlands Sr Public School Class of 1990
Steve Cox Erindale Secondary School Class of 1978
Susan Cox Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1968
Andrew Crago Erindale Secondary School
Andy Crago Erindale Secondary School Class of 1995
Kelly Crago Erindale Secondary School Class of 1990
Andrew Craigo Erindale Secondary School
Andy Craigo Erindale Secondary School
Dale Cram T L Kennedy Secondary School Class of 1981
Michael Crase John Fraser Secondary School Class of 1998
Andrew Crego Erindale Secondary School
Ivan Crnkovic Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1996
Sandra Croft T L Kennedy Secondary School Class of 1960
Selwyn Croft Philip Pocock Cath Sec School Class of 1984
Simone Croft Father Michael Goetz Sec School Class of 1990
Stephanie Cromwell Lincoln M Alexander Sec School
Mary Crotty Clarkson Secondary School Class of 1992
Sue Crump T L Kennedy Secondary School Class of 1975
Lynn Culbert T L Kennedy Secondary School
Randy Culbert T L Kennedy Secondary School Class of 1980
Susan Culley Clarkson Secondary School
Randall Culp Erindale Secondary School Class of 1972
Lorraine Cummings Cawthra Park Secondary School
Lamoy Cunningham Lincoln M Alexander Sec School Class of 2003
Anthony Curcio Ascension Of Our Lord Sec School Class of 2011
Barry Curitti T L Kennedy Secondary School
Bary Curitti T L Kennedy Secondary School
Chris Currie Port Credit Secondary School Class of 1983
Cheryl Cussen Clarkson Secondary School Class of 1982
Daniela Cvb Philip Pocock Cath Sec School Class of 2007
Elizabeth Cwe Father Michael Goetz Sec School Class of 2002
Larissa Czobit John Cabot Catholic Sec School
Jane Dagg T L Kennedy Secondary School Class of 1962
Thomas Dagg Streetsville Secondary School Class of 1963
Dyana Dahan St Joseph Secondary School Class of 2001
Ashley Dale Meadowvale Secondary School Class of 2001
Kevin Dancy Applewood Heights Sec School Class of 1984
Joe Dantzer Iona Catholic Secondary School Class of 1997
Lisa Darragh Lorne Park Secondary School Class of 1979
Zara Das Applewood Heights Sec School Class of 2012
Morris David Streetsville Secondary School Class of 1963
Kevin Davie Erindale Secondary School Class of 1979
Jennifer Davis Erindale Secondary School Class of 2000
Linda Davis Streetsville Secondary School Class of 1982
Ranver Davis T L Kennedy Secondary School
Robert Davis Erindale Secondary School Class of 1979
Jack Davison Lorne Park Secondary School Class of 1973
Robert Dawe Gordon Graydon Mem Sec School
Mohammed Dawoud Port Credit Secondary School
Dave Dawson Erindale Secondary School Class of 1980
Mark Dawson Erindale Secondary School Class of 1983
June Day Applewood Heights Sec School Class of 1979
Steve Day T L Kennedy Secondary School Class of 1988
Sue Day Clarkson Secondary School Class of 1982
Shelley Debenham Streetsville Secondary School Class of 1979
Daniel Defoe West Credit Secondary School
Joe Degabrielle Erindale Secondary School Class of 1972
Andrea Deganis Holy Name Of Mary Sec School Class of 1981
Angelo Degasperis Philip Pocock Cath Sec School Class of 1988
Ellen DeGenerous Lorne Park Secondary School
Mary Delo Father Michael Goetz Sec School Class of 1992
Kathryn Delorey St Paul Secondary School Class of 1980
Janet Delorme Cawthra Park Secondary School Class of 1976
Hugo Deluka St Martin Secondary School Class of 1998
Debbie Demchuk Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1977
Nancy DeMelo Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1988
Laura Demmi Erindale Secondary School Class of 1986
Douglas Dent Lorne Park Secondary School Class of 1965
Rosanna Deramo Holy Name Of Mary Sec School Class of 1988
Marie Descent Cawthra Park Secondary School Class of 1978
Dave Detwiler T L Kennedy Secondary School Class of 1977
David Detwiler T L Kennedy Secondary School Class of 1977
Deanna Devereux T L Kennedy Secondary School Class of 1987
Kelly Devereux Applewood Heights Sec School Class of 1987
Joanne Devins T L Kennedy Secondary School
Katherine DeVries Erindale Secondary School Class of 1978
Doug Dexter Erindale Secondary School Class of 1974
Sdd Dfedfdf Port Credit Secondary School Class of 1938
Nadia Dicarlo Philip Pocock Cath Sec School Class of 1986
Tina Digiovanni Cawthra Park Secondary School Class of 1987
Lorraine Dimech Loyola Catholic Sec School Class of 1986
Brian Dingle T L Kennedy Secondary School Class of 1967
Steven Dinsmore Mentor College Class of 1989
Christine Directo Philip Pocock Cath Sec School Class of 1995
Christine Directo St Francis Xavier Sec School
Anthony Disano Philip Pocock Cath Sec School Class of 1987
Madalyn Ditiello Philip Pocock Cath Sec School
Ann Dixon Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1975
Kirk Dobson Streetsville Secondary School Class of 1990
Amir Dodhia Bronte College Of Canada Class of 2009
Jeff Doe Cawthra Park Secondary School Class of 1982
Violet Dolganiuk Father Michael Goetz Sec School
Nadine Donawa T L Kennedy Secondary School Class of 1986
Calum Donnachie Meadowvale Secondary School Class of 1990
Craig Donnachie Meadowvale Secondary School
Lynn Donnachie Meadowvale Secondary School
Kimberly Donnan Glenforest Secondary School Class of 1991
Elvira Donofrio Father Michael Goetz Sec School
Joya Doub Erindale Secondary School Class of 1998
Chris Douglas Streetsville Secondary School Class of 1979
Eric Douglas Streetsville Secondary School Class of 1980
Joe Downey Woodlands Sr Public School
Pete Downey Erindale Secondary School Class of 1970
Peter Downey Erindale Secondary School Class of 1970
Joan Downing Erindale Secondary School Class of 1973
Mary Draga T L Kennedy Secondary School Class of 1982
Lisa Drury West Credit Secondary School Class of 1978
Denise Drysdale Glenforest Secondary School Class of 1978
Alex Duff T L Kennedy Secondary School Class of 1975
Kelly Duffin Lorne Park Secondary School Class of 1996
Sarah Duffy Erindale Secondary School Class of 1990
John Duic Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1978
Devon Dunn St Paul Secondary School
John Dunn Streetsville Secondary School Class of 1965
Norm Dunn T L Kennedy Secondary School Class of 1979
Shawn Dunn Erindale Secondary School Class of 1973
Kerri Durham Cawthra Park Secondary School
Ali Durrani Rick Hansen Secondary School Class of 2002
Marilyn Dusome Cawthra Park Secondary School Class of 1970
Cassandra Duyck St Aloysius Gonzaga School
Norm Dybvig Applewood Heights Sec School
Denise Dymond Woodlands Sr Public School Class of 1977
Hussam Ebid Applewood Heights Sec School Class of 2011
Janice Eckland T L Kennedy Secondary School
John Edwards Streetsville Secondary School Class of 1992
Sarah Eels Clarkson Secondary School
Kenneth Elaschuk Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1959
Nigel Elder Loyola Catholic Sec School
Stef Elich Streetsville Secondary School Class of 2008
Joyce Elliott Streetsville Secondary School Class of 1972
Edmund Ellis Philip Pocock Cath Sec School Class of 1999
Michelle Ellis Erindale Secondary School Class of 1989
Debbie Elmy Erindale Secondary School Class of 1981
Janice Elson Clarkson Secondary School Class of 1977
Todd Elwell St Paul Secondary School Class of 1981
Nathan English Applewood Heights Sec School Class of 2012
Franca Envagelista Philip Pocock Cath Sec School
David Erdelyi St Martin Secondary School
Tina Esposito Father Michael Goetz Sec School Class of 1994
David Estevez St Paul Secondary School

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8

About Mississauga, ON Alumni

The listing of alumni from Mississauga, ON includes graduates from 34 schools. To filter results, select a Mississauga, ON high school using the links to the right. The Mississauga alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in Mississauga around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from Etobicoke, ON, Islington, ON, or Oakville, ON.