Click on an alumni listing from Mississauga, ON to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8

Name High School Grad Year
Liam Aa Meadowvale Secondary School Class of 2013
Linda Aapleton Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1985
Powell Aaron Meadowvale Secondary School Class of 1988
Sophia Abbassi Streetsville Secondary School Class of 2004
Jordan Abbella Streetsville Secondary School Class of 2011
Alex Abc Clarkson Secondary School Class of 2007
Sarah Abd Lorne Park Secondary School Class of 2006
Mohamed Abdelrahman Lorne Park Secondary School
Sarah Abdelrahman Lorne Park Secondary School Class of 2006
Habiba Abdi Isna Islamic Cmty School Class of 2008
Sara Abdulrahman Lorne Park Secondary School Class of 2006
Shannon Abitrante T L Kennedy Secondary School Class of 1995
Alan Abouna Father Michael Goetz Sec School Class of 2002
Cyril Abreu Glenforest Secondary School Class of 1983
Asmaa Abuzour Rick Hansen Secondary School
Sohail Abwi Glenforest Secondary School Class of 1982
Awaes Adam Woodlands Sr Public School Class of 2008
Martha Adamich St Martin Secondary School Class of 1984
David Adams St Martin Secondary School
Levi Adams Meadowvale Secondary School Class of 2010
Robert Adams Gordon Graydon Mem Sec School
Robert Adams West Credit Secondary School Class of 1988
Mike Adler Streetsville Secondary School Class of 2001
Omar Adries Father Michael Goetz Sec School Class of 2015
Cathy Afaia Philip Pocock Cath Sec School
Stephanie Agius Philip Pocock Cath Sec School Class of 1998
Luigi Agostino Loyola Catholic Sec School
Robert Aguiar Philip Pocock Cath Sec School
Ali Ahmad John Fraser Secondary School Class of 2011
Anum Ahmad John Fraser Secondary School
Usman Ahmad John Fraser Secondary School Class of 2006
Morsal Ahmadi T L Kennedy Secondary School Class of 2005
Ruben Ahmed John Fraser Secondary School Class of 2011
Yasir Ahmed T L Kennedy Secondary School Class of 1999
Ali Al Father Michael Goetz Sec School Class of 2009
Matti Aleve Applewood Heights Sec School
Elizabeth Alexander Loyola Catholic Sec School
Jonathan Alexander John Fraser Secondary School
Michelke Alexander T L Kennedy Secondary School Class of 1982
Pradeep Alexander Erindale Secondary School Class of 1982
Julia Ali Streetsville Secondary School Class of 2010
Junaid Ali Streetsville Secondary School Class of 2013
Mohammad Ali T L Kennedy Secondary School Class of 2013
Mujtaba Ali Meadowvale Secondary School Class of 2002
Heather Alipio Father Michael Goetz Sec School Class of 2012
Asad Aljenaby Lincoln M Alexander Sec School Class of 2006
Michael Allan St Martin Secondary School Class of 1970
Dave Allen Clarkson Secondary School Class of 1994
Derek Allen Woodlands Sr Public School Class of 1983
Melissa Allen John Fraser Secondary School Class of 2001
Travis Allen John Fraser Secondary School Class of 1997
Sonia Almeida St Aloysius Gonzaga School
Jonathan Alt Rick Hansen Secondary School Class of 2009
Paul Alves Father Michael Goetz Sec School Class of 1991
Deborah Amador Clarkson Secondary School Class of 1981
Debra Amador Clarkson Secondary School
Giselle Aman Cawthra Park Secondary School
Sharaz Amarally Lincoln M Alexander Sec School Class of 2004
Patryk Ambrozy St Francis Xavier Sec School Class of 2004
Omar Ameen Erindale Secondary School
Adamamer Amer John Fraser Secondary School Class of 1998
Penny Ames Erindale Secondary School
Mahes Anandasivam Glenforest Secondary School
Mahes Ananthasivam Glenforest Secondary School Class of 2012
Susan Anderson John Fraser Secondary School Class of 1992
Graham Andrew Erindale Secondary School
Jennifer Andrew T L Kennedy Secondary School Class of 1992
Nalubwama Angela Bronte College Of Canada Class of 2009
Chantal Angelis St Joseph Secondary School Class of 1998
Robert Angus Erindale Secondary School Class of 1988
Dorothy Anjos Philip Pocock Cath Sec School
Gord Annis Lorne Park Secondary School
Elizabeth Anselmo St Paul Secondary School Class of 1982
Jennifer Antonutti Philip Pocock Cath Sec School Class of 2000
Jordan Apps Cawthra Park Secondary School Class of 1997
Carlos Araujo Philip Pocock Cath Sec School
Diego Arauz Philip Pocock Cath Sec School
Nina Arianne Philip Pocock Cath Sec School Class of 1985
Sandra Arias Meadowvale Secondary School
Carol Armstrong Cawthra Park Secondary School Class of 1982
George Armstrong T L Kennedy Secondary School
Abhishek Arora Lincoln M Alexander Sec School Class of 2009
Derek Arthur Port Credit Secondary School Class of 1981
Evans Arthur Philip Pocock Cath Sec School Class of 1997
Saira Askarey Clarkson Secondary School Class of 2007
Elaine Atkinson Holy Name Of Mary Sec School Class of 1993
Shady Attalla St Joseph Secondary School
Monica Attia West Credit Secondary School Class of 2016
Catharine Audas T L Kennedy Secondary School Class of 1979
Cathy Audas T L Kennedy Secondary School Class of 1978
Jacqueline Aumon Philip Pocock Cath Sec School Class of 1988
Brandon Ayoub St Francis Xavier Sec School
Da Ayoub John Cabot Catholic Sec School
Armindo Azevedo St Francis Xavier Sec School Class of 1994
Donna Babcock St Martin Secondary School Class of 1970
Judy Bache Clarkson Secondary School Class of 1976
AM Backstrom Loyola Catholic Sec School Class of 1986
Ana Badia Father Michael Goetz Sec School Class of 1996
Barb Bailes Erindale Secondary School
Diana Bailey Erindale Secondary School Class of 1981
George Bailey Cawthra Park Secondary School Class of 1982
Janet Bailey Glenforest Secondary School Class of 1979
John Bailey T L Kennedy Secondary School Class of 1956
Jazz Bains Streetsville Secondary School
Micheal Bairstow Erindale Secondary School Class of 1973
Samantha Bajto Iona Catholic Secondary School Class of 2013
Lucky Bajwa Streetsville Secondary School Class of 1998
Randy Bakowsky Streetsville Secondary School Class of 1989
Vera Balazik Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1969
Bryan Balgobind Streetsville Secondary School
Maryium Baliyam T L Kennedy Secondary School Class of 1994
Tanima Banerjee Clarkson Secondary School Class of 1981
Les Banyai T L Kennedy Secondary School Class of 1980
Nadine Bar Clarkson Secondary School Class of 1986
Yllka Baraku Clarkson Secondary School Class of 2006
Andy Barber Clarkson Secondary School
Barbara Barefoot T L Kennedy Secondary School Class of 1969
Allen Barnes T L Kennedy Secondary School Class of 1983
Matt Barolo John Cabot Catholic Sec School Class of 2009
Troy Barran T L Kennedy Secondary School Class of 1983
Danielle Barrick Erindale Secondary School
Steve Bartlet T L Kennedy Secondary School Class of 1979
Tony Bartley Woodlands Sr Public School Class of 1988
Rob Bartoletta Philip Pocock Cath Sec School Class of 1989
Robert Bartoletta Philip Pocock Cath Sec School Class of 1989
Pam Barton T L Kennedy Secondary School Class of 1968
Elbron Barzegar St Aloysius Gonzaga School
Steve Basey Erindale Secondary School
Kilvir Basi Lincoln M Alexander Sec School Class of 2004
Amanda Baska Philip Pocock Cath Sec School Class of 2009
David Batley T L Kennedy Secondary School Class of 1971
Nancy Batley T L Kennedy Secondary School Class of 1972
Sal Battaglia Glenforest Secondary School
Brenda Battle Erindale Secondary School Class of 1997
Mike Baum T L Kennedy Secondary School Class of 1993
Kris Bautista Father Michael Goetz Sec School Class of 1999
Denise Baxter Erindale Secondary School Class of 1989
Rachel Baxter St Martin Secondary School Class of 1984
Natalie Bazarevitsch Lorne Park Secondary School Class of 1985
Jeffrey Beacom Glenforest Secondary School Class of 1972
Toby Beam Streetsville Secondary School Class of 1987
Mark Beamish T L Kennedy Secondary School Class of 1979
Crystal Bean T L Kennedy Secondary School Class of 1988
Laurel Beatty Erindale Secondary School Class of 1989
David Bederman Cawthra Park Secondary School
Emma Beer Streetsville Secondary School
Jason Beer West Credit Secondary School Class of 1989
Elisa Belanger Iona Catholic Secondary School
Cindy Bell St Martin Secondary School Class of 1985
Vince Bellissimo Philip Pocock Cath Sec School Class of 1992
Jennifer Bendiks Meadowvale Secondary School Class of 2000
Henry Berg T L Kennedy Secondary School
Glenda Berger Father Michael Goetz Sec School
Raymond Bernard Clarkson Secondary School Class of 1985
Aimee Bessada Iona Catholic Secondary School Class of 2003
Kelly Best Cawthra Park Secondary School Class of 2011
Samantha Beswick Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1993
Steffy Bettencourt Father Michael Goetz Sec School Class of 2000
Laura Bevacqua St Francis Xavier Sec School Class of 2005
Wayne Bevis Clarkson Secondary School Class of 1972
Nila Bila T L Kennedy Secondary School Class of 2009
Theresa Billings Streetsville Secondary School Class of 1978
Colin Bingle Erindale Secondary School Class of 1978
Toni Biocca Cawthra Park Secondary School Class of 1985
Raymond Birch Ascension Of Our Lord Sec School Class of 2001
Harold Birkett Erindale Secondary School Class of 1974
Wayne Bishop T L Kennedy Secondary School Class of 1977
Adam Bj Loyola Catholic Sec School Class of 1990
Khady Bjorkdahl Bronte College Of Canada Class of 2010
Tara Blaine Iona Catholic Secondary School
Leslie Blair Glenforest Secondary School Class of 1986
Roman Blazenko Applewood Heights Sec School Class of 1976
Bill Bleakley Lorne Park Secondary School Class of 1978
Judy Bo Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1994
Jonathan Boam T L Kennedy Secondary School Class of 1979
Curt Bocz Erindale Secondary School Class of 1984
Hailey Boehm T L Kennedy Secondary School Class of 1981
Hailey Bohme T L Kennedy Secondary School Class of 1981
Frank Bolduc Cawthra Park Secondary School Class of 1980
Bernard Boncardo Clarkson Secondary School Class of 1976
Graham Bond Streetsville Secondary School Class of 1971
James Bond Streetsville Secondary School
Mike Bongelli Erindale Secondary School Class of 1973
Marcella Bonilla Applewood Heights Sec School Class of 1997
Morris Bono Ascension Of Our Lord Sec School
Suzanne Booth T L Kennedy Secondary School Class of 1982
Marco Boragina St Francis Xavier Sec School Class of 2010
Marlene Borba St Martin Secondary School
Clayton Borden Lincoln M Alexander Sec School Class of 2004
Marta Bordignon Clarkson Secondary School Class of 1979
Sarah Borean Father Michael Goetz Sec School
Daniel Borges John Cabot Catholic Sec School Class of 2002
Jennifer Boros St Francis Xavier Sec School Class of 2001
Paul Borud T L Kennedy Secondary School Class of 1980
Christophe Boudoir Ecole Sec Ste Famille Class of 1998
Mark Bourdon Erindale Secondary School Class of 1978
Bonnie Boyce Clarkson Secondary School
Carol Boyd Lorne Park Secondary School
James Boyington Lorne Park Secondary School
Jim Boylan Streetsville Secondary School Class of 1992
Andre Bradshaw Lincoln M Alexander Sec School Class of 2005
Jonathan Bradshaw Meadowvale Secondary School Class of 1992
Michael Bradshaw St Joseph Secondary School Class of 2004
Philip Bradstock Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1959
Renee Bramble Streetsville Secondary School Class of 1996
Tanya Brancalion Our Lady Of Mt Carmel Sec School
Caws Brian Clarkson Secondary School Class of 1971
Todd Briscoe Meadowvale Secondary School Class of 2003
Wade Briscoe T L Kennedy Secondary School Class of 1982
Louise Brissenden Erindale Secondary School
Harold Brittner Iona Catholic Secondary School Class of 2004
Rory Broderick Father Michael Goetz Sec School Class of 1994
Emily Brodie Erindale Secondary School Class of 2011
Stacy Brooks Cawthra Park Secondary School Class of 1995
Alex Brown Philip Pocock Cath Sec School
Bill Brown Port Credit Secondary School Class of 1964
Bob Brown Lorne Park Secondary School
Bonnie Brown St Martin Secondary School
Cindy Brown T L Kennedy Secondary School Class of 1982
David Brown Gordon Graydon Mem Sec School Class of 1997
Derek Brown T L Kennedy Secondary School Class of 1973
Elizabeth Brown Streetsville Secondary School Class of 1962
Gregory Brown Loyola Catholic Sec School Class of 1989
Ken Bruce Streetsville Secondary School Class of 1982
Asheeka Bryan Ascension Of Our Lord Sec School Class of 2004
Luanne Bryan Applewood Heights Sec School Class of 1990
Robert Bryden Streetsville Secondary School Class of 1972
Paul Buda Erindale Secondary School Class of 1984
Jill Bulmur Glenforest Secondary School Class of 1985
Eric Bulter Philip Pocock Cath Sec School Class of 1990
Shelley Bunbury Clarkson Secondary School Class of 1998
Steve Burdelak Erindale Secondary School Class of 1986
Jessica Burke John Fraser Secondary School
Randy Burnell Applewood Heights Sec School Class of 1977
Cynthia Burns Meadowvale Secondary School Class of 1990
Kelsey Burrow Streetsville Secondary School Class of 2008
Colleen Burrows Streetsville Secondary School Class of 1980
George Bursa Port Credit Secondary School
Nancy Burton T L Kennedy Secondary School Class of 1978
Jeff Bush Streetsville Secondary School Class of 1967
Lydia Busljeta Iona Catholic Secondary School Class of 1995
Tanya Busma John Fraser Secondary School Class of 1994
Mike Butcher T L Kennedy Secondary School Class of 1984
Holly Butterworth Applewood Heights Sec School Class of 1991
Doris Buttinger Cawthra Park Secondary School Class of 1979
Art Buttle Streetsville Secondary School
Sally Buxton Streetsville Secondary School Class of 1986
Jessisa Buyers Loyola Catholic Sec School Class of 2004
Jennifer Byford West Credit Secondary School Class of 2015

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8

About Mississauga, ON Alumni

The listing of alumni from Mississauga, ON includes graduates from 34 schools. To filter results, select a Mississauga, ON high school using the links to the right. The Mississauga alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in Mississauga around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from Etobicoke, ON, Islington, ON, or Oakville, ON.