Click on an alumni listing from Vancouver, BC to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Name High School Grad Year
Dong Khong Gladstone Secondary School Class of 2006
Margie Kidder Magee Secondary School Class of 1966
Andrew Kiesewetter Gladstone Secondary School Class of 1978
James Killam Lord Byng Secondary School Class of 1968
Dave Kilner Windermere Secondary School Class of 1970
Alison Kilpatrick Little Flower Academy
Linda Kim Little Flower Academy Class of 1990
Robidoux Kimberley John Oliver Secondary School Class of 1989
Sheri Kinakin Templeton Secondary School Class of 1966
John King John Oliver Secondary School Class of 1988
Karen King Eric Hamber Secondary School Class of 1982
Sheryl King Templeton Secondary School Class of 1987
Lori Kininmont Windermere Secondary School Class of 1976
Tim Kinnaird John Oliver Secondary School Class of 1976
Audre Kinney Kitsilano Secondary School Class of 1958
Brian Kinniston Gladstone Secondary School Class of 2003
Paul Kinniston Gladstone Secondary School Class of 2003
Dianne Kipling John Oliver Secondary School Class of 1958
Colleen Kirk Lord Byng Secondary School Class of 1975
Jacob Kirk Templeton Secondary School Class of 1985
Brenda Kirkbride Point Grey Secondary School Class of 1974
Karen Kirkland Prince Of Wales Sec School Class of 1972
Ken Kishore Sir Charles Tupper Sec School Class of 1992
Maryann Kitasaka Sir Charles Tupper Sec School Class of 1979
Randolf Kjorrefjord Point Grey Secondary School Class of 1984
Katie Kjyulbeuch Killarney Secondary School
Alan Klady Eric Hamber Secondary School Class of 1983
Alfred Klassen John Oliver Secondary School Class of 1974
Doug Klassen Gladstone Secondary School Class of 1978
Douglas Klassen Gladstone Secondary School Class of 1978
Karen Kler Killarney Secondary School Class of 1985
Hillary Klonoff Eric Hamber Secondary School
Sally Knapfel John Oliver Secondary School Class of 1992
Moureen Knecht Windermere Secondary School
Ron Knechtel Kitsilano Secondary School Class of 1978
Ronald Knetchtel Kitsilano Secondary School Class of 1979
Dereje Knife Windermere Secondary School Class of 1990
Cheryl Knight Gladstone Secondary School Class of 1976
Diane Knight Eric Hamber Secondary School Class of 1963
Gary Knight Windermere Secondary School
Pamela Knight Prince Of Wales Sec School Class of 1982
Janice Knull John Oliver Secondary School Class of 1973
Peter Koci Killarney Secondary School Class of 1983
Dennis Koe Templeton Secondary School Class of 1990
Erika Koeberle John Oliver Secondary School Class of 1976
Doreen Kok John Oliver Secondary School
Dinah Kokuryo Templeton Secondary School Class of 1984
Yvonne Kolstee Little Flower Academy
Tanya Konar King George School Class of 1966
Linda Kong Vancouver Technical Sec School Class of 1984
Peter Kong Windermere Secondary School Class of 1988
Sophea Kong Sir Charles Tupper Sec School Class of 1995
Joyce Kook John Oliver Secondary School Class of 2016
Kevin Koon Windermere Secondary School Class of 1990
Dinah Korkoryo Templeton Secondary School Class of 1984
Jim Korolyk Vancouver Technical Sec School Class of 1968
Marilyn Kos King George School Class of 1973
Joel Koskela Kitsilano Secondary School Class of 1992
Stefan Kostic Sir Winston Churchill Sec School Class of 2005
Karen Kostiuk Templeton Secondary School Class of 1974
Orysia Kostjuk Kitsilano Secondary School
Kristian Kostovski Lord Byng Secondary School Class of 2000
Monica Kothuber Prince Of Wales Sec School Class of 1973
Tina Kothuber Prince Of Wales Sec School Class of 1982
Kathy Kovacs Eric Hamber Secondary School Class of 1982
Sharen Kowlalski Windermere Secondary School Class of 1965
Ray Koyanagi Templeton Secondary School Class of 1976
Kristen Kreuk Eric Hamber Secondary School Class of 2001
Kristin Kreuk Eric Hamber Secondary School
Cindy Kronstein John Oliver Secondary School Class of 1980
Jennifer Kuan Killarney Secondary School Class of 2010
Peter Kuan Sir Winston Churchill Sec School Class of 2001
Stephen Kuban Prince Of Wales Sec School Class of 1984
Harbinder Kular John Oliver Secondary School Class of 1983
Aleta Kungel Point Grey Secondary School Class of 1988
Amy Kungel John Oliver Secondary School Class of 1981
Leslie Kupido Kitsilano Secondary School Class of 1981
April Kwan Britannia Secondary School Class of 1981
Grace Kwan Windermere Secondary School
Karen Kwan Killarney Secondary School Class of 1992
Lana Kwan Windermere Secondary School Class of 1987
Michael Kwan Killarney Secondary School Class of 1994
Michelle Kwan Windermere Secondary School
Nancy Kwan Kitsilano Secondary School Class of 1981
Amy Kwok Little Flower Academy Class of 2005
Benson Kwok Windermere Secondary School Class of 1991
Christina Kwok Eric Hamber Secondary School Class of 1990
Yvonne Kwok Eric Hamber Secondary School
Jocelyn Kwon Eric Hamber Secondary School Class of 1995
Adward Kwong Eric Hamber Secondary School
Andrew Kyle Lord Byng Secondary School Class of 1988
Gordana Labovic Kitsilano Secondary School Class of 1979
Paul Labrosse Templeton Secondary School Class of 1968
Laila Ladha King George School
David Lai Templeton Secondary School Class of 1985
Dcl Lai Britannia Secondary School Class of 1985
Janet Lai Windermere Secondary School Class of 1979
Rea Lai Eric Hamber Secondary School Class of 2004
Linda Laird Kitsilano Secondary School Class of 1964
Scott Laird Eric Hamber Secondary School Class of 1988
Julie Lal Templeton Secondary School Class of 1986
Reena Lal Windermere Secondary School Class of 1990
Kareema Lali John Oliver Secondary School Class of 1979
Georgina Lalonde Fairview High School Of Commerce Class of 1953
Aaron Lam Eric Hamber Secondary School Class of 2004
Benjamin Lam Eric Hamber Secondary School Class of 2009
Frank Lam Magee Secondary School Class of 1976
Hermes Lam York House School Class of 2000
Irene Lam Britannia Secondary School Class of 1987
Kenny Lam Britannia Secondary School Class of 1989
Kevin Lam Britannia Secondary School Class of 1983
Mary Lam Britannia Secondary School Class of 1981
Rita Lam Britannia Secondary School Class of 1964
William Lam Britannia Secondary School Class of 1977
Maureen Lamb Point Grey Secondary School Class of 1968
Roseanne Lamb Windermere Secondary School Class of 1967
Juli Lambert Gladstone Secondary School Class of 1971
Jenny Landon Lord Byng Secondary School Class of 1972
Wendy Lane Lord Byng Secondary School Class of 1978
Bruce Lang St Patricks School Class of 1966
David Lang John Oliver Secondary School Class of 1973
Rob Lang Kitsilano Secondary School Class of 1975
Kees Langereis Britannia Secondary School Class of 1966
Laurance Langlois Windermere Secondary School Class of 1978
Sue Langlois Little Flower Academy Class of 1968
Sookie Lanji Gladstone Secondary School Class of 1987
Michele Lanouette Killarney Secondary School Class of 1975
Stanley Lanyon Windermere Secondary School Class of 1966
Penny Lapp Lord Byng Secondary School Class of 1971
Teresa Larinski Templeton Secondary School Class of 1983
Helen Larmonth York House School Class of 1950
Anne LaRocque Windermere Secondary School Class of 1964
Eisner Larry Windermere Secondary School Class of 1969
Anette Larsen Kitsilano Secondary School Class of 1969
Marilyn Larsen Killarney Secondary School Class of 1960
Harjit Lasher John Oliver Secondary School Class of 1982
Terri Latrimouille Kitsilano Secondary School Class of 1967
Anna Lau Windermere Secondary School Class of 1991
Bobby Lau Windermere Secondary School Class of 2010
Elaine Lau Lord Byng Secondary School Class of 1982
Herrison Lau John Oliver Secondary School Class of 1987
Joyce Lau Point Grey Secondary School Class of 2006
Queenie Lau Killarney Secondary School Class of 1985
Susan Lau Killarney Secondary School Class of 1979
Sylvia Lau Windermere Secondary School
Suzy Launder Templeton Secondary School
David Laurie Windermere Secondary School Class of 1965
Hugh Lautard Lord Byng Secondary School
Arlene Lauzon Killarney Secondary School Class of 1964
Mary Lavin York House School
Joan Lavis Kitsilano Secondary School Class of 1954
Greg Lavkulich Lord Byng Secondary School Class of 1983
Annick Lavoie Kitsilano Secondary School Class of 2013
Brian Lavoie Vancouver Technical Sec School Class of 1966
Harry Lavoie Vancouver Technical Sec School Class of 1957
Stephanie Lawinsky Templeton Secondary School Class of 2011
Kathy Lawrence Britannia Secondary School Class of 1971
Don Lawson Killarney Secondary School Class of 1972
Sara Lawson Gladstone Secondary School Class of 1978
Dan Layborn Sir Winston Churchill Sec School Class of 1975
Dawn Laybourn Sir Winston Churchill Sec School Class of 1977
Helmut Lazurek Killarney Secondary School Class of 1969
Hai Le Gladstone Secondary School Class of 2005
Linda Le Sir Charles Tupper Sec School Class of 2003
Simon Leach Eric Hamber Secondary School Class of 1992
Robert Leahy St Georges School Class of 1983
Susan Leahy St Patricks School Class of 1989
Paul Leary John Oliver Secondary School Class of 1974
Robin Leckie St Georges School Class of 1968
Donna Leclerc Kitsilano Secondary School Class of 1968
Joanne Ledger Killarney Secondary School Class of 1975
Aida Lee Templeton Secondary School Class of 1979
Anthony Lee Eric Hamber Secondary School Class of 1975
Anthony Lee Kitsilano Secondary School Class of 1979
Benito Lee Britannia Secondary School Class of 1987
Binna Lee Prince Of Wales Sec School Class of 1994
Bob Lee Windermere Secondary School Class of 1989
Chris Lee Killarney Secondary School Class of 1987
Christina Lee Gladstone Secondary School Class of 1991
Dale Lee Gladstone Secondary School Class of 1983
Daria Lee Gladstone Secondary School Class of 1981
Grace Lee Templeton Secondary School Class of 1977
Howard Lee Britannia Secondary School Class of 1967
Ivan Lee Templeton Secondary School Class of 1989
Janet Lee Little Flower Academy Class of 1967
Jason Lee Gladstone Secondary School Class of 1999
Jeanette Lee John Oliver Secondary School Class of 1975
Jeff Lee Templeton Secondary School Class of 1990
Joety Lee Eric Hamber Secondary School Class of 1990
Jonathan Lee Windermere Secondary School Class of 2002
Karen Lee Gladstone Secondary School Class of 1986
Krisy Lee Notre Dame High School Class of 2001
Lexx Lee Vancouver Technical Sec School
Lillie Lee Eric Hamber Secondary School Class of 1972
Lo Lee John Oliver Secondary School Class of 1975
Manda Lee Killarney Secondary School Class of 2007
Martin Lee Lord Byng Secondary School
Martin Lee Kitsilano Secondary School Class of 1979
Nancy Lee Templeton Secondary School Class of 1980
Peter Lee Gladstone Secondary School Class of 1930
Peter Lee Kitsilano Secondary School Class of 1977
Rosemary Lee Britannia Secondary School Class of 1982
Semmy Lee Eric Hamber Secondary School Class of 2011
Sherry Lee Vancouver Technical Sec School Class of 1984
Stan Lee Gladstone Secondary School Class of 1973
Susie Lee Eric Hamber Secondary School Class of 1969
Terry Lee Sir Charles Tupper Sec School Class of 1984
Tony Lee Windermere Secondary School Class of 1998
Vincent Lee Gladstone Secondary School Class of 1999
Wendy Lee Gladstone Secondary School Class of 1982
Ron Lees Lord Byng Secondary School Class of 1957
Sandra Lees Lord Byng Secondary School Class of 1969
Barbara Leffler John Oliver Secondary School Class of 1970
Michael Legault Kitsilano Secondary School Class of 2007
Phillip Legg Lord Byng Secondary School Class of 1971
Chris Leggett Windermere Secondary School Class of 1978
Spencer Leigh Magee Secondary School
Andrea Lemay John Oliver Secondary School
Dorothy Lemercier Windermere Secondary School Class of 1965
Larry Lemon Kitsilano Secondary School
Fredilynn Lenard Kitsilano Secondary School Class of 1966
David Lennox Gladstone Secondary School Class of 1957
Robert Leong Gladstone Secondary School Class of 1984
Sheryl Leong Britannia Secondary School Class of 1970
Elizabeth Leslie Windermere Secondary School Class of 1971
Gordon Lester John Oliver Secondary School Class of 1971
Tony Letvinchuk Vancouver Technical Sec School Class of 1976
Allen Leung Windermere Secondary School Class of 1998
Annie Leung Britannia Secondary School
Mike Leung Gladstone Secondary School Class of 1981
Patrice Leung Lord Byng Secondary School Class of 1978
Pirry Leung Magee Secondary School Class of 2002
Yvonne Leung Sir Charles Tupper Sec School Class of 1993
Mary Levasseur Eric Hamber Secondary School Class of 1977
Peter Leventakis Kitsilano Secondary School Class of 1984
Henry Lew Templeton Secondary School Class of 1985
Janet Lew Templeton Secondary School Class of 1989
Victor Lew Gladstone Secondary School Class of 1977
Angela Lewis Lord Byng Secondary School Class of 1974
Calvin Li Sir Winston Churchill Sec School
Denise Li John Oliver Secondary School
Eric Li Point Grey Secondary School Class of 2008
Gary Li Windermere Secondary School Class of 1989
Jew Li Windermere Secondary School Class of 2010
Kelvin Li Sir Winston Churchill Sec School Class of 2007
Kevin Li Point Grey Secondary School
Kevin Li Sir Winston Churchill Sec School Class of 2008
Mary Li Little Flower Academy
Raymond Li Killarney Secondary School Class of 1999
Robert Li John Oliver Secondary School Class of 2003

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

About Vancouver, BC Alumni

The listing of alumni from Vancouver, BC includes graduates from 34 schools. To filter results, select a Vancouver, BC high school using the links to the right. The Vancouver alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in Vancouver around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from North Vancouver, BC, West Vancouver, BC, or Burnaby, BC.