Click on an alumni listing from Vancouver, BC to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Name High School Grad Year
Janice Hireen Windermere Secondary School Class of 1973
Alex Ho Gladstone Secondary School Class of 1972
Alex Ho Dorset College
Brandon Ho Templeton Secondary School Class of 2013
Christine Ho John Oliver Secondary School Class of 1970
Jamie Ho Killarney Secondary School Class of 1994
Jenny Ho Windermere Secondary School Class of 1995
Sandy Ho Windermere Secondary School Class of 1998
Teresa Ho John Oliver Secondary School Class of 1970
Vanessa Ho Little Flower Academy
Valentin Hoarca Kitsilano Secondary School Class of 1967
Lorraine Hoare Britannia Secondary School Class of 1977
Karen Hoeppner John Oliver Secondary School Class of 1976
Anita Hoffman John Oliver Secondary School Class of 1974
Doris Hoffman John Oliver Secondary School Class of 1972
Leslie Hoffman Kitsilano Secondary School Class of 1979
Judy Hogarth Vancouver Technical Sec School Class of 1967
Khan Holloway Kitsilano Secondary School Class of 1977
Ross Holmes John Oliver Secondary School Class of 1964
Ken Holowanky Vancouver Technical Sec School Class of 1974
Susan Holz Lord Byng Secondary School Class of 1982
Katie Hon Gladstone Secondary School Class of 1977
Barb Hong Windermere Secondary School Class of 1978
Barbara Hong Windermere Secondary School Class of 1978
Rick Horte Lord Byng Secondary School Class of 1965
Gael Hourie Templeton Secondary School Class of 1976
Albert Housego Killarney Secondary School Class of 1982
Michael Howard Kitsilano Secondary School Class of 1995
Kelly Howatson John Oliver Secondary School Class of 1978
Beth Howden Britannia Secondary School Class of 1951
Xena Hrushowy Windermere Secondary School Class of 1966
Barry Hrycyna John Oliver Secondary School Class of 1974
Luke Hsieh Kitsilano Secondary School
Kevin Hu Gladstone Secondary School Class of 2005
Michael Huang Eric Hamber Secondary School Class of 1997
Mary Huber Little Flower Academy Class of 1968
Tricia Hudec John Oliver Secondary School Class of 1973
Jane Hudson Lord Byng Secondary School Class of 1965
Jean Hudson John Oliver Secondary School Class of 1968
Linda Hudson Lord Byng Secondary School Class of 1961
Ronald Hudson Windermere Secondary School Class of 1974
Barb Huggin John Oliver Secondary School Class of 1965
Brenda Hughes John Oliver Secondary School Class of 1969
Glen Hughes St Georges School Class of 1968
Ross Hughes Lord Byng Secondary School Class of 1974
Glenn Hunchak Windermere Secondary School Class of 1976
Norman Hunchak Windermere Secondary School Class of 1975
Nprman Hunchak Windermere Secondary School Class of 1975
Herb Hundle Gladstone Secondary School Class of 1973
Bronwyn Hunt Lord Byng Secondary School
Valerie Hunt King George School
Candice Hunter John Oliver Secondary School Class of 1966
Jim Hunter Lord Byng Secondary School Class of 1977
Sherry Hunter Windermere Secondary School Class of 1972
Sharon Hurmuses David Thompson Sec School Class of 1964
Peter Hurren Lord Byng Secondary School
Debbie Husband Templeton Secondary School Class of 1972
Mark Huszar Templeton Secondary School Class of 1974
Alyce Hutchins Killarney Secondary School Class of 2000
Jerry Hutchinson Windermere Secondary School Class of 1973
Peter Hutchinson Eric Hamber Secondary School Class of 1971
Ron Hutchinson Windermere Secondary School Class of 1973
Marty Hutton Lord Byng Secondary School Class of 1962
Paul Huynh Windermere Secondary School Class of 1998
Cecilia Hynes Kitsilano Secondary School Class of 1977
Mike Ianacone Notre Dame High School Class of 1973
Aaron Ingram Eric Hamber Secondary School Class of 2015
Jennifer Innes Point Grey Secondary School Class of 1989
Harumi Inokoshi Windermere Secondary School Class of 1992
Nagi Inoue Killarney Secondary School Class of 1986
Tami Inoue Killarney Secondary School Class of 1983
Larry Intosh Point Grey Secondary School Class of 1967
Michael Irvine Eric Hamber Secondary School Class of 1978
Mike Irvine Eric Hamber Secondary School Class of 1978
Kelly Irwin Point Grey Secondary School Class of 1987
Henry Isaac John Oliver Secondary School Class of 1973
Graz Ismail Killarney Secondary School Class of 1991
Sabirah Ismail John Oliver Secondary School Class of 1998
Sonja Issak Point Grey Secondary School Class of 1986
John Ivanich Templeton Secondary School Class of 1957
Keith Iwasaki Lord Byng Secondary School Class of 1986
Eugene Ja King Edward School
Gail Jackalin Sir Charles Tupper Sec School
Carla Jackie Little Flower Academy Class of 1991
Bryan Jackson John Oliver Secondary School Class of 1967
Christine Jackson David Thompson Sec School Class of 1972
Judy Jackson Kitsilano Secondary School Class of 1963
Laura Jackson Lord Byng Secondary School Class of 1972
Linda Jackson John Oliver Secondary School Class of 1964
Natalie Jackson Lord Byng Secondary School
Penny Jackson Lord Byng Secondary School Class of 1971
Ross Jackson Lord Byng Secondary School Class of 1954
William Jackson John Oliver Secondary School Class of 2002
Evelyn Jacob Kitsilano Secondary School Class of 1975
Allen Jacobs Windermere Secondary School Class of 1965
Alan Jacobsen Windermere Secondary School Class of 1974
Ray Jacques Sir Charles Tupper Sec School Class of 1963
Cindy Jager Killarney Secondary School Class of 1974
Jerry Jagpal Gladstone Secondary School Class of 1985
Lex Jakobson John Oliver Secondary School Class of 1966
Alastair Jamieson Sir Winston Churchill Sec School
Brenda Jamieson Kitsilano Secondary School Class of 1969
Lori Janes David Thompson Sec School Class of 1980
Carol Jang Windermere Secondary School Class of 2002
Paul Jang Britannia Secondary School Class of 1976
Alex Jansen Britannia Secondary School
Anni Janzen John Oliver Secondary School Class of 1977
AnniHarder Janzen John Oliver Secondary School Class of 1977
Arthur Janzen John Oliver Secondary School Class of 1974
Harry Janzen John Oliver Secondary School Class of 1965
Simon Jaques St Georges School
Robert Jarvis Lord Byng Secondary School Class of 1961
Nita Jasztrab Sir Charles Tupper Sec School Class of 1989
Sukhi Jawanda Killarney Secondary School Class of 1994
Tony Jay Britannia Secondary School
Peter Jayant John Oliver Secondary School
Kathryn Jefferson Killarney Secondary School Class of 1985
Maria Jelavich Windermere Secondary School Class of 1983
Jo Jenkins Gladstone Secondary School Class of 1978
Arlene Jenkinson Lord Byng Secondary School Class of 1962
Trevor Jensen Lord Byng Secondary School Class of 1978
Marita Jeske John Oliver Secondary School Class of 1963
Mike Jessen Kitsilano Secondary School Class of 1964
Harry Jew Britannia Secondary School Class of 1982
Phyllis Jew Britannia Secondary School Class of 1982
Kamaljit Jhalli John Oliver Secondary School Class of 1987
Siirin Jiwa Kitsilano Secondary School Class of 1976
Raman Jo John Oliver Secondary School Class of 1998
Agreometros Joan Sir Charles Tupper Sec School Class of 1984
Harj Johal John Oliver Secondary School Class of 1998
Jindy Johal Eric Hamber Secondary School Class of 1975
Karn Johal Killarney Secondary School Class of 2003
Paul Johal Eric Hamber Secondary School Class of 1976
Ramanjit Johal John Oliver Secondary School Class of 2000
Laurel Johansen John Oliver Secondary School Class of 1966
Jill John Kitsilano Secondary School Class of 1984
Kampen John John Oliver Secondary School Class of 1972
Barry Johnson Lord Byng Secondary School Class of 1958
Brian Johnson John Oliver Secondary School Class of 1965
Cole Johnson Gladstone Secondary School Class of 1988
Dave Johnson Eric Hamber Secondary School Class of 1982
Erskine Johnson Gladstone Secondary School Class of 1986
Linda Johnson Kitsilano Secondary School Class of 1982
Myrna Johnson Fairview High School Of Commerce
Myrna Johnson Kitsilano Secondary School
Pat Johnson Eric Hamber Secondary School Class of 1973
Rob Johnson Windermere Secondary School Class of 1982
Tammy Johnson John Oliver Secondary School
Bill Johnston Eric Hamber Secondary School Class of 1972
Judith Johnston Eric Hamber Secondary School Class of 1970
Judy Johnston Eric Hamber Secondary School Class of 1970
Kirby Johnston Kitsilano Secondary School Class of 2011
Steve Johnston Gladstone Secondary School Class of 1970
Terry Johnston Templeton Secondary School Class of 1983
Tina Johnston Templeton Secondary School Class of 1972
Vicky Johnston John Oliver Secondary School Class of 1966
Ted Jolivette Britannia Secondary School Class of 1955
Moya Jolliffe Lord Byng Secondary School Class of 1968
Paisley Jolliffe Kitsilano Secondary School Class of 1991
Brandi Jones Killarney Secondary School Class of 1991
Brenda Jones Magee Secondary School Class of 1974
Glen Jones Gladstone Secondary School Class of 1970
Jaramy Jones Kitsilano Secondary School Class of 1966
Jill Jones Magee Secondary School Class of 1986
Juan Jones John Oliver Secondary School Class of 1971
Kelly Jones Windermere Secondary School Class of 1989
Kieran Jones Point Grey Secondary School Class of 1978
Marlene Jones Sir Charles Tupper Sec School Class of 1966
Patricia Jones Notre Dame High School Class of 1972
Paul Jones Killarney Secondary School Class of 1962
Paula Jones Lord Byng Secondary School Class of 1963
Terry Jones Prince Of Wales Sec School Class of 1964
Trish Jones Notre Dame High School Class of 1972
David Jordan Britannia Secondary School Class of 1980
Pamela Joseph John Oliver Secondary School Class of 1995
Cecilia Joyce John Oliver Secondary School Class of 1977
Darren Judd Gladstone Secondary School Class of 1987
Ellana Judge Kitsilano Secondary School Class of 1977
Gee Juliana Eric Hamber Secondary School Class of 1992
Raja Juma Kitsilano Secondary School Class of 2008
April Jung Windermere Secondary School Class of 1978
Charlene Jung John Oliver Secondary School Class of 1984
Cynda Jung Killarney Secondary School Class of 1975
Cynthia Jung John Oliver Secondary School Class of 1972
Dave Jung Sir Winston Churchill Sec School Class of 1999
Johnny Jung Britannia Secondary School Class of 1976
Mary Jung Templeton Secondary School Class of 1932
Nancy Jung Britannia Secondary School Class of 1982
Pearl Jung Templeton Secondary School Class of 1976
Phelan Jung Windermere Secondary School Class of 1978
Roland Jung Killarney Secondary School Class of 1982
Rosanna Jung Sir Charles Tupper Sec School
Russell Jung Sir Winston Churchill Sec School Class of 1978
Kathi Juniper Windermere Secondary School Class of 1973
Chad Jurjack Gladstone Secondary School Class of 1999
Chad Jurjaks Gladstone Secondary School Class of 1999
Janet Just John Oliver Secondary School Class of 1983
Janice Kaayk Killarney Secondary School Class of 1967
Janis Kaayk Killarney Secondary School Class of 1967
Farah Kaba Kitsilano Secondary School
Walter Kaban Templeton Secondary School Class of 1966
Inderjit Kaila Windermere Secondary School
Heather Kalloch Sir Charles Tupper Sec School Class of 1972
Nick Kam Magee Secondary School Class of 2001
Ray Kan Point Grey Secondary School Class of 1997
John Kang Kitsilano Secondary School
Angela Kao John Oliver Secondary School Class of 1987
Edgar Kao Vancouver Technical Sec School Class of 1982
Janice Kapalik Templeton Secondary School
John Karamouzos Point Grey Secondary School Class of 1985
Paul Kariya Windermere Secondary School Class of 1971
Zeljko Karlica John Oliver Secondary School Class of 1986
Jack Karral Templeton Secondary School
Rebecca Kassel Kitsilano Secondary School Class of 1997
Turner Katherine Kitsilano Secondary School Class of 1972
Thomson Kathryn Gladstone Secondary School
Arestia Katsiametous Windermere Secondary School Class of 1986
Ingrid Katzberg John Oliver Secondary School Class of 1962
David Kay Prince Of Wales Sec School Class of 1987
Mary Kay Little Flower Academy Class of 1995
Nancy Keen Kitsilano Secondary School Class of 1972
Sue Keen Point Grey Secondary School Class of 1966
Susan Keen Point Grey Secondary School Class of 1966
Maria Kegal David Thompson Sec School Class of 1984
Bruce Keller Sir Charles Tupper Sec School Class of 1974
Juanita Kelley Sir Charles Tupper Sec School Class of 1974
Jennifer Kellogg Lord Byng Secondary School Class of 1989
Carol Kelly Lord Byng Secondary School Class of 1965
Linda Kelly John Oliver Secondary School Class of 1967
Mark Kelly Britannia Secondary School Class of 1983
Wayne Kelly Kitsilano Secondary School Class of 1973
Ethel Kendall Gladstone Secondary School
Arlene Kennedy Fairview High School Of Commerce
Joanne Kennedy Templeton Secondary School Class of 1970
Kelly Kennedy Point Grey Secondary School Class of 1984
Tracy Kennedy Templeton Secondary School Class of 1989
Amanda Kent Little Flower Academy Class of 2010
John Keogh Kitsilano Secondary School Class of 1967
Edie Kernighan John Oliver Secondary School
Gui Kerr Magee Secondary School Class of 1994
Jim Kerr Eric Hamber Secondary School Class of 1965
Lisa Kerwin Notre Dame High School
Curt Ketchum John Oliver Secondary School Class of 1976
Li Kevin Sir Charles Tupper Sec School Class of 2008
Li Kevin Sir Winston Churchill Sec School Class of 2006
Sazid Khalil Windermere Secondary School Class of 1987
Dong Khong Gladstone Secondary School Class of 2006

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

About Vancouver, BC Alumni

The listing of alumni from Vancouver, BC includes graduates from 34 schools. To filter results, select a Vancouver, BC high school using the links to the right. The Vancouver alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in Vancouver around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from North Vancouver, BC, West Vancouver, BC, or Burnaby, BC.