Click on an alumni listing from Vancouver, BC to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Name High School Grad Year
Franco Bordignon Notre Dame High School
Jeff Bordignon Killarney Secondary School Class of 1966
Rina Borella Templeton Secondary School Class of 1983
Sabina Borevich Notre Dame High School Class of 1973
Shana Bosco Point Grey Secondary School
Patricia Bosello Gladstone Secondary School Class of 1979
Claire Boucher Lord Byng Secondary School
Darlene Boucher Killarney Secondary School Class of 1983
David Bourdon Killarney Secondary School Class of 2003
Mark Boutilier Kitsilano Secondary School Class of 1981
Kathy Bowers Lord Byng Secondary School Class of 1974
Clayton Bowes Kitsilano Secondary School Class of 1965
Rich Boyer Sir Winston Churchill Sec School Class of 1961
Dilwinder Brach John Oliver Secondary School Class of 1982
Brian Brackman David Thompson Sec School Class of 1963
Cathy Bradford Templeton Secondary School Class of 1986
Jose Branco Gladstone Secondary School Class of 1983
Rick Brandow Kitsilano Secondary School Class of 1966
Jatinder Brar Point Grey Secondary School Class of 1988
Sara Brar John Oliver Secondary School Class of 1988
Jody Bratlee Britannia Secondary School
Joan Bratty Prince Of Wales Sec School Class of 1984
Gayle Braun Lord Byng Secondary School Class of 1980
Lisa Braun John Oliver Secondary School Class of 1998
Ingrid Bredalsen Britannia Secondary School Class of 1962
Carson Breen Kitsilano Secondary School Class of 1955
Jack Bremerton Templeton Secondary School Class of 1971
Shannon Brenner Eric Hamber Secondary School Class of 1980
Maria Brescia Templeton Secondary School Class of 1975
Franki Brewer Fairview High School Of Commerce Class of 1945
Adrian Brezel Windermere Secondary School Class of 1995
Ken Brice Kitsilano Secondary School
Gordon Bricker Lord Byng Secondary School Class of 1973
Ron Bridge Kitsilano Secondary School Class of 1961
Lynn Bridges Vancouver Technical Sec School Class of 1975
Cheryl Briggs Killarney Secondary School Class of 1963
Jane Brimacombe Prince Of Wales Sec School
Allen Briten Templeton Secondary School Class of 1977
Andy Brogan Gladstone Secondary School Class of 1963
Andy Brogen Gladstone Secondary School Class of 1963
Andy Broken Gladstone Secondary School Class of 1963
Donald Bronikowski John Oliver Secondary School Class of 1959
Tom Brooks Lord Byng Secondary School Class of 2005
Francine Brotonel Britannia Secondary School Class of 1972
Bev Brown Little Flower Academy Class of 1984
Claudia Brown Crofton House Class of 1979
Claudia Brown York House School Class of 1979
Dan Brown Windermere Secondary School Class of 1973
Debbie Brown Windermere Secondary School Class of 1975
Dennis Brown Prince Of Wales Sec School Class of 1968
Diane Brown Prince Of Wales Sec School Class of 1971
Erin Brown Killarney Secondary School Class of 1985
Gary Brown Windermere Secondary School Class of 1967
Heather Brown Templeton Secondary School Class of 1968
Howard Brown Gladstone Secondary School Class of 1969
Kerry Brown Little Flower Academy Class of 1972
Lance Brown John Oliver Secondary School Class of 1984
Linda Brown John Oliver Secondary School Class of 1966
Nancy Brown Point Grey Secondary School Class of 1981
Susan Brown Point Grey Secondary School Class of 1983
Tanis Brown John Oliver Secondary School Class of 1965
Tannis Brown John Oliver Secondary School Class of 1965
Al Browne Killarney Secondary School Class of 1968
Tanner Browne Templeton Secondary School Class of 1977
Sharon Bruce Eric Hamber Secondary School Class of 1970
Darrell Bruckes John Oliver Secondary School
Karen Bryne Kitsilano Secondary School Class of 1975
John Bryson Kitsilano Secondary School
Rob Bterrani Vancouver Technical Sec School Class of 1987
Tanya Bu Notre Dame High School Class of 1990
Joan Buchanan Kitsilano Secondary School Class of 1975
Danna Budde Eric Hamber Secondary School Class of 2003
Eunika Budiman Gladstone Secondary School Class of 1994
Dennis Bufton Killarney Secondary School Class of 1966
Goreti Bulhoes Gladstone Secondary School Class of 1987
Goretti Bulhoes Gladstone Secondary School Class of 1987
Laurie Bull Eric Hamber Secondary School Class of 1977
David Bunkowski David Thompson Sec School Class of 1974
Mary Burchard University Hill Sec School Class of 1971
Heather Burgess Lord Byng Secondary School Class of 1969
Pamela Burito Britannia Secondary School Class of 1982
Denny Burndred John Oliver Secondary School Class of 1991
Jean Burnett King George School Class of 1967
Andrew Burns Point Grey Secondary School Class of 1984
Sandra Burns Gladstone Secondary School Class of 1971
Bob Burnside Gladstone Secondary School Class of 1966
Bonnie Burnside Sir Winston Churchill Sec School Class of 1973
Jim Burraston Kitsilano Secondary School Class of 1967
Marilyn Burrows Eric Hamber Secondary School Class of 1968
Leigh Burton Sir Winston Churchill Sec School Class of 1967
Maxine Burton Gladstone Secondary School Class of 1975
Donna Busch St Patricks School Class of 1964
Arlene Buss Windermere Secondary School Class of 1966
Matthew Buss Vancouver Christian School Class of 2007
Corinne Bussey Gladstone Secondary School Class of 1968
Mike Busswood Magee Secondary School Class of 1974
Betty Butler Lord Byng Secondary School Class of 1951
Vivian Butturu Gladstone Secondary School Class of 1980
Rich Byrn Eric Hamber Secondary School Class of 1969
Rick Byrn Eric Hamber Secondary School Class of 1968
Ernesto Cabrone Britannia Secondary School Class of 2007
Ryan Cadman Kitsilano Secondary School Class of 1984
Andrea Caine John Oliver Secondary School Class of 1977
Steven Caine John Oliver Secondary School Class of 1978
Don Cal Point Grey Secondary School Class of 1972
Gaylene Callihoo Britannia Secondary School
Mary Callon John Oliver Secondary School Class of 1966
Sonia Camara Windermere Secondary School Class of 1991
Cheryl Cameron Kitsilano Secondary School
Ishbel Cameron Lord Byng Secondary School Class of 1970
Miles Cameron Kitsilano Secondary School Class of 2008
Sharon Cameron Kitsilano Secondary School Class of 1968
Carol Camino Templeton Secondary School Class of 1983
Arthur Camozzi Templeton Secondary School
Paloma Campbe Little Flower Academy Class of 1993
Adam Campbell Templeton Secondary School Class of 1983
April Campbell John Oliver Secondary School Class of 1972
Christine Campbell Lord Byng Secondary School Class of 1962
Edith Campbell Kitsilano Secondary School Class of 1950
Janice Campbell John Oliver Secondary School
Margo Campbell Eric Hamber Secondary School Class of 1971
Robin Campbell John Oliver Secondary School Class of 1976
Sharon Campbell Killarney Secondary School Class of 1982
Tom Campbell Eric Hamber Secondary School Class of 1974
Edith Campblee Kitsilano Secondary School Class of 1950
Ron Candy King George School Class of 1970
Dorothy Cannell Lord Byng Secondary School Class of 1975
Teresa Canton Eric Hamber Secondary School Class of 1977
Colette Carefoot Lord Byng Secondary School Class of 1977
Rita Carida Templeton Secondary School Class of 1977
Baluyut Carlito Little Flower Academy
James Carlsen Eric Hamber Secondary School Class of 1997
Valerie Carlson Killarney Secondary School Class of 1981
John Carniel Gladstone Secondary School Class of 1968
Sheila Carnsew Sir Charles Tupper Sec School Class of 1972
Miles Carol Kitsilano Secondary School Class of 1974
Afchine Caroline Kitsilano Secondary School
Brent Carpenter King George School Class of 1969
Diana Carr Templeton Secondary School Class of 1972
Arone Carre Eric Hamber Secondary School Class of 1986
Greg Carre Lord Byng Secondary School
Colleen Carroll Killarney Secondary School Class of 1983
Jean Cartier John Oliver Secondary School Class of 1983
Raymond Cartwright Kitsilano Secondary School Class of 1967
Glenn Cassidy Eric Hamber Secondary School Class of 1977
Carlos Castillo Britannia Secondary School Class of 1998
Laurie Castle Britannia Secondary School Class of 1963
Regino Castro Little Flower Academy
Les Cates David Thompson Sec School Class of 1974
Dianne Cavanagh Gladstone Secondary School Class of 1966
Renata Caverazan Gladstone Secondary School Class of 1982
Renata Cavrazan Gladstone Secondary School Class of 1982
Eileen Cawker Little Flower Academy Class of 1967
Pat Cawston Vancouver Technical Sec School Class of 1959
Rossana Cawthra John Oliver Secondary School Class of 1974
Jerry Cerny Sir Charles Tupper Sec School Class of 1974
Robert Certolla Notre Dame High School Class of 1991
Nicole Chagnon Gladstone Secondary School Class of 1983
Gilbert Chai Vancouver Technical Sec School Class of 1996
Timothy Chalmers Kitsilano Secondary School Class of 1994
Teresa Chamberlain Gladstone Secondary School Class of 1985
Steve Chamberland Templeton Secondary School Class of 1992
Dave Chambers St Georges School Class of 1968
Amy Chan Templeton Secondary School Class of 1991
Andrew Chan John Oliver Secondary School Class of 1981
Angelina Chan York House School Class of 1985
Anita Chan Point Grey Secondary School Class of 1996
Barbara Chan Kitsilano Secondary School Class of 1966
Betty CHan Killarney Secondary School Class of 1992
Debbie Chan Sir Charles Tupper Sec School Class of 1971
Doreen Chan Prince Of Wales Sec School Class of 2006
Ed Chan Gladstone Secondary School Class of 1980
Garry Chan David Thompson Sec School Class of 1979
Genevieve Chan Columbia College
Heidi Chan Templeton Secondary School Class of 1983
Jackson Chan Killarney Secondary School
Jennifer Chan Killarney Secondary School Class of 2003
Jody Chan Britannia Secondary School Class of 1985
Johnny Chan Windermere Secondary School Class of 1989
Judy Chan Killarney Secondary School Class of 1980
Kathy Chan Gladstone Secondary School Class of 1980
King Chan Britannia Secondary School Class of 1987
Kitty Chan David Thompson Sec School Class of 1988
Lana Chan Britannia Secondary School Class of 1984
Leslie Chan Magee Secondary School Class of 2012
Matthew Chan Prince Of Wales Sec School Class of 2000
Monica Chan Prince Of Wales Sec School Class of 2011
Norm Chan Windermere Secondary School
Patrick Chan Sir Winston Churchill Sec School Class of 2002
Randy Chan Lord Byng Secondary School Class of 1981
Russ Chan Windermere Secondary School Class of 1974
Ryan Chan Templeton Secondary School Class of 1985
Susan Chan Gladstone Secondary School Class of 1979
Tim Chan Windermere Secondary School Class of 1979
Viginia Chan Killarney Secondary School
Wesley Chan Britannia Secondary School Class of 1973
Winnie Chan Eric Hamber Secondary School Class of 1985
Anita Chand Gladstone Secondary School Class of 1988
Ava Chang John Oliver Secondary School Class of 1975
Calvin Chang Windermere Secondary School Class of 1978
Carolyn Chang Templeton Secondary School Class of 1982
Debbie Chang Sir Charles Tupper Sec School Class of 1996
Helen Chang Killarney Secondary School Class of 1980
Julie Chang Britannia Secondary School Class of 1985
May Chang John Oliver Secondary School Class of 1970
Mi Chang Windermere Secondary School Class of 1981
Susan Chao Templeton Secondary School Class of 2004
Jeanine Chapin Gladstone Secondary School Class of 1960
Sharon Chapman Eric Hamber Secondary School
Nicholas Charalambides Kitsilano Secondary School Class of 1976
Gerard Charlton Lord Byng Secondary School Class of 1981
Sherry Chassie Templeton Secondary School Class of 1982
Peter Chau David Thompson Sec School Class of 1984
Seema Chaudhary Gladstone Secondary School Class of 2004
Richard Chayer John Oliver Secondary School Class of 1974
Jamie Chee Templeton Secondary School Class of 1983
Paramjeet Cheema Windermere Secondary School
Angel Chen Prince Of Wales Sec School Class of 1999
Cindy Chen Magee Secondary School Class of 1993
Jason Chen Kitsilano Secondary School Class of 1994
Jeff Chen Lord Byng Secondary School Class of 1989
Marie Chen Windermere Secondary School Class of 2003
Sandra Chen Sir Winston Churchill Sec School Class of 2004
Annie Cheng Killarney Secondary School Class of 1986
Bee Cheng John Oliver Secondary School Class of 1999
Edward Cheng Britannia Secondary School Class of 1979
Fred Cheng Eric Hamber Secondary School Class of 2001
Grace Cheng John Oliver Secondary School
Jazreel Cheng Templeton Secondary School
Joanna Cheng Britannia Secondary School Class of 1992
Sue Cheng Britannia Secondary School Class of 1989
Susan Cheng Britannia Secondary School Class of 1989
Thomas Cheng Point Grey Secondary School Class of 1992
Tiffany Cheng Eric Hamber Secondary School
Winnie Cheng Eric Hamber Secondary School Class of 1985
Cindy Chera Windermere Secondary School Class of 2002
Beverley Chester Gladstone Secondary School Class of 1969
Tsan Chester York House School Class of 1983
Lisa Cheung David Thompson Sec School Class of 2003
Purdy Cheung Windermere Secondary School Class of 1996
Terry Cheung Sir Winston Churchill Sec School Class of 1974
Tom Cheung Vancouver Technical Sec School Class of 2007
Nutan Chhabra Gladstone Secondary School Class of 1981
Fangyuan Chi Point Grey Secondary School Class of 2012
Joe Chi Windermere Secondary School Class of 1990
Joelin Chi Windermere Secondary School Class of 1990
Shorty Chile Britannia Secondary School Class of 1983

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

About Vancouver, BC Alumni

The listing of alumni from Vancouver, BC includes graduates from 34 schools. To filter results, select a Vancouver, BC high school using the links to the right. The Vancouver alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in Vancouver around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from North Vancouver, BC, West Vancouver, BC, or Burnaby, BC.