Click on an alumni listing from Vancouver, BC to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Name High School Grad Year
Mah Norman Britannia Secondary School Class of 1983
Michael Novack John Oliver Secondary School Class of 1981
Tiffany Novis Kitsilano Secondary School Class of 1988
Norman Nowroki Templeton Secondary School Class of 1971
Nicola Nutchey John Oliver Secondary School
Jamie O'Callaghan Gladstone Secondary School Class of 1970
Arlene Ocampo John Oliver Secondary School Class of 1982
Christian Ocampo John Oliver Secondary School Class of 1999
Charanjit ock Gladstone Secondary School Class of 1991
Robin Oden Killarney Secondary School
Arleen Okahori Sir Charles Tupper Sec School Class of 1975
Tommie Olajide Killarney Secondary School
Bev Olajos Eric Hamber Secondary School Class of 1970
Keith Olenick Windermere Secondary School
Donna Oliphant Windermere Secondary School Class of 1971
James Oliver Kitsilano Secondary School Class of 1953
April Olorenshaw Gladstone Secondary School Class of 1968
Darcy Olsen Kitsilano Secondary School Class of 1965
Steve Olsen Kitsilano Secondary School Class of 1989
Beverley Olson Point Grey Secondary School Class of 1956
Steve Olson Kitsilano Secondary School Class of 1989
Keith Ong Point Grey Secondary School Class of 2010
Kelvin Ong Point Grey Secondary School Class of 2011
Melissa Onstead Eric Hamber Secondary School Class of 1968
Martin OReilly Lord Byng Secondary School Class of 1970
Steven Oreskovic John Oliver Secondary School Class of 1982
Christine Orielly Killarney Secondary School Class of 1971
David Orr Point Grey Secondary School Class of 1942
Stuart Ostlund Lord Byng Secondary School Class of 1974
Ann Oughton Kitsilano Secondary School Class of 1962
Keith Ovens Lord Byng Secondary School Class of 1968
Joseph Ovsenek Templeton Secondary School Class of 1976
Sharon Owens Point Grey Secondary School Class of 1968
Kenneth Oye Gladstone Secondary School Class of 1976
Yukie Ozawa Dorset College
Aman Pabla John Oliver Secondary School Class of 2006
Tina Pabla John Oliver Secondary School Class of 1999
Versha Pachchigar Sir Charles Tupper Sec School
Margarida Pacheco Windermere Secondary School Class of 1986
Margarita Pacheco Windermere Secondary School Class of 1986
Milanie Pacleb Eric Hamber Secondary School Class of 1992
Aa Padam John Oliver Secondary School
Biant Padam John Oliver Secondary School
Kam Padam John Oliver Secondary School Class of 1998
Ranjit Padam John Oliver Secondary School Class of 1994
Michael Paine Sir Winston Churchill Sec School Class of 1975
Jack Paisley Magee Secondary School
Cynthia Pal Windermere Secondary School Class of 2004
Joe Palma Templeton Secondary School Class of 1974
Chris Palmer Eric Hamber Secondary School Class of 1997
Nello Palmieri Vancouver Technical Sec School
Evangeline Palting Sir Charles Tupper Sec School Class of 2007
Diane Pan Point Grey Secondary School Class of 2003
Michelle Pan Lord Byng Secondary School Class of 2005
Marion Panagopolis Britannia Secondary School Class of 1977
John Pandolfo Sir Charles Tupper Sec School Class of 1974
Cindy Pang John Oliver Secondary School Class of 1984
Jaime Pang Windermere Secondary School Class of 1994
Judy Pang Templeton Secondary School Class of 1985
John Pankratz John Oliver Secondary School Class of 1975
Enzo Papa Britannia Secondary School Class of 1977
Mara Papais Notre Dame High School Class of 1986
Louise Papayus Vancouver Technical Sec School Class of 1985
Madeleine Paquin Notre Dame High School Class of 1972
Ceila Paris Little Flower Academy Class of 1969
Colin Park Kitsilano Secondary School Class of 1961
Mary Park John Oliver Secondary School Class of 1952
Mel Park Magee Secondary School Class of 1945
Deborah Parker Eric Hamber Secondary School Class of 1972
Maureen Parker Point Grey Secondary School
Lawrence Parkes King George School Class of 1941
Suzy Parkin David Thompson Sec School Class of 1964
Trish Parkin Notre Dame High School Class of 1972
Frank Parrotta Killarney Secondary School Class of 1974
Allison Parsons Lord Byng Secondary School Class of 1980
Linda Parsons Lord Byng Secondary School Class of 1965
Joe Partington Prince Of Wales Sec School
Anthony Pasqua Sir Charles Tupper Sec School Class of 1997
George Passmore John Oliver Secondary School Class of 1959
Mirco Pastro Vancouver Technical Sec School Class of 1980
Pete Pastulovic Kitsilano Secondary School Class of 1986
Sylvia Pateman Windermere Secondary School Class of 1971
Susan Paterson Sir Winston Churchill Sec School Class of 1965
Helen Paton Kitsilano Secondary School
Lance Patrick Lord Byng Secondary School Class of 1973
Rick Patrick Kitsilano Secondary School Class of 1963
Wolfgang Pauli King George School Class of 1967
Verna Pavlukoff Britannia Secondary School Class of 1957
Pamela Payie David Thompson Sec School
Margaret Pearce Magee Secondary School Class of 1925
Michelle Pearce Killarney Secondary School Class of 1985
Gale Pearse Kitsilano Secondary School Class of 1966
Campbell Pearson Killarney Secondary School Class of 1960
Mirco Pechelli Templeton Secondary School Class of 1977
Matt Peck John Oliver Secondary School Class of 1998
Barb Peckover Windermere Secondary School Class of 1971
Karen Pedersen John Oliver Secondary School Class of 1977
Richard Pedley Sir Winston Churchill Sec School Class of 1970
Trudy Pell Killarney Secondary School
Lorraine Pelletier Killarney Secondary School Class of 1976
Rita Pellizerro St Patricks School Class of 1983
Jason Pellizzari Templeton Secondary School Class of 1992
John Penacellie Notre Dame High School Class of 1970
Jerry Pender Eric Hamber Secondary School Class of 2003
Edward Peng Sir Winston Churchill Sec School Class of 2000
Kenny Peng Templeton Secondary School Class of 2010
Janet Penny Kitsilano Secondary School Class of 1983
Judy Penonzek Killarney Secondary School Class of 1961
Kim Penrose Templeton Secondary School Class of 1979
Scarlett Peragine Notre Dame High School Class of 1995
Keath Perchee John Oliver Secondary School Class of 1970
Maria Perez John Oliver Secondary School Class of 1989
Ron Perimal Windermere Secondary School Class of 1976
Aleksandra Perinovic King George School Class of 1998
Veris Perovich Sir Charles Tupper Sec School Class of 1977
Flo Perras Notre Dame High School Class of 1963
Florence Perras Notre Dame High School Class of 1963
Maurice Perret Vancouver Technical Sec School Class of 1965
Ian Perry Lord Byng Secondary School Class of 1973
Annie Pesht John Oliver Secondary School Class of 1983
Caroline Pesht John Oliver Secondary School Class of 1981
Joe Pesht John Oliver Secondary School
Ann Pesth John Oliver Secondary School Class of 1980
Rita Petaccia Vancouver Technical Sec School Class of 1979
Leventakis Peter Kitsilano Secondary School Class of 1984
Janet Peters David Thompson Sec School Class of 1975
Mark Peters Lord Byng Secondary School Class of 1963
Tommy Peters Britannia Secondary School Class of 1985
Shawna Peterson Lord Byng Secondary School Class of 2002
Carol Pethick Sir Charles Tupper Sec School Class of 1966
Lucio Petrin Templeton Secondary School Class of 1973
Trinh Pham Eric Hamber Secondary School
Larry Phelan King George School
Owen Philip Britannia Secondary School Class of 1990
Owen Philips Britannia Secondary School
Brad Philley Vancouver College Class of 1974
Bob Phillips Britannia Secondary School Class of 1974
Dave Phillips Sir Winston Churchill Sec School Class of 1962
Don Phillips Kitsilano Secondary School Class of 1968
Robert Pi John Oliver Secondary School Class of 1991
Laura Picard Gladstone Secondary School Class of 1972
Michelle Picard Windermere Secondary School Class of 1980
Sopheap Pich Sir Charles Tupper Sec School
Norm Pickerill John Oliver Secondary School Class of 1957
Joyce Pickering John Oliver Secondary School
Wenda Pickles Templeton Secondary School
Debbie Pierce Lord Byng Secondary School Class of 1975
Rosa Pierri Templeton Secondary School Class of 1976
Shelley Pierson Gladstone Secondary School Class of 1973
Nicoletta Pietrantonio Gladstone Secondary School Class of 1987
Sue Pike Windermere Secondary School Class of 1971
Pamela Pil Windermere Secondary School Class of 1988
Heather Pinch Lord Byng Secondary School
Maria Pinter Sir Charles Tupper Sec School
Francine Pinto Little Flower Academy
Leanne Piovesan Notre Dame High School Class of 1981
Robert Pirooz Lord Byng Secondary School Class of 1982
Ernest Pizolon Notre Dame High School Class of 1981
Mark Plessis Lord Byng Secondary School Class of 1969
Doug Plumsteel Kitsilano Secondary School Class of 1961
Valetina Point Templeton Secondary School Class of 1979
John Polglase Point Grey Secondary School Class of 1983
Alison Poling Point Grey Secondary School Class of 1982
Allison Poling Point Grey Secondary School Class of 1982
Karen Poling Point Grey Secondary School Class of 1980
Dino Poloni Gladstone Secondary School Class of 1987
Jennifer Pomeroy Notre Dame High School Class of 1997
Keith Poon David Thompson Sec School Class of 1998
David Pope John Oliver Secondary School Class of 1982
Mirella Porco Sir Charles Tupper Sec School
Derek Porteko Windermere Secondary School Class of 1984
Elisse Porter Sir Winston Churchill Sec School Class of 1978
Theresa Porter Templeton Secondary School Class of 1979
Michael Posnikoff Prince Of Wales Sec School Class of 1991
Jacki Poulin John Oliver Secondary School Class of 1972
Jim Poulin Windermere Secondary School Class of 1972
JoAnn Poulin Killarney Secondary School Class of 1979
Allan Poutney Lord Byng Secondary School Class of 1958
Ruby Powar John Oliver Secondary School Class of 2003
Gloria Powell Lord Byng Secondary School Class of 1967
Morine Powers Gladstone Secondary School
Jacquelyn Pozniak Killarney Secondary School Class of 2002
Dave Prad Gladstone Secondary School Class of 1953
Aileen Prasad Gladstone Secondary School Class of 1994
Angie Prasad Windermere Secondary School
Laurence Prasad Windermere Secondary School Class of 1995
Rose Prasad Gladstone Secondary School
Aileen Pratap Gladstone Secondary School Class of 1994
Lavonne Prefontaine Lord Byng Secondary School Class of 1958
Ann Price Britannia Secondary School Class of 1952
Bonnie Price John Oliver Secondary School Class of 1962
Pat Prior Lord Byng Secondary School Class of 1971
Dan Prodanovic Windermere Secondary School Class of 1978
Neb Prodanovic Windermere Secondary School
Kim Prokopec Windermere Secondary School Class of 1985
Ernie Pryor Eric Hamber Secondary School Class of 1977
Pat Pugh Lord Byng Secondary School Class of 1987
Patrick Pugh Lord Byng Secondary School Class of 1987
William Pump Lord Byng Secondary School Class of 1962
Leslie PUrser Sir Charles Tupper Sec School Class of 1967
Eric Putko Kitsilano Secondary School Class of 1973
Robert Pybus Kitsilano Secondary School Class of 1977
Susan Pym Prince Of Wales Sec School Class of 1970
Jie Qiu Windermere Secondary School Class of 2011
Elaine Qually Eric Hamber Secondary School Class of 1975
Rick Quan John Oliver Secondary School Class of 1983
Ricky Quan Windermere Secondary School Class of 2006
Diane Quayle Notre Dame High School
Lynn Quayle David Thompson Sec School Class of 1960
Rita Quinn Britannia Secondary School Class of 1965
Gavin Quon Gladstone Secondary School Class of 1977
Lisa Quon Windermere Secondary School Class of 1982
Martin Racusan King George School Class of 1991
Sheila Radcliffe Magee Secondary School Class of 1951
Maureen Rae King George School Class of 1970
Sandra Ragone Templeton Secondary School Class of 1988
Satwinder Rai Kitsilano Secondary School Class of 1984
Judy Rainey Windermere Secondary School Class of 1964
Nirmal Rakhra Sir Charles Tupper Sec School Class of 1977
Balbir Rallan John Oliver Secondary School Class of 1986
Hanna Ram Notre Dame High School Class of 2003
Oscar Ramos Gladstone Secondary School Class of 1980
Susan Ramos Magee Secondary School Class of 1994
Iqbal Rampuri Windermere Secondary School Class of 1988
Josh Ramsay Magee Secondary School Class of 1998
Joshua Ramsay Magee Secondary School Class of 1998
Sara Ramsay Magee Secondary School Class of 1996
Sara Ramsay Crofton House Class of 1991
Roslyn Randal Gladstone Secondary School Class of 1966
Rosiland Randall Gladstone Secondary School Class of 1966
Paterson Randy Eric Hamber Secondary School
Roy Ranquist Sir Charles Tupper Sec School Class of 1965
Nicki Ravensbergen Windermere Secondary School Class of 2009
Vivian Raymundo John Oliver Secondary School
Zuhair Raza Gladstone Secondary School Class of 1996
Jose Razon Gladstone Secondary School Class of 2000
Maralen Read Point Grey Secondary School Class of 1959
George Reagh John Oliver Secondary School Class of 1975
Iris Reagh John Oliver Secondary School
Sukvinder Reandy Templeton Secondary School Class of 1987
Katy Redrum Prince Of Wales Sec School Class of 1992
Bob Reed Kitsilano Secondary School Class of 1967
Jacquie Reed Magee Secondary School Class of 1962
Robert Reed Kitsilano Secondary School Class of 1967
Linda Refosco Templeton Secondary School Class of 1984
Leona Regehr John Oliver Secondary School Class of 1987
Peter Regehr John Oliver Secondary School
Mena Rego Gladstone Secondary School Class of 1987

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

About Vancouver, BC Alumni

The listing of alumni from Vancouver, BC includes graduates from 34 schools. To filter results, select a Vancouver, BC high school using the links to the right. The Vancouver alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in Vancouver around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from North Vancouver, BC, West Vancouver, BC, or Burnaby, BC.