Click on an alumni listing from Vancouver, BC to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Name High School Grad Year
Alicia Aa Gladstone Secondary School Class of 2004
Ang Aa Eric Hamber Secondary School Class of 2009
Judy Aaltonen Gladstone Secondary School Class of 1973
Renate Abolis John Oliver Secondary School Class of 1973
Elmore Abraham Notre Dame High School Class of 1986
Gary Abramszyk John Oliver Secondary School Class of 1983
Greg Acheson Point Grey Secondary School Class of 1981
Barbara Achtemichuk Killarney Secondary School Class of 1972
Debbie Achtemichuk Killarney Secondary School
Rita Achtemichuk Killarney Secondary School Class of 1973
Brent Ad Killarney Secondary School Class of 1979
Bryan Adams Templeton Secondary School Class of 1977
Debbie Adams Templeton Secondary School Class of 1971
Judy Aesch Vancouver College
John Affleck Lord Byng Secondary School
Roger AGgiagis Vancouver College Class of 1989
Joan Agreometros Sir Charles Tupper Sec School Class of 1984
Laura Aguiar Windermere Secondary School Class of 1981
Jan Ainscough John Oliver Secondary School Class of 1967
Jane Ainsworth Lord Byng Secondary School Class of 1969
Nassim Aissani Kitsilano Secondary School Class of 2008
Robin Ajello Prince Of Wales Sec School Class of 1979
Ernest Akerly Britannia Secondary School Class of 1925
Carmel Aldridge Little Flower Academy
Emma Ale Little Flower Academy Class of 2015
Cathy Alexander John Oliver Secondary School Class of 1991
Don Alexander John Oliver Secondary School Class of 1955
John Alexander John Oliver Secondary School Class of 1974
Shamil Ali Gladstone Secondary School Class of 2000
Romel Alibudbd John Oliver Secondary School Class of 1984
Jo Alison Eric Hamber Secondary School Class of 1963
April Alkins John Oliver Secondary School Class of 1986
Chris Allan Killarney Secondary School Class of 1999
Debbie Allen Templeton Secondary School Class of 1978
Gail Allen Sir Charles Tupper Sec School Class of 1974
Greg Allen Sir Winston Churchill Sec School Class of 1984
Woody Allen Point Grey Secondary School Class of 1976
Betty Allinger Kitsilano Secondary School Class of 1969
Judy Allisen Killarney Secondary School Class of 1974
Georgia Allison Gladstone Secondary School Class of 1967
Victor Almeida Windermere Secondary School Class of 1989
Nigen Amber Windermere Secondary School Class of 2000
Linda Amm David Thompson Sec School Class of 1976
Pat Amundsen Sir Winston Churchill Sec School Class of 1964
Barb Anderson Point Grey Secondary School Class of 1970
Camille Anderson Windermere Secondary School Class of 1978
Glendon Anderson John Oliver Secondary School Class of 1959
Joan Anderson St Patricks School Class of 1964
John Anderson Sir Charles Tupper Sec School Class of 1971
John Anderson Gladstone Secondary School Class of 1973
Judy Anderson Gladstone Secondary School Class of 1965
Ken Anderson Windermere Secondary School Class of 1969
Lonnie Anderson John Oliver Secondary School Class of 1983
Nadine Anderson Templeton Secondary School Class of 1979
Adele Andrasek Windermere Secondary School Class of 1973
Jennifer Andre John Oliver Secondary School Class of 1986
Joe Andre David Thompson Sec School Class of 1984
Allen Andrews Lord Byng Secondary School
Christine Andrews Killarney Secondary School Class of 1973
Linda Andrews Magee Secondary School Class of 1980
Ross Andrews Lord Byng Secondary School Class of 1965
Shari Andrews Windermere Secondary School Class of 1993
Heather Angel Fairview High School Of Commerce Class of 1959
Lum Angela Vancouver Technical Sec School Class of 1980
Doug Angell Magee Secondary School Class of 1945
Wong Anna Killarney Secondary School Class of 1981
Tony Anthony Lord Byng Secondary School Class of 1974
Tony Antunovic John Oliver Secondary School Class of 1978
Tom Apostolopoulos Kitsilano Secondary School Class of 1982
Thomas Appleby Killarney Secondary School Class of 1969
Paolo Aqualini Templeton Secondary School
Silvia Aramini Kitsilano Secondary School Class of 1975
Kim Arazi Eric Hamber Secondary School Class of 1989
Val Archer Lord Byng Secondary School Class of 1972
Valerie Archer Lord Byng Secondary School Class of 1972
John Archibald Lord Byng Secondary School Class of 1966
Marg Archibald Prince Of Wales Sec School Class of 1969
Nancy Archibald Fairview High School Of Commerce Class of 1962
Barry Ardron King Edward School Class of 1960
Jaspal Ark John Oliver Secondary School Class of 1989
Bruce Arlidge Fairview High School Of Commerce
Betty Armstrong Gladstone Secondary School Class of 1956
Mike Arnason David Thompson Sec School
Nikki Artates Windermere Secondary School
Didi Arvantis Prince Of Wales Sec School Class of 1992
Cosma As Prince Of Wales Sec School
Judy Ash Vancouver College
Stacey Ash Templeton Secondary School Class of 1987
Chris Ashbury Point Grey Secondary School Class of 1980
Misa Atagi Gladstone Secondary School Class of 1973
Lois Atherton Kitsilano Secondary School Class of 1961
Murray Atherton Prince Of Wales Sec School Class of 1964
Cathy Atkins Lord Byng Secondary School Class of 1968
Janice Atkins Kitsilano Secondary School Class of 1973
James Atkinson Templeton Secondary School Class of 1960
Vince Atkinson Gladstone Secondary School Class of 1973
Vincent Atkinson Gladstone Secondary School
Dawn Attewell Killarney Secondary School Class of 1979
Khalid Attiya Vancouver College Class of 1987
Tina Atva Britannia Secondary School Class of 1983
Jasdeep Atwal John Oliver Secondary School Class of 2013
Sukhvinder Atwal John Oliver Secondary School Class of 1986
Francie Atwell Templeton Secondary School Class of 1972
Norm Au Gladstone Secondary School
Antonela Audia Notre Dame High School
John Audia Templeton Secondary School Class of 1980
Igor Avetisyan King George School Class of 2004
Edith Ayles Lord Byng Secondary School Class of 1966
Susan Ayley John Oliver Secondary School Class of 1969
Sandra Aylwin Magee Secondary School Class of 1962
Neal Ayroso John Oliver Secondary School
Michael Azuma Gladstone Secondary School Class of 1997
Anthony Azzuri Templeton Secondary School Class of 1982
Jaclyn Ba Little Flower Academy Class of 2003
Carmen Bab John Oliver Secondary School Class of 1995
Wayne Backosti David Thompson Sec School Class of 1964
Wayne Bacosti David Thompson Sec School Class of 1964
Esther Badiola Eric Hamber Secondary School Class of 1984
Barrie Bailey King George School Class of 1962
Robyn Bailey University Hill Sec School Class of 1966
Joy Bailley Eric Hamber Secondary School Class of 1974
Sandy Baillie Windermere Secondary School Class of 1966
Jatinder Bajwa Windermere Secondary School Class of 1996
Debbie Baker Templeton Secondary School Class of 1975
Trever Baker Sir Charles Tupper Sec School Class of 1994
Charlie Bakerson Templeton Secondary School Class of 1989
Parvinder Bal Windermere Secondary School Class of 1986
Rick Bal Eric Hamber Secondary School Class of 1995
Sukhwinder Bal Sir Charles Tupper Sec School Class of 1995
Geoff Balderson Point Grey Secondary School Class of 1996
Dhaliwal Baljit John Oliver Secondary School Class of 1984
Randi Ball Kitsilano Secondary School Class of 2003
Rosemary Ball Little Flower Academy Class of 1965
Kurtis Balogun Eric Hamber Secondary School Class of 2001
Derek Bando Gladstone Secondary School Class of 1998
George Bando Vancouver Technical Sec School Class of 1960
Mark Bando Gladstone Secondary School Class of 1992
Helen Bandura Sir Winston Churchill Sec School Class of 1968
Desiree Baniaga Gladstone Secondary School
Lynda Banks Sir Winston Churchill Sec School Class of 1967
Robert Banman John Oliver Secondary School Class of 1971
Sandra Bannister Templeton Secondary School Class of 1971
Dave Bansal Sir Winston Churchill Sec School Class of 1988
Susan Banyacski Little Flower Academy Class of 1995
Betty Bar Britannia Secondary School Class of 1956
Melissa Barata Notre Dame High School Class of 2003
Michelle Barber Gladstone Secondary School Class of 1988
Larry Barbieri Templeton Secondary School
Alistair Bark Eric Hamber Secondary School Class of 1973
Guy Barker Britannia Secondary School Class of 1992
Penny Barker Lord Byng Secondary School Class of 1966
Sherry Barker Sir Winston Churchill Sec School Class of 1973
Sandy Barkley Templeton Secondary School Class of 1967
Dave Barnes Lord Byng Secondary School Class of 1967
David Barnes Lord Byng Secondary School Class of 1967
Susan Barnett Prince Of Wales Sec School Class of 1963
Connie Baron Sir Charles Tupper Sec School Class of 1985
Virginia Barret Crofton House
Allen Barry Lord Byng Secondary School Class of 1949
Janice Barry Magee Secondary School
Margaret Barstad Kitsilano Secondary School Class of 1973
Nello Bartolo Killarney Secondary School Class of 1969
Jean Barty Prince Of Wales Sec School Class of 1963
Andrew Barwell Templeton Secondary School Class of 1990
Paeir Barzilai Eric Hamber Secondary School Class of 2004
Jas Basi John Oliver Secondary School
Sat Basi John Oliver Secondary School
Ranj Basran Templeton Secondary School Class of 1979
Scott Bastien Sir Charles Tupper Sec School Class of 1980
Nat Bastone Kitsilano Secondary School Class of 1978
Rita Bastone Kitsilano Secondary School Class of 1976
Gary Batty John Oliver Secondary School
Susan Bavester Lord Byng Secondary School Class of 1968
Gail Bawn David Thompson Sec School Class of 1978
Sharon Baxter John Oliver Secondary School Class of 1962
Winston Bea Templeton Secondary School Class of 1977
Glenn Beard Prince Of Wales Sec School Class of 1981
Mike Beasley Kitsilano Secondary School
Kim Beattie Prince Of Wales Sec School Class of 1972
Jennifer Beaulieu Templeton Secondary School Class of 1990
Margaret Beaulieu Templeton Secondary School Class of 1984
Glenn Beck Lord Byng Secondary School Class of 1953
John Beckiu Kitsilano Secondary School Class of 1987
Rob Bedi Vancouver Technical Sec School Class of 1993
Shella Bedor Killarney Secondary School
Ethel Begg Fairview High School Of Commerce Class of 1952
Fozia Begg Windermere Secondary School Class of 1985
Rudy Belgardt St Patricks School Class of 1974
Debbie Bell Sir Charles Tupper Sec School Class of 1984
Joan Bell Kitsilano Secondary School Class of 1966
Kim Bell Sir Charles Tupper Sec School Class of 1978
Patricia Bell Prince Of Wales Sec School Class of 1984
Gustavo Belloc Lord Byng Secondary School Class of 1994
Rod Beltran John Oliver Secondary School Class of 1980
Rosario Beltran John Oliver Secondary School Class of 1981
John Beltz Lord Byng Secondary School Class of 1941
Michelle Belzburg Eric Hamber Secondary School Class of 1985
Gail Benedet Templeton Secondary School Class of 1971
April Bennett Kitsilano Secondary School Class of 1973
Gerald Bennett Eric Hamber Secondary School Class of 1972
Michael Bentley Sir Winston Churchill Sec School Class of 1968
Leona Bentz Eric Hamber Secondary School Class of 1982
Leona Bentz Prince Of Wales Sec School
Rob Bergani Point Grey Secondary School Class of 1999
Carla Bergman Point Grey Secondary School Class of 1971
Don Bernard Lord Byng Secondary School Class of 1972
Natalile Berney Killarney Secondary School Class of 1995
Veronica Berry Eric Hamber Secondary School Class of 1972
Silvio Bertelone Killarney Secondary School Class of 1982
Fred Beruschi Vancouver College Class of 1965
Lance Bethell Magee Secondary School Class of 1981
Dennis Bezadies Killarney Secondary School Class of 1987
Lara Bezuidenhout John Oliver Secondary School Class of 1986
Amardeep Bhandal Point Grey Secondary School
Navjot Bhandal Point Grey Secondary School
Ramji Bhatia Sir Charles Tupper Sec School Class of 1987
Paul Bhatti John Oliver Secondary School Class of 1983
Rupinder Bhatti Templeton Secondary School Class of 1990
David Biddle Kitsilano Secondary School Class of 2003
Lesa Biddle David Thompson Sec School Class of 1978
Bob Biely Lord Byng Secondary School Class of 1960
Simon Biffen Point Grey Secondary School Class of 1972
Sarge Biln Windermere Secondary School Class of 1978
Danielle Bingham Point Grey Secondary School Class of 2002
Dwight Birch Eric Hamber Secondary School Class of 1967
Gail Bishop John Oliver Secondary School Class of 1970
Joanne Bissett Templeton Secondary School Class of 1966
Cleveland Black Britannia Secondary School Class of 2013
Katrine Black Lord Byng Secondary School Class of 1980
Kenneth Black Lord Byng Secondary School Class of 1980
Kevin Black Lord Byng Secondary School Class of 1980
Wendy Black Lord Byng Secondary School Class of 1968
Sally Blake Kitsilano Secondary School Class of 1972
Gerri Blanch Templeton Secondary School Class of 1971
Joeann Bleacher Templeton Secondary School Class of 1971
Cora Bleavinic Killarney Secondary School Class of 1981
Christina Blunt Sir Charles Tupper Sec School Class of 1984
Nina Bo Point Grey Secondary School Class of 1998
Rick Boas Kitsilano Secondary School Class of 1960
Sharon Bohar Sir Charles Tupper Sec School Class of 1976
Gaylen Bokvist Templeton Secondary School Class of 1994
Donna Bolton Gladstone Secondary School Class of 1978
Christina Bond John Oliver Secondary School Class of 1987
Joshua Bond Windermere Secondary School
Kevin Bond Templeton Secondary School Class of 1978
Robert Bonner Magee Secondary School Class of 1940
Danette Boos Windermere Secondary School Class of 1976

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

About Vancouver, BC Alumni

The listing of alumni from Vancouver, BC includes graduates from 34 schools. To filter results, select a Vancouver, BC high school using the links to the right. The Vancouver alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in Vancouver around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from North Vancouver, BC, West Vancouver, BC, or Burnaby, BC.