Click on an alumni listing from North Vancouver, BC to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4

Name High School Grad Year
Heather Riley Argyle Secondary School Class of 1978
Michael Rindt Argyle Secondary School Class of 1974
Patrick Rishew Seycove Secondary School Class of 1985
Peter Rive Carson Graham Secondary School Class of 1976
Shane Rive Windsor Secondary School Class of 1992
Laura Robar Argyle Secondary School Class of 1990
Andrew Roberts Carson Graham Secondary School Class of 1976
James Roberts Sutherland Secondary School Class of 2006
Jed Roberts Handsworth Secondary School Class of 2012
Wendy Roberts Handsworth Secondary School Class of 1977
Gregor Robertson Carson Graham Secondary School
Joan Robertson Balmoral Jr Secondary School Class of 1969
Julie Robertson Handsworth Secondary School Class of 1973
Paula Robertson Handsworth Secondary School Class of 1972
Linda Robie Balmoral Jr Secondary School Class of 1975
Cheryl Robinson Sutherland Secondary School Class of 1993
Christine Robinson Carson Graham Secondary School Class of 1988
Greg Robinson Carson Graham Secondary School
Mark Robinson Carson Graham Secondary School Class of 1984
Greg Rockwell Argyle Secondary School Class of 1988
Gail Rogers Carson Graham Secondary School Class of 1970
Heidi Roots Windsor Secondary School Class of 1991
Tyl Ros Argyle Secondary School
Rosemary Rosness Carson Graham Secondary School Class of 1976
Tyler Ross Argyle Secondary School Class of 1994
Christa Ruiz Seycove Secondary School Class of 2004
Tracy Rupp Handsworth Secondary School Class of 1980
Scott Russell Carson Graham Secondary School Class of 1982
Hasti Sabbaghan Handsworth Secondary School Class of 2005
Tifany Sabil Argyle Secondary School Class of 1992
Wong Sachiko Handsworth Secondary School Class of 1999
Rob Sacre Handsworth Secondary School
Michael Sagadore St Thomas Aquinas High School Class of 2012
Rick Sande Handsworth Secondary School
Sandra Sande Handsworth Secondary School
Mike Sandvoss Argyle Secondary School Class of 1981
Sylvia Sankey Keith Lynn Alt Sec School Class of 1988
Yvonne Sankey Argyle Secondary School Class of 1981
Leanne Saunders Argyle Secondary School Class of 1987
Joanne Savory Handsworth Secondary School Class of 1977
Julia Schermbrucker Argyle Secondary School
Mark Schermbrucker Argyle Secondary School
Donna Schmidt Argyle Secondary School Class of 1983
Mark Schmidt Handsworth Secondary School Class of 1981
Nikki Schmidt Seycove Secondary School Class of 1987
Colleen Schopp Carson Graham Secondary School Class of 1973
Steve Schwable Handsworth Secondary School
Chris Schwendt Carson Graham Secondary School Class of 1981
Karen Scott Argyle Secondary School Class of 1972
Katey Scott Handsworth Secondary School Class of 1999
Abigail Seepaul Sutherland Secondary School Class of 1985
Barbara Seibeck Argyle Secondary School Class of 1977
Shannon Senft St Thomas Aquinas High School Class of 1980
Ronnie Setaghian Carson Graham Secondary School Class of 2002
Alana Sewell Argyle Secondary School Class of 1977
Irma Seymour Carson Graham Secondary School Class of 1983
Jason Shaffer Windsor Secondary School Class of 1984
Rekhi Sharma Windsor Secondary School Class of 1991
Heather Sharp Argyle Secondary School Class of 1969
Linda Sharpe Windsor Secondary School Class of 1984
Vaghayenegar Shayan Carson Graham Secondary School Class of 2002
Kelly Shee Sutherland Secondary School
Shauna Sheehan Sutherland Secondary School Class of 1982
Michele Shepherd Carson Graham Secondary School Class of 1974
Sandra Sherman Windsor Secondary School Class of 1981
Richard Shier Windsor Secondary School Class of 1977
Kristen Shoichet Seycove Secondary School Class of 1990
Joan Short Carson Graham Secondary School Class of 1972
Terry Short Carson Graham Secondary School Class of 1976
Stefania Shortt Handsworth Secondary School Class of 1987
David Sib Handsworth Secondary School Class of 1983
Mandla Sibiya Sutherland Secondary School Class of 1991
Dan Sigurdson Argyle Secondary School Class of 1987
Lara Silbernagel Handsworth Secondary School Class of 1993
Joe Silva Windsor Secondary School Class of 1974
Leslie Simunic Carson Graham Secondary School Class of 1993
Brad Sinclair Handsworth Secondary School Class of 1987
Jini Singh Carson Graham Secondary School Class of 1980
Kristi Skaling Sutherland Secondary School Class of 1987
Robert Skippon Windsor Secondary School
Greg Skulski Carson Graham Secondary School Class of 1978
Chris Slattery Argyle Secondary School Class of 1973
Karen Slattery Windsor Secondary School Class of 1978
Susan Slattery Argyle Secondary School Class of 1965
Leila Sloss Windsor Secondary School Class of 1972
Nancy Small Handsworth Secondary School Class of 1967
Ali Smallz Carson Graham Secondary School Class of 2003
Gary Smee Windsor Secondary School Class of 1976
Becky Smith Windsor Secondary School Class of 1992
Brad Smith Seycove Secondary School Class of 1984
Brian Smith Sutherland Secondary School Class of 2011
Carissa Smith Handsworth Secondary School Class of 2005
Celeste Smith Argyle Secondary School Class of 1988
Chris Smith Sutherland Secondary School Class of 1994
Christine Smith Windsor Secondary School Class of 1985
Ian Smith Balmoral Jr Secondary School Class of 1969
Jocelyn Smith Handsworth Secondary School
John Smith Argyle Secondary School Class of 1970
Ken Smith Handsworth Secondary School Class of 1981
Kevin Smith Carson Graham Secondary School Class of 1994
Mary Smith Seycove Secondary School Class of 2014
Michael Smith Sutherland Secondary School
Warren Smith Argyle Secondary School Class of 1994
Cheya Soltanian Carson Graham Secondary School Class of 1992
Leanne Song Carson Graham Secondary School Class of 1987
Art Sorensen Carson Graham Secondary School Class of 1973
Ashleigh Sorenson Argyle Secondary School
Eric Sorenson Carson Graham Secondary School
Ange Sowbota Windsor Secondary School Class of 1972
De Sp Balmoral Jr Secondary School Class of 1972
Lynn Spence Handsworth Secondary School Class of 1976
Karen Spong Argyle Secondary School Class of 1984
William Spurrell Carson Graham Secondary School Class of 1973
George Stamatopoulos Carson Graham Secondary School
Yvonne Stanley Argyle Secondary School Class of 1981
Doug Starling Windsor Secondary School Class of 1976
Natasha Stegemann St Thomas Aquinas High School Class of 1990
Natasha Stenmann St Thomas Aquinas High School Class of 1990
Diana Stetter Argyle Secondary School Class of 1979
Cathy Stevens Argyle Secondary School Class of 1982
Sherri Stevens Argyle Secondary School Class of 1988
Sherry Stewart Sutherland Secondary School Class of 1984
Meaghan Stirling Argyle Secondary School
Kathy Stockwell Windsor Secondary School Class of 1983
Esther Stoddart Windsor Secondary School Class of 1970
Megan Stoker Seycove Secondary School Class of 1993
Garner Stone Handsworth Secondary School Class of 1981
Sarah Stone Carson Graham Secondary School Class of 1985
Will Strange Seycove Secondary School Class of 1984
Tracy Strasman Argyle Secondary School Class of 1983
Nancy Stratford Handsworth Secondary School
Gary Strunevic Windsor Secondary School Class of 1975
Allan Sutherland Keith Lynn Alt Sec School Class of 1989
Michelle Sutherland Seycove Secondary School Class of 1986
Steve Sutherland Carson Graham Secondary School Class of 1973
Tor Svanoe Windsor Secondary School Class of 1974
Micah Tarazi Carson Graham Secondary School Class of 1994
Nicholas Tattersfield Carson Graham Secondary School Class of 1973
Larry Taverner Carson Graham Secondary School Class of 1970
Terry Teeft Argyle Secondary School Class of 1965
Necqui Teja Carson Graham Secondary School Class of 1981
Colette Tessman St Thomas Aquinas High School Class of 1982
Collette Tessman St Thomas Aquinas High School Class of 1983
Marylou Thiese Argyle Secondary School Class of 1972
Adrienne Thirsk Argyle Secondary School Class of 1986
Christina Thom Seycove Secondary School
Graham Thomas Handsworth Secondary School Class of 1972
Jennifer Thomas Seycove Secondary School
John Thomas Windsor Secondary School Class of 1984
Kayla Thomas Carson Graham Secondary School Class of 1990
Patricia Thomas Carson Graham Secondary School Class of 1960
Carol Thompson Windsor Secondary School Class of 1965
Eden Thompson Carson Graham Secondary School Class of 1992
Karen Thompson Argyle Secondary School Class of 1998
Krystal Thompson Handsworth Secondary School Class of 2006
Shirley Thompson Carson Graham Secondary School Class of 1974
Kerri Thorburn Carson Graham Secondary School Class of 1987
Kim Thorburn Carson Graham Secondary School Class of 1979
Jenny Tindale Argyle Secondary School Class of 1995
Robin Tomlin Argyle Secondary School Class of 1970
Ronald Tomlin Argyle Secondary School Class of 1976
CHris Tompkins Windsor Secondary School Class of 2011
Chrity Topolewski Sutherland Secondary School Class of 1998
Robert Tribe Sutherland Secondary School Class of 1965
Garth Trim Handsworth Secondary School Class of 1987
Sean Trimble Sutherland Secondary School Class of 1988
Jennifer Tudan Windsor Secondary School
Richard Turner Argyle Secondary School
Sue Turner Argyle Secondary School Class of 1978
Doug Turton Argyle Secondary School Class of 1975
Marl Tyrell Argyle Secondary School
Anna Vanderlende Argyle Secondary School Class of 1974
Alex Vanderley Argyle Secondary School Class of 1993
Barbra Vanhoff Balmoral Jr Secondary School Class of 1985
Erica Varga Sutherland Secondary School Class of 1986
Maggie Vass Argyle Secondary School Class of 1990
Elaine Vaughan Handsworth Secondary School Class of 1967
Michael Verbershot Argyle Secondary School Class of 1994
Cathy Verdicchio Handsworth Secondary School Class of 1978
Darcee Viau Balmoral Jr Secondary School Class of 1969
Donald Vince Carson Graham Secondary School Class of 1963
Megan Voigt Balmoral Jr Secondary School Class of 2007
Greg Voilett Windsor Secondary School Class of 1978
Faye Waddell Sutherland Secondary School Class of 1968
Joseph Wahlroth Sutherland Secondary School Class of 1981
Gordon Waldock Windsor Secondary School Class of 1975
Cindy Walker Handsworth Secondary School Class of 1992
Debbie Walker Argyle Secondary School Class of 1972
Terry Walker Windsor Secondary School Class of 1976
Glen Walkingshaw Handsworth Secondary School Class of 1980
Lissa Ward Windsor Secondary School Class of 1975
Doug Wardrop Carson Graham Secondary School Class of 1974
Sara Wark Seycove Secondary School Class of 1986
Brad Watson Argyle Secondary School Class of 1979
Mary Watson Carson Graham Secondary School Class of 1974
Barb Watt Argyle Secondary School Class of 1977
Dave Watt Carson Graham Secondary School Class of 1972
Gerry Watt Carson Graham Secondary School
Angela Webb Carson Graham Secondary School Class of 1978
Dave Webber Carson Graham Secondary School
Janet Weber Carson Graham Secondary School Class of 1982
Caroline Wedge Sutherland Secondary School
Yolanda Well St Thomas Aquinas High School
Ian Wells Carson Graham Secondary School Class of 1971
Alex West Sutherland Secondary School Class of 1992
Brian West Argyle Secondary School
Larry West Argyle Secondary School Class of 1973
Rick Western Carson Graham Secondary School Class of 1973
Yolande Westwell St Thomas Aquinas High School Class of 1964
Peter Wharton Argyle Secondary School Class of 1984
Susan Wharton Argyle Secondary School Class of 1987
Joanne Wheatley Handsworth Secondary School Class of 1989
Patrick Whelan Windsor Secondary School Class of 1977
Chris White Carson Graham Secondary School Class of 1980
James White Sutherland Secondary School Class of 1999
Laura White Carson Graham Secondary School Class of 1976
Tracy Whitehouse Handsworth Secondary School Class of 1987
Debbie Wilks Argyle Secondary School
Hannah Williams Sutherland Secondary School
Marcia Williams Argyle Secondary School Class of 1966
Eileen Williamson Argyle Secondary School Class of 1967
Gary Williamson Argyle Secondary School Class of 1975
Greg Wilson Sutherland Secondary School Class of 1987
Judy Wilson Handsworth Secondary School Class of 1974
Mary Wilson Handsworth Secondary School Class of 1973
Muriel Wilson Argyle Secondary School Class of 1977
Ted Wilson Carson Graham Secondary School Class of 1974
Ron Winckler Balmoral Jr Secondary School
Pat Winship Argyle Secondary School Class of 1965
Fred Won Argyle Secondary School
Trinda Wong Argyle Secondary School Class of 1986
Murray Wooding Windsor Secondary School Class of 1977
Kevin Wu Handsworth Secondary School Class of 2004
Rosanne Wyatt Argyle Secondary School Class of 1964
Jenny Young Windsor Secondary School Class of 1979
Sara Young Argyle Secondary School Class of 1978
Ross Younie Handsworth Secondary School Class of 1978
Andrej Zaslove Windsor Secondary School
James Zavislak Seycove Secondary School Class of 1991
Sean Zavislak Seycove Secondary School Class of 1989
Clair Zemcoff Handsworth Secondary School Class of 2001
Clair Zemkoff Handsworth Secondary School Class of 2001
Lori Zinger Balmoral Jr Secondary School Class of 1978
Huang Zipeng Vancouver Waldorf School Class of 2009
Danielle Zuccato Argyle Secondary School Class of 2007

Pages: 1 2 3 4

About North Vancouver, BC Alumni

The listing of alumni from North Vancouver, BC includes graduates from 10 schools. To filter results, select a North Vancouver, BC high school using the links to the right. The North Vancouver alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in North Vancouver around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from West Vancouver, BC, Vancouver, BC, or Burnaby, BC.