Click on an alumni listing from North Vancouver, BC to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4

Name High School Grad Year
Diana Lee Carson Graham Secondary School Class of 2007
Jeff Lee Sutherland Secondary School Class of 1981
Min Lee Sutherland Secondary School
Tracy Lee Balmoral Jr Secondary School Class of 1980
Terry Legge Handsworth Secondary School Class of 1966
Douglas Leighton Argyle Secondary School Class of 1988
Kim Leith Windsor Secondary School Class of 1984
Monica Leonhardt Handsworth Secondary School Class of 1983
Brian LeSage Argyle Secondary School
Kim Levo Handsworth Secondary School
Ryan Lewis Sutherland Secondary School Class of 1996
Valerie Lewis Seycove Secondary School Class of 1980
Josetti Li Handsworth Secondary School Class of 1984
Lance Lidstone Argyle Secondary School Class of 1979
David Lifton Windsor Secondary School Class of 1981
Kolsha Liket Seycove Secondary School Class of 1989
Frank Lin Windsor Secondary School
Benny Ling Handsworth Secondary School Class of 1994
Christie Lisa Argyle Secondary School Class of 1982
Christopher Litchford Argyle Secondary School Class of 1989
Allan Liu Windsor Secondary School
Dawn Livingston Sutherland Secondary School Class of 2000
Lisa Londsdale Handsworth Secondary School Class of 1981
Greg Lone Sutherland Secondary School
Jonathan Long Vancouver Waldorf School Class of 1988
Jeff Lorch Carson Graham Secondary School
Jeffrey Lorch Carson Graham Secondary School Class of 1971
Corey Lord Sutherland Secondary School Class of 1992
Jennifer Louie Carson Graham Secondary School Class of 1979
Tina Louise Sutherland Secondary School Class of 1981
Leah Lundgren Argyle Secondary School Class of 1987
Leah Lunggren Argyle Secondary School
Debrah Lusk Carson Graham Secondary School Class of 1972
Shawna Lyles Carson Graham Secondary School Class of 1989
Karen Lynch Handsworth Secondary School Class of 1972
Kelly Lynge Windsor Secondary School
Kathy Lysack Argyle Secondary School Class of 1975
Joanne Macdonald Handsworth Secondary School Class of 1973
Gerard Macintosh Vancouver Waldorf School
Dave Mackenzie Windsor Secondary School Class of 1975
Delta Mackenzie Carson Graham Secondary School Class of 1988
Alan MacLean Sutherland Secondary School Class of 1982
Madeleine Macluen Windsor Secondary School Class of 1994
Peter Mah Sutherland Secondary School Class of 1982
Yolo Mahnigga Argyle Secondary School Class of 2005
Lori Maier Seycove Secondary School Class of 1990
Michelle Mair Windsor Secondary School
Christine Mann Handsworth Secondary School
Sheila Manning Handsworth Secondary School Class of 1978
Alfie Mannion Windsor Secondary School Class of 1972
Reza Mansooridara Seycove Secondary School Class of 2005
Greg March Carson Graham Secondary School Class of 1979
Viv Marshall Handsworth Secondary School Class of 1969
Jon Martell Argyle Secondary School Class of 1985
Charlotte Martin Argyle Secondary School Class of 1969
Rob Martin Argyle Secondary School Class of 1974
Wendy Martin Handsworth Secondary School Class of 1972
Ardito Martohardjono Handsworth Secondary School Class of 1983
Nanistya Martohardjono Handsworth Secondary School Class of 1977
Joanne Maryt Argyle Secondary School Class of 1976
Harold Massender Carson Graham Secondary School Class of 1983
Brian Matewish Carson Graham Secondary School Class of 1970
Carol Matson Handsworth Secondary School Class of 1965
Lynn Maxim Windsor Secondary School
Alison May St Thomas Aquinas High School Class of 1990
Jeremy May Seycove Secondary School Class of 1991
Owen May Carson Graham Secondary School Class of 1993
Anne Mcallster Carson Graham Secondary School Class of 1980
Charlotte McCarthy Carson Graham Secondary School Class of 1973
Shawn McCarthy Handsworth Secondary School Class of 1992
Lynda McCartney Carson Graham Secondary School Class of 1986
Jill McCulloch Handsworth Secondary School Class of 1966
Jill Mccullough Handsworth Secondary School Class of 1966
Amanda Mcdonald Windsor Secondary School
Kim Mceachern Windsor Secondary School Class of 1985
Julian McFarland Argyle Secondary School Class of 1964
Richard Mcgaw Carson Graham Secondary School
Teresa Mcgee St Thomas Aquinas High School Class of 1979
Pat Mcguire Windsor Secondary School Class of 1974
Karen Mcinnis Argyle Secondary School Class of 2002
Graeme McIntosh Carson Graham Secondary School Class of 1969
Jackie Mcintosh Argyle Secondary School Class of 2005
Aj Mclean Windsor Secondary School Class of 1993
Kelly McLellan Argyle Secondary School Class of 1986
Fred Mcmurray Handsworth Secondary School Class of 1966
Grace Mcmurray Handsworth Secondary School
Joy Mcmurray Handsworth Secondary School Class of 1967
Gordon Mcnaughton Handsworth Secondary School
Lori Mcpherson Balmoral Jr Secondary School Class of 1979
Todd Mcpherson Windsor Secondary School
Larry Meek Handsworth Secondary School Class of 1976
Peri Mehling Carson Graham Secondary School Class of 1973
Bobbi Menni Windsor Secondary School
Bobbi Mennie Windsor Secondary School Class of 2002
Rachel Mentzos Carson Graham Secondary School Class of 1993
John Messina Carson Graham Secondary School
Margo Metz Windsor Secondary School Class of 1975
Samantha Michaud Carson Graham Secondary School Class of 1985
Naomi Miller Windsor Secondary School Class of 1993
Dino Minichiello Carson Graham Secondary School Class of 1986
Alexis Mitchell Seycove Secondary School Class of 2002
Cheryl Mitchell Balmoral Jr Secondary School Class of 1961
Jeannie Mitchell Carson Graham Secondary School Class of 1973
Jobin Mojtabavi Windsor Secondary School Class of 2000
Varya Mol Argyle Secondary School Class of 2011
Carlos Monteiro Carson Graham Secondary School Class of 1988
Alipio Montero Carson Graham Secondary School Class of 1987
Ross Montgomery Sutherland Secondary School
Movrid Morabibi Carson Graham Secondary School Class of 1996
Donna Morrison Carson Graham Secondary School Class of 1967
Mathew Morrow Handsworth Secondary School Class of 2010
Charles Mulder Argyle Secondary School Class of 1979
Mark Mulder Argyle Secondary School Class of 1976
Barry Mulligan Windsor Secondary School Class of 1965
Kathy Mundie Windsor Secondary School Class of 1983
Dan Munn Windsor Secondary School Class of 1966
Anne Munro Argyle Secondary School Class of 1978
Jane Murphy Argyle Secondary School Class of 1978
Karen Murphy Argyle Secondary School Class of 1979
Save Murphy Sutherland Secondary School Class of 1976
Linda Murray Windsor Secondary School Class of 1970
Lori Murton Carson Graham Secondary School Class of 1979
Cathryn Naess Argyle Secondary School Class of 1988
Cathyrn Naess Argyle Secondary School Class of 1988
Noelle Naidoo Handsworth Secondary School Class of 2015
Maria Nastasi Carson Graham Secondary School Class of 1971
Cindy Neal Argyle Secondary School Class of 1977
Greg Neal Carson Graham Secondary School Class of 1982
Rosie Neff Windsor Secondary School Class of 1975
Bill Nelson Argyle Secondary School Class of 1974
Jennifer Nelson Carson Graham Secondary School
Bill Newman Windsor Secondary School Class of 1980
Stephanie Ngai Handsworth Secondary School Class of 1974
Karen Nichols Argyle Secondary School Class of 1986
Ken Nicolls Carson Graham Secondary School Class of 1984
Mike Norris Seycove Secondary School Class of 1985
Kathryn Notley Argyle Secondary School Class of 1968
Tom Novotony Argyle Secondary School Class of 1978
Chris Nowell Handsworth Secondary School Class of 1992
Christopher Nowell Handsworth Secondary School Class of 1992
Charlene Nunes Sutherland Secondary School Class of 1984
Ken Nygaard Argyle Secondary School Class of 1965
Bert Nyland Argyle Secondary School Class of 1974
Wendy Nyygaard Argyle Secondary School Class of 1974
Ronda Oakie Windsor Secondary School Class of 1983
Brian Oakley Carson Graham Secondary School Class of 1996
Kevin Ocain Handsworth Secondary School
Dylan OConnell Argyle Secondary School Class of 1987
Wendy Ohr Windsor Secondary School Class of 1965
Jack Ojestin Sutherland Secondary School Class of 1993
Brain Olerry St Thomas Aquinas High School Class of 1990
Jennifer Olson Windsor Secondary School Class of 1968
Jerry Olynyk Handsworth Secondary School Class of 1982
Charlotte Oneill Argyle Secondary School Class of 1969
Richard Orlaw Argyle Secondary School Class of 1973
Debbie Osborne Carson Graham Secondary School Class of 1973
Cathryn Osmak Handsworth Secondary School Class of 1972
Robert Osullivan Sutherland Secondary School Class of 1988
Pam Owen Argyle Secondary School Class of 1973
Jenn Owens Argyle Secondary School Class of 1992
Kelly Owens Argyle Secondary School
Jack Ozstrigejl Sutherland Secondary School Class of 1993
Ashley Palmer Carson Graham Secondary School
Jon Parente Argyle Secondary School Class of 1978
Irene Park Sutherland Secondary School Class of 2007
Myunggu Park Sutherland Secondary School Class of 2010
Brian Patenaude Sutherland Secondary School Class of 1976
Eric Paterson Argyle Secondary School Class of 1996
Timothy Paterson Carson Graham Secondary School Class of 1985
David Patitucci Balmoral Jr Secondary School Class of 1974
David Patterson Handsworth Secondary School Class of 1974
Todd Patz Windsor Secondary School Class of 1988
Kelly Payne Carson Graham Secondary School Class of 1983
Wayne Pealo Argyle Secondary School Class of 1965
Tasha Pearce Carson Graham Secondary School Class of 1986
Claudia Pedrero St Thomas Aquinas High School
Libor Pejcoch Argyle Secondary School Class of 1981
Allison Pelltier Sutherland Secondary School Class of 1993
Jill Pemberton Argyle Secondary School Class of 1975
Diane Penman Carson Graham Secondary School Class of 1973
Valerie Perdue Carson Graham Secondary School Class of 1969
Herb Perrault St Thomas Aquinas High School Class of 1964
Louise Petryk Sutherland Secondary School
Kelly Philips Carson Graham Secondary School Class of 1983
Lindsay Phillips Windsor Secondary School Class of 1978
Gil Picard Balmoral Jr Secondary School Class of 1971
Cam Pickett Sutherland Secondary School Class of 1959
Leonard Pierce Argyle Secondary School Class of 1970
Tasha Pierce Carson Graham Secondary School Class of 1985
Mark Piercey Handsworth Secondary School Class of 1983
Lara Pilla Handsworth Secondary School Class of 1993
Karim Pirana Argyle Secondary School Class of 1981
Elizabe Platt Handsworth Secondary School Class of 1979
Lorrie Plican Windsor Secondary School Class of 1989
Crista Pollhammer Sutherland Secondary School
Gottfried Pollhammer Sutherland Secondary School
Guy Pollock Carson Graham Secondary School Class of 1973
Debbie Polly Argyle Secondary School
Darrin Polos Seycove Secondary School Class of 2007
Brian Poncelet Handsworth Secondary School Class of 1982
Derek Poole Sutherland Secondary School Class of 1964
Farid Porsoltani Carson Graham Secondary School Class of 2002
Lee Potter Argyle Secondary School
Michael Povolotsky Sutherland Secondary School Class of 2001
Ann Powell Argyle Secondary School Class of 1975
Anne Powell Argyle Secondary School Class of 1974
Derek Power Argyle Secondary School Class of 1974
John Pratt Argyle Secondary School Class of 1974
Robert Pringle Handsworth Secondary School Class of 1967
Andrew Proctor Carson Graham Secondary School Class of 1971
Greg Proctor Carson Graham Secondary School Class of 2001
Eva Prokop Argyle Secondary School Class of 1978
Tracy Proskow Windsor Secondary School Class of 1986
Laurie Prouten Carson Graham Secondary School Class of 1975
Michelle Pulsifer Balmoral Jr Secondary School Class of 1989
Ryan Purnell Carson Graham Secondary School Class of 1994
Linda Pye Argyle Secondary School Class of 1972
Mark Rabey Seycove Secondary School
Mora Rabiner Handsworth Secondary School Class of 1987
Brian Ralph Handsworth Secondary School Class of 1988
Keith Randall Sutherland Secondary School Class of 1984
Hirna Raniga Argyle Secondary School Class of 2002
Sharmin Rashid Handsworth Secondary School Class of 1983
Tracy Rathbone Argyle Secondary School
David Rawlings Windsor Secondary School Class of 1969
Wendy Ray Handsworth Secondary School Class of 1972
Caitlyn Rayer St Thomas Aquinas High School Class of 2006
Gavin Raymond Sutherland Secondary School Class of 1982
Julien Raymond Sutherland Secondary School Class of 2000
Beatriz Raynard St Thomas Aquinas High School Class of 1986
Ivan Razak Argyle Secondary School Class of 1974
Caroline Read Argyle Secondary School Class of 1981
Richard Read Sutherland Secondary School Class of 1989
Karen Reade Argyle Secondary School Class of 1985
Michelle Reade Argyle Secondary School Class of 1988
Gavin Reed Sutherland Secondary School Class of 1988
Virginia Reemeyer Seycove Secondary School Class of 2002
Jesse Reese Sutherland Secondary School
Sean Regan Balmoral Jr Secondary School Class of 2000
Kathy Reid Carson Graham Secondary School Class of 1979
Roger Renesse Argyle Secondary School
Victoria Reuben Handsworth Secondary School Class of 1979
Barbara Reynolds Sutherland Secondary School
Betina Rezaei Carson Graham Secondary School Class of 2006
Bruce Rhodes Handsworth Secondary School Class of 1974
Curtis Rhodes Argyle Secondary School Class of 1972
David Rhodes Carson Graham Secondary School Class of 1980
Cathy Richardson Argyle Secondary School
Linda Richardson Carson Graham Secondary School Class of 1973

Pages: 1 2 3 4

About North Vancouver, BC Alumni

The listing of alumni from North Vancouver, BC includes graduates from 10 schools. To filter results, select a North Vancouver, BC high school using the links to the right. The North Vancouver alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in North Vancouver around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from West Vancouver, BC, Vancouver, BC, or Burnaby, BC.