Click on an alumni listing from North Vancouver, BC to find more information about the person.

Can't find the person you are looking for?
Search Classmates.com®

School Not Listed? Click here to search Classmates.com®

Pages: 1 2 3 4

Name High School Grad Year
Bill Adams Carson Graham Secondary School Class of 1987
Bryan Adams Sutherland Secondary School
Jack Adams Carson Graham Secondary School Class of 1979
Nancy Adie Carson Graham Secondary School
Myra Alavoine Argyle Secondary School Class of 1982
Alex Aleksandrov Sutherland Secondary School Class of 2003
Oleksandr Aleksandrov Sutherland Secondary School Class of 2003
Jill Allan Carson Graham Secondary School Class of 1985
Rick Allan Carson Graham Secondary School Class of 1969
Rick Allen Carson Graham Secondary School Class of 1970
Chris Allison Handsworth Secondary School Class of 1992
Erin Alsop Carson Graham Secondary School Class of 1992
Bill Amos Argyle Secondary School Class of 1981
Karen Andersen Seycove Secondary School Class of 1984
Glen Anderson Windsor Secondary School Class of 1974
Cole Andrzejczuk Windsor Secondary School Class of 2014
Ann Anj Seycove Secondary School Class of 1994
Giselle Anton Seycove Secondary School Class of 2001
Barb Appelle Windsor Secondary School Class of 1975
Mark Arden Seycove Secondary School Class of 1983
Scott Atkins Sutherland Secondary School Class of 1998
Debbie Atkinson Windsor Secondary School Class of 1976
Mike Atkinson Argyle Secondary School Class of 1983
Farrell Augustin Seycove Secondary School Class of 2002
Gianfranco Avignoni Sutherland Secondary School
Ali Ba Handsworth Secondary School Class of 1993
Currious Badspeller Argyle Secondary School Class of 1990
Jj Baines Seycove Secondary School
Steve Baird Carson Graham Secondary School
Faye Baker Carson Graham Secondary School Class of 1968
Kate Baker Seycove Secondary School Class of 1976
Paul Balducci Argyle Secondary School Class of 1973
Paul Balducci Sutherland Secondary School
Sarah Baldwin Argyle Secondary School Class of 1992
Elliott Ball Sutherland Secondary School Class of 2006
Louise Ball Sutherland Secondary School Class of 1957
Ken Barbour Argyle Secondary School Class of 1978
Robert Barr Sutherland Secondary School Class of 1967
Rick Barrington Argyle Secondary School Class of 1988
Carla Barthel Argyle Secondary School Class of 1977
Ron Barthel Argyle Secondary School
Sarah Barton Seycove Secondary School
Victoria Bates Seycove Secondary School Class of 1992
Viki Bates Seycove Secondary School Class of 1990
Thomas Battista St Thomas Aquinas High School Class of 2010
Nancy Battye Windsor Secondary School Class of 1981
Rachel Bauman Seycove Secondary School Class of 2001
Lesley Baynes Carson Graham Secondary School Class of 1983
Martin Bays Argyle Secondary School Class of 1984
Michelle Beaumont Argyle Secondary School Class of 1988
Chelsea Bedford Handsworth Secondary School Class of 2000
Bobbi Beers Carson Graham Secondary School Class of 1969
Marcia Beggs Carson Graham Secondary School Class of 1973
Kathy Bell Argyle Secondary School Class of 1970
Kyla Bell Carson Graham Secondary School
Mark Bell Handsworth Secondary School Class of 1990
Daryl Bellwood Windsor Secondary School Class of 1978
Ian Bemister Windsor Secondary School
Lisa Bennett Argyle Secondary School Class of 1985
Louann Benson Handsworth Secondary School Class of 1970
Ryan Benson Argyle Secondary School Class of 1970
Scott Bentley Argyle Secondary School
Lena Benwood Handsworth Secondary School Class of 2014
Elizabeth Berghuis Balmoral Jr Secondary School Class of 1961
Craig Berry Carson Graham Secondary School Class of 1972
Sharon Berry Carson Graham Secondary School Class of 1986
Cynthia Bezemer Windsor Secondary School Class of 1977
Fran Bichler Carson Graham Secondary School
Kelly Bickerton Argyle Secondary School Class of 1988
Melanie Biddlecombe Argyle Secondary School Class of 1984
Brenda Bing Windsor Secondary School Class of 1976
Don Bird Handsworth Secondary School Class of 1981
Jennifer Bird Balmoral Jr Secondary School
David Birtles Balmoral Jr Secondary School Class of 1982
Brad Bjarnason Argyle Secondary School Class of 1979
Fiona Black Windsor Secondary School Class of 1993
Kim Blacklock Carson Graham Secondary School Class of 1978
Chris Bland Windsor Secondary School Class of 2001
Janice Blaney Carson Graham Secondary School
Robert Blaney Carson Graham Secondary School Class of 1974
Scott Blaney Carson Graham Secondary School Class of 1976
Janice Blore Carson Graham Secondary School
Susan Boan Sutherland Secondary School Class of 1987
Mennie Bobbi Windsor Secondary School
Elizabeth Bock Argyle Secondary School Class of 1972
Karen Boden Carson Graham Secondary School Class of 1974
Michelle Bohnert Handsworth Secondary School Class of 1995
June Bolrn Handsworth Secondary School Class of 1974
Steve Bolt Handsworth Secondary School Class of 1985
Scott Bonar Argyle Secondary School
Margaret Boom Handsworth Secondary School
Gill Booth Seycove Secondary School Class of 1992
Ross Borland Carson Graham Secondary School Class of 1981
Carrie Bornyk Carson Graham Secondary School Class of 1985
Robert Bouchette Carson Graham Secondary School Class of 1988
Jason Boyes Argyle Secondary School Class of 2002
Jenee Boynton Argyle Secondary School Class of 2003
Sean Braaten Carson Graham Secondary School Class of 1993
Laurie Brannon Argyle Secondary School
Brad Bredin Argyle Secondary School
Walter Breeden Argyle Secondary School Class of 1977
Brent Bremner Argyle Secondary School Class of 1977
Aaron Bright Seycove Secondary School Class of 1994
Amanda Brown Seycove Secondary School Class of 1993
Cathy Brown Argyle Secondary School Class of 1977
Chad Brown Balmoral Jr Secondary School Class of 1988
Kathy Brown Carson Graham Secondary School Class of 1983
Linda Brown Argyle Secondary School Class of 1969
Mike Brown Windsor Secondary School Class of 1992
Rachel Brown Handsworth Secondary School
Shelia Brown Carson Graham Secondary School Class of 1981
Donna Brows Handsworth Secondary School
Richard Bruce Windsor Secondary School
Robert Bruce Windsor Secondary School Class of 1982
Alan Brumwell Carson Graham Secondary School Class of 1969
Alison Bruneau Handsworth Secondary School Class of 1982
Carol Bruno Handsworth Secondary School Class of 1976
Jade Bryan Windsor Secondary School Class of 1996
Cindy Buchanan St Thomas Aquinas High School
Maxwell Buchanan Handsworth Secondary School Class of 2009
Duncan Budge Balmoral Jr Secondary School Class of 1965
Fransciscus Budiarto St Thomas Aquinas High School Class of 1980
Sarah Bunting Sutherland Secondary School
Shane Bunting Sutherland Secondary School
John Busby Sutherland Secondary School
Alice Bush Argyle Secondary School Class of 1982
David Bustos Windsor Secondary School Class of 1985
Peter Bycio Argyle Secondary School Class of 1975
David Ca Handsworth Secondary School Class of 1983
Reno Calabrigo Argyle Secondary School Class of 1975
Jojette Calibo Handsworth Secondary School Class of 2002
Reno Calibrigo Argyle Secondary School Class of 1976
Reno Calubrigo Argyle Secondary School Class of 1976
Austin Calverley Handsworth Secondary School Class of 2010
Chrissy Cameron Seycove Secondary School Class of 1989
Christine Campbell Seycove Secondary School
David Campbell Argyle Secondary School
Jessica Campbell Sutherland Secondary School Class of 2000
Renata Carius Argyle Secondary School
Renate Carius Argyle Secondary School Class of 1977
Gary Carlsen Carson Graham Secondary School Class of 1979
Mary Carmichael Carson Graham Secondary School Class of 1978
Mike Carr Windsor Secondary School Class of 1984
Deirdre Carrigan Carson Graham Secondary School Class of 1978
Chris Carrol Sutherland Secondary School Class of 1999
Gayle Caruso Handsworth Secondary School Class of 1974
James Casey Seycove Secondary School Class of 1998
Spencer Casey Seycove Secondary School Class of 2008
Meikeljohn Catherine St Thomas Aquinas High School Class of 1992
Paul Cecconi Handsworth Secondary School Class of 1992
Christina Cepeliauskas Sutherland Secondary School Class of 1982
Jill Chadderton Handsworth Secondary School
Bill Chan St Thomas Aquinas High School Class of 1983
Brian Chan St Thomas Aquinas High School Class of 1983
Heather Chapman Sutherland Secondary School Class of 1984
Nicholas Chapman Carson Graham Secondary School
Nick Chapman Carson Graham Secondary School
Mahsa Chase Balmoral Jr Secondary School Class of 1995
Michael Chase St Thomas Aquinas High School Class of 1990
Donna Chatten Argyle Secondary School Class of 1974
Michael Cherneff Handsworth Secondary School Class of 1965
Steven Chiou Handsworth Secondary School
Matt Choi Carson Graham Secondary School Class of 2013
Peter Choi Carson Graham Secondary School Class of 2005
Sharon Christie Carson Graham Secondary School Class of 1973
George Chu St Thomas Aquinas High School Class of 1979
Dave Clark Argyle Secondary School Class of 1990
Geo Clark Argyle Secondary School Class of 1974
John Clark Balmoral Jr Secondary School Class of 1979
Mike Clark Windsor Secondary School Class of 1979
Susan Clark Argyle Secondary School Class of 1978
Steve Clarke Carson Graham Secondary School Class of 1976
Cameron Clayden Handsworth Secondary School Class of 1991
Matthew Clayton Seycove Secondary School Class of 2006
Lise Cluff Argyle Secondary School Class of 1985
Margaret Cody Handsworth Secondary School Class of 1972
Brianna Colley Sutherland Secondary School Class of 2004
Samantha Collins Argyle Secondary School Class of 2004
Robin Conlin Sutherland Secondary School Class of 1994
Robin Conlinn Sutherland Secondary School Class of 1994
Trac Conway Seycove Secondary School Class of 1986
Chelsea Cook Argyle Secondary School Class of 2007
Donna Cook Carson Graham Secondary School Class of 1973
Donna Cooke Carson Graham Secondary School Class of 1973
Allan Coombe Carson Graham Secondary School Class of 1971
Janette Cornick Carson Graham Secondary School Class of 1974
Leanne Coulter Windsor Secondary School Class of 1987
Billy Coupland Sutherland Secondary School Class of 1989
Alisha Craig Keith Lynn Alt Sec School
Doug Crampton Windsor Secondary School Class of 1973
Sean Crawford Seycove Secondary School Class of 1984
Les Cripps Argyle Secondary School Class of 1978
Samantha Cromie Sutherland Secondary School Class of 2003
Leslie Crowter Argyle Secondary School Class of 1978
Vicki Crozier Windsor Secondary School Class of 1977
Steve Csapo Handsworth Secondary School
Jill Cullough Handsworth Secondary School Class of 1966
Debbie Cummings Windsor Secondary School Class of 1986
Vickie Cusano Carson Graham Secondary School Class of 1975
Candice Cutts Sutherland Secondary School Class of 2000
Corrin Dallo Seycove Secondary School Class of 1991
Marlene Daly Sutherland Secondary School Class of 1954
Christian Damkier Seycove Secondary School
Christian Dankier Seycove Secondary School
George Darte Carson Graham Secondary School
Anna Davie Windsor Secondary School Class of 1979
Kirsten Davies Sutherland Secondary School Class of 1987
Dave Dawes Carson Graham Secondary School Class of 1983
David Dawes Carson Graham Secondary School Class of 1983
Lindsey Dawes Sutherland Secondary School Class of 2001
Colleen Dawson Argyle Secondary School Class of 1971
Tina Dawson Handsworth Secondary School Class of 1984
Dave Day Carson Graham Secondary School Class of 1983
Gareth Day Windsor Secondary School Class of 1978
Dave Daye Carson Graham Secondary School Class of 1974
Barry De Carson Graham Secondary School
Andrea Dearnley Carson Graham Secondary School
Smith Debbie Argyle Secondary School Class of 1977
Karl Dennis Handsworth Secondary School
Maureen Dennis Argyle Secondary School Class of 1965
Janine Deprey Carson Graham Secondary School Class of 1988
Mike Devertiel Handsworth Secondary School Class of 1975
Bindia Dhaliwal Sutherland Secondary School Class of 1997
Andrew Dierks Sutherland Secondary School Class of 2001
Ana Dimapilis St Thomas Aquinas High School Class of 1986
Nancy Dingman Windsor Secondary School Class of 1981
Robert Dinning Carson Graham Secondary School Class of 1990
Nadine Dinshaw Carson Graham Secondary School Class of 1985
Scott Dixon Carson Graham Secondary School Class of 1970
Marty Dolan Handsworth Secondary School Class of 1969
Shelby Dolter Argyle Secondary School
Andre Domigez Handsworth Secondary School Class of 1979
Dave Dooaodo Sutherland Secondary School Class of 1984
Barry Douglas Handsworth Secondary School Class of 1965
Ann Drewa Carson Graham Secondary School
Anna Drewa Carson Graham Secondary School
Anne Drewa Carson Graham Secondary School
Roberta Dubrovich St Thomas Aquinas High School Class of 1981
Roberta Dubrovixh St Thomas Aquinas High School Class of 1983
Carol Duffin Handsworth Secondary School Class of 1963
David Duffus Handsworth Secondary School Class of 1982
Glen Dungate Argyle Secondary School Class of 2012
Cathy Durkin Argyle Secondary School Class of 1982
Paul Durrant Windsor Secondary School Class of 1984
Susan Dusen Carson Graham Secondary School Class of 1981
Nadien Duukhz Keith Lynn Alt Sec School Class of 1992
Erin Dyer Carson Graham Secondary School Class of 1988
John Earnshaw Carson Graham Secondary School Class of 1978
Doug Easdown Carson Graham Secondary School Class of 1970

Pages: 1 2 3 4

About North Vancouver, BC Alumni

The listing of alumni from North Vancouver, BC includes graduates from 10 schools. To filter results, select a North Vancouver, BC high school using the links to the right. The North Vancouver alumni list on this page come from a variety of sources. Clicking one of your friends will give you locations that you can get back in touch with the fellow graduate. To view alumni that graduated in North Vancouver around your class year, enter your graduation year in the search box at the top of the page. You may also be able to find friends close to your home town. We also have listings for graduates from West Vancouver, BC, Vancouver, BC, or Burnaby, BC.